Jump to content


Photo

Kateri kozmetični proizvod ste si nazadnje kupile?


  • Please log in to reply
13419 replies to this topic

#141 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 September 2005 - 03:42 PM

Včerja sem si kupila L'Oreal set: maskara DE in odstranjevalec ličila laugh.gif
  • 0

#142 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 September 2005 - 03:57 PM

QUOTE(DiLeMa)
Včeraj sem si pri Avonu naročila NAILWEAR Nail Enamel - CREAMS & PALES/SHEERS lak za nohte v barvi Sheer Pale Pink in šminko BEYOND COLOR Plumping Lipcolor SPF 15 v barvi Pink Lemonade.

Kdaj so pa dostave? Ali so naročila ta teden?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#143 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 02 September 2005 - 06:41 PM

med dopoldandko blodnjo po centru sem se ustavla v lushu in so me prepričali za dve maski. eno sem poskusla in je vredu, ene pa še nisem.
so pa pošastno drage. za dva pljunka (dobesedno) sem dala 2k. upam, da dela smile.gif
  • 0

#144 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 03 September 2005 - 08:51 AM

Rižev soufflé za telo (to je nekaj vmes med butter-jem in mlekom) znamke Bottega Verde (diši božansko... ) in puder Revlon Colourstay Natural Buff. :drunken:
  • 0

#145 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3737 posts
  • Gender:Male

Posted 03 September 2005 - 09:17 AM

Babydream- sem ga končno našla..... laugh.gif
L'oreal Eye designer - upam samo, da bom znala to uporabljat oops.gif
  • 0

#146 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2005 - 02:43 PM

QUOTE(bellini)
Babydream- sem ga končno našla..... laugh.gif


Kje pa si ga našla?
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#147 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3737 posts
  • Gender:Male

Posted 03 September 2005 - 03:09 PM

QUOTE(mishka)
QUOTE(bellini)
Babydream- sem ga končno našla..... laugh.gif


Kje pa si ga našla?


V mullerju sem ga iskala tam ene pol ure, preden sem našla oddelek za dojenčke laugh.gif Tak lepa embalaža je...kak se mi dojenček smehlja s slikice, mi kar polepša dan...
  • 0

#148 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 September 2005 - 04:11 PM

A to si našla peno babydream ali pač gel (kateri je namreč še skos bil tam, ko sem jaz prišla v Muller)?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#149 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 04:18 PM

jenna, kk se obnese balein set za noge? pa kolk stane?
  • 0
it's not pms, it's you..

#150 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29193 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 September 2005 - 04:19 PM

QUOTE(Jenna)
A to si našla peno babydream ali pač gel (kateri je namreč še skos bil tam, ko sem jaz prišla v Muller)?


a ni zdej s tem babydreamom una fora, ko je v velki flaški na pumpico za obraz in telo (za dojenčke)? ker js sm tut že peno iskala pa je ni blo nikol ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#151 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 September 2005 - 04:37 PM

[quote=Špela][quote=Jenna]A to si našla peno babydream ali pač gel (kateri je namreč še skos bil tam, ko sem jaz prišla v Muller)?[/quote]
a ni zdej s tem babydreamom una fora, ko je v velki flaški na pumpico za obraz in telo (za dojenčke)? ker js sm tut že peno iskala pa je ni blo nikol ...
Ja, je takšna fora. Saj zato pa sprašujem - k je rekla, da ga je končno našla - ker namreč ta gel na pumpico (imam ga tudi sama, je super - edino z njim si lahko fino operem faco) je skos tam in sem mislila, da je morda peno zahaklala (ta beseda končno me nervira biggrin.gif ).
p.s.: u, jaz bi tudi mela ta l'occitane gel, pa tonik iz ta iste kolekcija, da biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#152 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 September 2005 - 04:39 PM

QUOTE(anch)
jenna, kk se obnese balein set za noge? pa kolk stane?

Plovec je super, ono strgalo je zame pregrobo. Losjon je okej, s tem da ima alkohol na drugem mestu (zato sicer posledično fajn hladi, čeprav.....) - pa nima ravno najbolj prijetnega vonja. No, kaj pa vem - neka srednja žalost vse skupaj.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#153 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2005 - 04:39 PM

Črno barvico za oči biggrin.gif
  • 0

#154 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3737 posts
  • Gender:Male

Posted 03 September 2005 - 04:40 PM

Ne pene še zaj nisem našla cry.gif Ne pri babydream-u ne pri babylove-u. Tako, da sem se zaenkrat zadovoljila s tem gelom in mi zaenkrat ustreza, čeprav me ta pena bolj mika. Žal.
  • 0

#155 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 04:41 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(anch)
jenna, kk se obnese balein set za noge? pa kolk stane?

Plovec je super, ono strgalo je zame pregrobo. Losjon je okej, s tem da ima alkohol na drugem mestu (zato sicer posledično fajn hladi, čeprav.....) - pa nima ravno najbolj prijetnega vonja. No, kaj pa vem - neka srednja žalost vse skupaj.


torej bom ostala pri afroditinih kamilicah smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#156 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 September 2005 - 04:53 PM

bellini, gel je po sestavinah baje identičen tej penci. Sicer pa tudi mene mika ta penca..... sploh zdaj, ki je ni nikjer za dobit. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#157 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29193 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 September 2005 - 05:32 PM

QUOTE(Jenna)

p.s.: u, jaz bi tudi mela ta l'occitane gel, pa tonik iz ta iste kolekcija, da biggrin.gif


ko mi zmanjka tonika AS, si ponovno omislim omenjeni tonik od l'occitane, ker mi tale od AS ni tako všeč. nerodna pakunga, hitro se porabi, premočan vonj ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#158 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 September 2005 - 05:43 PM

Jaz sem ga že držala v roki, pa sem si premislila - da bi še za tonik toliko dajala denarja, se mi zdi predrag šport (ker sumim, da, če bi si ga kupla enkrat, bi bla tak navdušena, da bi si ga potem skos kupovala - pa niti ga ni tako dosti v pakungi). Tako sem rajši ostala pri Vichy-ju (oni ta roza tonik je super), ker stane skoraj za pol manj.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#159 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 05:59 PM

kolk pa stane? nsim nikol teh cen gledala, tk da sploh nimam filinga..
  • 0
it's not pms, it's you..

#160 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29193 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 September 2005 - 06:02 PM

QUOTE(anch)
kolk pa stane? nsim nikol teh cen gledala, tk da sploh nimam filinga..


od l'occitane je krepko čez 3k, AS je malo čez 1k, za vichy pa ne vem.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users