Jump to content


Photo

NOROST DNEVA


  • Please log in to reply
3615 replies to this topic

#141 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25376 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 01 January 2007 - 10:29 AM

laugh.gif je blo hoces noces nujno, ker smo bli usi tok zmatrani, da je bil joj. smo mogli bit moralna podpora soferju laugh.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#142 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19783 posts

Posted 01 January 2007 - 01:17 PM

haha laugh.gif laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#143 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 January 2007 - 06:57 PM

QUOTE(redkvica @ 30. 12. 2006 - 19:41) View Post

OT: moj ex sošolec je jedu cedevito z žlico


mi smo snifal cedevito.. oops.gif blink.gif

p.s. PEČEEE!!
  • 0

After all this time?

Always.


#144 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 03 January 2007 - 07:55 PM

Na banki sem stala v vrsti 2 uri in na koncu mi je blo vse skupaj že smešno ker sem bila podebiljena od vsega čakanja ampak ok, je bilo itak med službenim časom.
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#145 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 05 January 2007 - 12:07 AM

dons pr slovenščini sm mogla brt 10 zapovedi uspešnega komuniciranja. in pred tem sva se s sosedo ful teple. in jz tko berem in me ona udar in se začneve obe2 fuuul smejat. in tko hočm nadaljevt glih tm k sm končala in glih tko točka OBVLADAJ SE!
joj jz sm se tok smejala da sploh nism mogla pol več brt naprej ampak je mogla ena druga sošolka laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#146 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2007 - 09:24 AM

Včeraj sem delala rižoto in je blo pač mal premal vode, vidim tam kozarec na pultu, je izgledalo kot, da je notr voda in sem pač tričetrt kozarca zlila v rižoto. Hočem preostanek popit, nakar ugotovim, da je bil notr tonik (Schweppes Bitter Lemon) in me je skor infarkt. cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#147 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 05 January 2007 - 09:35 AM

QUOTE(DiLeMa @ 5. 1. 2007 - 9:24) View Post

Hočem preostanek popit, nakar ugotovim, da je bil notr tonik (Schweppes Bitter Lemon) in me je skor infarkt. cry.gif

Čudno da se ni izkazalo da je kaka pizdarija od tigija, glede na tvojo obsedenost twisted.gif

  • 0

#148 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2007 - 09:36 AM

Hahahaha, tale komentar pa zmaga. Tle crkujem od smeha, resno. laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#149 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 05 January 2007 - 09:43 AM

Faca DiLema... biggrin.gif



Jaz pa sem v kinu po sosedi v najbolj napetem trenutku filma raztresla kokice. sad.gif Jojmene. In pol je nisn hotla motit, pa semčakala do konca filma, da bi se opravičla... Joj, kaki bed mi je bil. biggrin.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#150 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 05 January 2007 - 03:27 PM



(muštram jst neki s svojim srčekom:huh: )

Aja, pa na busu, ko sem šla domov, pol na postaji, ko sem izstopla, je šofer tak zabremzu da me jt tk fliknlo v tisto fsekano polico in mam že mal plav desn bok, butl en.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#151 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6712 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 05 January 2007 - 03:48 PM

včerajšnja norost...ni bla ravno moja, sem bla pa soudeležena tongue.gif

...s fantom sma bla v kinu, in jema pokovko + pijema vodo...pa jaz najino vodo odložim v prostorček na moji strani...in moj fant se "spozabi" med tem ko je zatopljen v film, in vzame vodo svojega desnega soseda...jo počasi srka in popolnoma izprazni...ko je konec filma, pa mi reče naj hitro grema?!pa jaz ful šokirana, zakaj se nama tako zeloo mudi...nakar mi pove, da je spil narobno vodo biggrin.gif pa ga vprašam, kdaj je ugotovil, da ni prava, pa reče: "če me je pa tak gledal, da sem mu že skor reku, stari v čem problem...pol pa skapiram, da pijem njegovo vodo" lol1.gif ....za crknit
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#152 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 05 January 2007 - 04:02 PM

QUOTE(špelca @ 5. 1. 2007 - 15:48) View Post

včerajšnja norost...ni bla ravno moja, sem bla pa soudeležena tongue.gif

...s fantom sma bla v kinu, in jema pokovko + pijema vodo...pa jaz najino vodo odložim v prostorček na moji strani...in moj fant se "spozabi" med tem ko je zatopljen v film, in vzame vodo svojega desnega soseda...jo počasi srka in popolnoma izprazni...ko je konec filma, pa mi reče naj hitro grema?!pa jaz ful šokirana, zakaj se nama tako zeloo mudi...nakar mi pove, da je spil narobno vodo biggrin.gif pa ga vprašam, kdaj je ugotovil, da ni prava, pa reče: "če me je pa tak gledal, da sem mu že skor reku, stari v čem problem...pol pa skapiram, da pijem njegovo vodo" lol1.gif ....za crknit

Naglas se krohotam. K si predstavlam unga tipa kako gleda tvojga tipa medtem k srka njegovo vodo. =))))
  • 0

#153 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19783 posts

Posted 05 January 2007 - 04:10 PM

samo res no, totalno kruta laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#154 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 January 2007 - 04:46 PM

hahahahaha, men se je tud to zgodlo oops.gif sva šla s fantom v kino in jst sm avtomatsko zagrabla coca colo na levi strani... lepo pijem, pol pa pogruntam d ta pijača ni moja sad.gif to je pogruntala tud moj "soseda", jst se ji hitr začnem opravičvat in to... vrjetn sm bla tko rdeča, hvala bogu za temo v dvorani smile.gif no ja, na konc smo se vsi smejal, tko d ni blesavo izpadlo oops.gif laugh.gif biggrin.gif

  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#155 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27109 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 January 2007 - 05:27 PM

LOL biggrin.gif

Jst sem danes dala na štedilnik čaj v skodelici da se mi segreje. Sploh nism opazla. huh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#156 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 05 January 2007 - 05:30 PM

Prej sem bila s prjatlco na kavici in sem prav veselo pocukrala pepelnik... no.gif
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#157 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 05 January 2007 - 05:31 PM

No jz mam tut neki...


Mam nov tulifon. In to cudo ma za bujenje en glas k ti govori: "It's time to get up, the time is bla bla".

In vids ti mene dons zjutri zravn k momlam: "No no, not yet. Five more minutes." Kr v anglescini. =)
  • 0

#158 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27109 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 January 2007 - 05:33 PM

Buahaha biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#159 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 06 January 2007 - 09:35 AM

laugh.gif laugh.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#160 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25376 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 January 2007 - 09:56 PM

danes sm sla popoldne spat, k sm bla fuc, pol zvecer pa na pevske. glas k medved, sm pela eno oktavo nizje k ostali laugh.gif prov bedno, k komej e1! dosezes laugh.gif.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users