Jump to content


Krema za okrog oči


  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#141 poppy--

poppy--

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 04 July 2006 - 09:07 AM

Ooops oops.gif oops.gif
Sem zamešala!! Saj pravim, da bolj ko berem, bolj se mi meša laugh.gif laugh.gif
  • 0

#142 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 July 2006 - 12:13 PM

QUOTE(poppy--)
Kaj pa na splošno kreme za oči, kdaj jih vi uporabljate, tudi zjutraj?


kadar me prime. biggrin.gif ponavadi zvečer, ker se zjutraj večinoma kar s kremo za obraz, ki ima spf, tudi okoli oči namažem. včasih pa tudi zjutraj in zvečer. po oblčutku. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#143 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30830 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 July 2006 - 04:21 PM

QUOTE(poppy--)
Preden si namažete s kremo za okoli oči, s katerim čistilnim sredstvom očistite predel oči? Ne uporabljam namreč make up-a.


S kakim nežnim čistilnim gelom za obraz,
naprimer od Schellerja mineralni gel, ki ga lahko kupiš v DMu ali Müllerju za dobrega tisočaka.
  • 0

#144 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 August 2006 - 12:15 PM

Trenutno robčke za čiščenje obraza od Cadee. So pocen, pa še dobro spucajo ves makeup.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#145 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 August 2006 - 06:42 PM

Jaz že kak mesec sploh ne uporabljam kreme za kožo okoli oči, samo navadno za obraz v malo debelejšem sloju (itak pa imam hranljive kreme - Garnier TF dnecvna in TC nočna). Čez zimo bo pa spet aktualna Jojoba.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#146 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 August 2006 - 11:50 AM

QUOTE(crna)
Jaz že kak mesec sploh ne uporabljam kreme za kožo okoli oči, samo navadno za obraz v malo debelejšem sloju (itak pa imam hranljive kreme - Garnier TF dnecvna in TC nočna). Čez zimo bo pa spet aktualna Jojoba.

men pa zdj k sm bla na morju izredno paše oz je pasal se namazat večkrat na dan mal s tisto svetlikino od alverde,full pomaga pa osveži
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#147 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 01 February 2007 - 11:20 PM



Ce sem prav razbrala bi mi naj za nego uck pomagala Alverde Augentrost in tudi pogladila zacetne smejalne gubice???
A je prav proti gubicam ali...?

Imam pa isto probleme z zabuhlostjo uck. Ko se zjutraj zbudim, vcasih sploh ne morem normalno odpret levega ucka. Sem vsa zalimana in zatekla. Malo sem pomirjena, ker vidim da se dogaja podobno ostalim... a le zakaj pride do tega?? Kako to odpravit???

Danes sem si skuhala kamilice in si z njimi osvezila ucke in obraz. Takoj sem imela boljsi obcutek na obrazu. Tista zategnjenost je za en cas minila.
Pomirjujoce!

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#148 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 February 2007 - 08:46 AM

Da ni zatečenost zaradi zastajanja vode v telesu? Morda ne bi bilo slabo iti na pregled.
Alverde ne gladi gubic. Ampak nahrani kožo in ji da AOK, ki preprečujejo gube.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#149 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 02 February 2007 - 07:57 PM


Se pravi, mi v vsakem primeru koristi. Koliko sem prebrala skozi to temo, sem ravno v obdobju, ko bi naj bilo priporocljivo zacet malo skrbet za preprecitev prvih gubic. Imam 20... in nekaj let.tongue.gif Sedaj pa sem unsure...kaj si bi blo dobro umislt.

Jaz bi kaj blagega no, ker nimam niti ful gub se valda...sem samo opazila, da se pripravljajo.biggrin.gif Tako da, kaj mi ti svetujes sonchi, za u boj proti gubam?laugh.gif

Pa hvala ti za prejsnji odg.! Ti si itak profica in cenim tvoje mnenje. smile.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#150 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 February 2007 - 08:35 PM

po novem prisegam na L'Occitanov karitejev balzam za nego kože okoli oči, mi je res fajn. uporabim tudi za kožo na senceh, kjer imam res suho.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#151 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 03 February 2007 - 12:46 AM


Jaz bi vseeno kaksno mojemu studentskemu zepku prijaznejso varianto.
smile.gif

Zate Špela pa tako vemo, da si L`Occitane freak.
teehee.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#152 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 February 2007 - 10:03 AM

Alverde krema za okoli oči je odlična in poceni. ALi pa Alverde jojoba. Ta je pa še cenejša in tudi bolj mastna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#153 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 12 February 2007 - 02:03 AM


Aham, najprej bom ponucala jojobo, pol si bom pa augentrost nabavla.

Imam pa se testercek od Nivee DnAge. A bi to blo too much zame, ker reklamira jo taka prijazna gospa srednjih let. oops.gif

V bistvu sem se zmeraj v dilemi, kaj bi mela preventivno proti gubam, ce bi mela...ne vem a mate ve punce ze zdaj sredi dvajsetih te kreme, ko prakticno se nimate gub?
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#154 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 February 2007 - 08:54 AM

Tista krema je popolnoma zanič (od Nivee). Proti gubam uporabljaj preverjene kreme, katere sem napisala že kakšnih 1000x. Od Cosmetic Lada do Cliniqueja. Pa vseh druge vmes. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#155 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17015 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2007 - 02:30 PM

QUOTE(black_sweety @ 12. 2. 2007 - 2:03) View Post
V bistvu sem se zmeraj v dilemi, kaj bi mela preventivno proti gubam, ce bi mela...ne vem a mate ve punce ze zdaj sredi dvajsetih te kreme, ko prakticno se nimate gub?



Izdelki proti gubam so ponavadi tisti, ki vsebujejo AOK. Zato se je treba mazat, da BO GUB ČIMMANJ. In nima veze, če imaš še čisto napeto kožo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#156 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 12 February 2007 - 09:37 PM


Sem pa kr razocarana...vem, da ste ze za navadno kremo Nivea rekle, da sucks...ocitno je vsa kolekcija zanic. sad.gif

Oplosti sonchi, ker se moras ponavljat. sleep.gif Tnx anyway.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#157 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30830 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 February 2007 - 09:59 PM

Meni tudi logika pravi, da je treba za kožo skrbeti, ko je še lepa, da taka tudi ostane.
Ko so enkrat gube tu, je pomoje prepozno, ker takrat jih več nobena krema ne bo odpravila.
  • 0

#158 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 12 February 2007 - 10:01 PM




Jaz uporabljam Alverde ali pa jojobino olje...pa se to samo takrat ko se spomnim.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#159 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 February 2007 - 07:08 AM

b_s, ni vse od Nivee zanič. Je pa res, da je Nivea ena sama kemija.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#160 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 14 February 2007 - 05:07 PM

QUOTE(_M_ @ 12. 2. 2007 - 23:59) View Post

Meni tudi logika pravi, da je treba za kožo skrbeti, ko je še lepa, da taka tudi ostane.
Ko so enkrat gube tu, je pomoje prepozno, ker takrat jih več nobena krema ne bo odpravila.

To ze, vendar ce na kozo nanasamo preagresivne sestavine, ji prej skodimo ali pa izzovemo kontra ucinek od zeljenega, zato sem sprasevala po primernih izdelkih.

[quote name='sonchika' date='13. 2. 2007 - 9:08' post='313298']
b_s, ni vse od Nivee zanič. /quote]
Hm, ne vem...nisem vec v to prepricana. ermm.gif

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users