Jump to content


Photo

Nega mešane in / ali mastne kože


  • Please log in to reply
1454 replies to this topic

#141 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 June 2006 - 09:18 PM

cena za nego je 10k, samo že vključuje puljenje obrvi, pa take fore, ki so baje drugje še za doplačat (to je pa takoj po jurja+ jurja več).

Ampak samo za primerjavo z LJ ti povem, da jst k sem iz CE, dam za nego 6800 biggrin.gif

Drugač pa lahk poklices tja pa vpasas ce imajo studenti kej popusta (ce si še študent).

Aja pedikura je pa 5k oz. 5800 z lakiranjem

  • 0
Posted Image

#142 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 09:00 AM

Jaz dam za nego 5000 pa je tudi puljenje obrvi vključeno. Ampak je to za mladoletne.
  • 0
Memento mori.

#143 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 10 June 2006 - 09:27 AM

ja jst tut dam za nego 5k....pa je full vredu..edino kaj je pol ko ti vse mozolje stisne ma obraz rdeč če kak dan...amapk to je tak vsepovsod...pa dam gor malo korektorja pa je.... smile.gif
  • 0

#144 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 10 June 2006 - 09:52 AM

Bom kar tuki vprašala ker je govora o mastni/mešani koži... ker se bliža poletje pa z njim morje in veliko sonca, me zanima kakšno zaščito uporabljate za obraz (mastna/mešana kož)? Vem da je nekje že bilo govora o sončnih kremah, ampk tam ste naštevale sam neke drage kreme (10k!!?). Ker s pudrom glih ne morem skakat po plaži laugh.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#145 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 10:00 AM

QUOTE(inchika)
Bom kar tuki vprašala ker je govora o mastni/mešani koži... ker se bliža poletje pa z njim morje in veliko sonca, me zanima kakšno zaščito uporabljate za obraz (mastna/mešana kož)? Vem da je nekje že bilo govora o sončnih kremah, ampk tam ste naštevale sam neke drage kreme (10k!!?). Ker s pudrom glih ne morem skakat po plaži laugh.gif


http://www.lepa-si.c...opic.php?t=4077

tukaj si poglej wink.gif
  • 0
Memento mori.

#146 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 10 June 2006 - 10:04 AM

Ok, hvala! vedla sm da nekje ste govorile o tem, ampak...sm pozabla oops.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#147 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 10 June 2006 - 10:11 AM

am..priporočam ti da ko boš kupovala kremo kupi čim višji ZF..porjavela boš ravno tako kot z manjšim ZF pa še škodljivo ni tako....najbolj se maži po nosi...kr tam sonce najraje opeče... ermm.gif
  • 0

#148 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 10 June 2006 - 10:16 AM

Ockey! Saj meni se ne gre tolko za porjavitev, niti se na morju ne pražim na plaži...ampak ker se dosti gibam po soncu, se mi gre bolj za zaščito...da mi ne zasmodi celega obraza laugh.gif Ker nikoli nisem našla primerne krema za obraz, sem pol kar brez zaščite okrog skakala...na srečo me redko opeče, ampak vseeno ni pametno brez zaščite...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#149 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 10:17 AM

Kakor komu...meni po ličkah

Anaa zdaj sem malo iskala po forumih in sem videla da si uporabljala skinoren, v isti temi pa potem ni bilo poročila. Prosila bi te da nam malo poročaš tukaj (pa se opravičujem če si že...) wink.gif Pa tisto za masko it pire krompirja biggrin.gif Kako dolgo moraš to pustiti gor?
  • 0
Memento mori.

#150 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 10:19 AM

QUOTE(inchika)
Ockey! Saj meni se ne gre tolko za porjavitev, niti se na morju ne pražim na plaži...ampak ker se dosti gibam po soncu, se mi gre bolj za zaščito...da mi ne zasmodi celega obraza laugh.gif Ker nikoli nisem našla primerne krema za obraz, sem pol kar brez zaščite okrog skakala...na srečo me redko opeče, ampak vseeno ni pametno brez zaščite...


Ja to maš prav...sploh pa če kake agresivne kreme uporabljaš. Tam si malo poglej pa bo...če pa še kr ne boš vedla pa povej bomo skupaj malo pogledali za primerno kremo za tvoj obraz. smile.gif
  • 0
Memento mori.

#151 Lea

Lea

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 28 June 2006 - 03:20 PM

Že odkar pomnim imam tezave s kožo in še pri 28 letih se borim z mozolji. Poleg tega so se mi lani poleti začeli pojavljati še nekakšni pigmentni madeži in sicer nad zgornjo ustnico, nekaj malega po licih in po čelu. V lekarni sem kupila Eucerin age protecting s faktorjam 25 (po nasvetu farmacevtke), zdaj pa berem tukaj o nekih sestavinah, ki mašijo pore itd in ugotavljam, da jih ta krema vsebuje! Prosim za nasvet kaj naj uporabljam, da bom ukrotila mozolje, neštete zamašene pore in madeže. Je to sploh možno? Brala sem tudi o neki kremi (Pigmanorm), ki naj bi pobelila te madeže, ampak se bojim, da bo potem še hujše, ker bo tam koža še bolj občutljiva.
Lep pozdrav!
  • 0

#152 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 June 2006 - 03:33 PM

Pozdravljena!
Tukaj v tej temi sem že precejkrat napisala, kaj je pametno uporabljati pri mastni koži in kaj ne.
Če je izdelek komedogen, potem vsekakor ni za tvojo kožo, ker ti bo zamašil pore in boš spet na začetku.

Malo prelistaj, če ti pa kaj ne bo razumljivo, pa vprašaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#153 Lea

Lea

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 29 June 2006 - 07:33 PM

Spet jaz, hvala za odgovor. V prejšnjih temah sem našla kar nekaj namigov, še vedno pa ne vem, kako naj se lotim pigmentnih madežev. S čim naj zaščitim obraz pred tem sranjem. Prosim za kako konkretno ime. Zanima me tudi, kaj menite o Eucerin kremi s faktorjem. Ima kdo izkušnje z njo? Lp
  • 0

#154 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 June 2006 - 06:11 AM

Pigmentni madeži... hm, zdaj pa nisi vprašala ta prave. Misliš madeži od mozoljev? to je drugo.
proti tem madežem pomagajo AHA kisline. Le-te najdeš v pilingu Avon Clinical Peel in kremi Avon Anew Alternative. Oba zelo kvalitetna proizvoda.
Eucerin nima nobene pametne reči (izvzemši kremo za telo z ureo). Premalo AOK in nevredno denarja, ki ga zahtevajo za tiste izdelke.

Obraz pa zaščitiš pred staranjem z antioksidanti. Zato je dobro, da imata krema in tonik ogromno AOK, da se vsaj malenkost upočasni proces staranja kože.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#155 Lea

Lea

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 30 June 2006 - 03:42 PM

Po moje niso ravno od mozoljev, madeži namreč. Najbolj vidnega imam nad zgornjo ustnico, tam pa jih nisem imela (mozoljev), pa tudi pore so kar ok. Najbolj logično se mi zdi, da je od sonca, ker sem to prvič opazila na morju. Mogoče pa kdo drug ve, kako je s tem?!
Danes sem nabavila nekaj zadevic za nego, zdaj pa me zanima še puder, ki dobro prekriva in ne maši por in nekaj pametnega s faktorjem za obraz, glede na to, da je Eucerin zanič.
Aja, pa moram vas vse pohvalit, ker ste take mojstrice in mojsti za te reči, jaz namreč nimam pojma o vseh teh sestavinah in sem se ful naučila od vas!!!
  • 0

#156 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 June 2006 - 04:20 PM

Potem pa res ne vem, od kod madež. Možno je res, da je od sonca. Morda ne bi bilo slabo obiskati dermatologa?
Meni zelo ljub puder, ki dobro prekriva je Revlon Color Stay.Ima SPF15, kar je za poleti premalo, ampak nekaj pa je. Ta puder ni masten.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#157 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17193 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2006 - 09:14 AM

-.-
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#158 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 July 2006 - 09:18 AM

od acne stop je dobra sam maska... js ti priporocam kksn differin pa skinoren vsak drug vecer (izmenicno)
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#159 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2006 - 09:20 AM

Acne stop ne poznam stvari. napiši sestavo v Sestavine in ti bom več povedala. Sicer pa Differin in kakšna dobra krema z UV zaščito.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#160 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17193 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2006 - 09:35 AM

-.-
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users