Jump to content


Photo

Blazine, vzglavniki, povštri


  • Please log in to reply
174 replies to this topic

#141 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2021 - 11:05 PM

Jaz imam dve Ikeini blazini (umetno polnilo, sta višji in trši) in dve Billerbeck iz Lesnine (puh/perje, sta nižji in ne nudita toliko opore). Občasno jih nesem v čistilnico, so potem kot nove, tudi na volumnu pridobijo.

Kovter imam pa Vitapurjev svilen celoletni. Tudi nosim v čistilnico.

Z vsem sem zelo zadovoljna, edino velikost kovtra (210 x 240) me nekoliko moti, ker mi je nepraktična za pranje, obešanje. Morda bi ob menjavi raje vzela dva manjša, ločena kovtra.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#142 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22504 posts
  • Gender:Female

Posted 07 June 2021 - 04:10 PM

Jaz sem tudi pomislila na Hitex oziroma Vitapur povštre, ker imam v bližini njihovo industrijsko trgovino in sva pred leti dobila kar nekaj izdelkov po zelo ugodnih cenah.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#143 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17901 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 21 March 2022 - 07:59 PM

Po službi sem šel v Harvey Norman in v Odejo na ogled ustreznih pouštrov. Glede na informacije, ki sem jih zbral, sem gledal pouštre, ki ustrezajo ljudem, ki spijo na trebuhu. Nerodno je, da stanejo od 150 do 200 EUR, preizkusiti ga pa ne moreš. Zdijo se mi predragi, da bi tvegal in po dveh dneh ugotovil, da mi izbrani poušter ne ustreza. Sem pa prišel na misel in iz enega dragega, ki mi ni ustrezal, vzel volneno polnilo in z njim napolnil vrečo pouštra, ki je nisem zavrgel. Upam, da bom lahko na njem zdržal do jutra. Zdaj me malo bolijo vratne mišice in posledično glava. Danes ne bo kaj dosti od mene, ker sem hin. Pojedel sem krožik juhe in skledo radiča. Jutri moram na Gorenjsko po maslo. Upam, da mi ne bo treba voziti, ker se mi ne da. Sfukan sem od bolečin.


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#144 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14839 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 March 2022 - 08:21 PM

Uf, kaj si menjal vzglavnik pred kratkim, ali se je stari tako zdeformiral, da je bolečina kot posledica? Da ni kaj drugega na tem, napetost, nepravilna drža, poškodba/občutljivost zaradi tega? Jaz sem imela fajn zategnjen del okoli lopatic, vrat, ramena, sem nekaj malega reševala z masažno žogico (izgleda sicer malo prismojeno, ko se ob steno drgnem s tem :lol: - ampak pomaga. Malo boli. Čeprav sedaj, ko imaš razbolelo, previdno. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#145 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2022 - 08:08 AM

Vitapur ima cenovno ugodne vzglavnike (pa ravno imajo neka znižanja) in je precej takih, ki so primerni za spanje na trebuhu.

 

Jaz imam takšnega


  • 0

#146 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25358 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 22 March 2022 - 08:13 AM

Tudi jaz. Saj te smo ti že prej enkrat priporočile, Errol, si jih stestiral pa nisi bil zadovoljen ali si pozabil nanje?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#147 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30905 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 March 2022 - 08:18 AM

Oh, jaz tudi kupujem nov povšter že dolgo. Kaj pa Ikea, ima katera povštre od tam? Jaz bi pa takega visokega, ampak puhastega in mehkega, da se vgreznes noter :)
  • 0

#148 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17901 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 22 March 2022 - 08:20 AM

Hvalaaaaa, AP.


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#149 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 March 2022 - 08:36 AM

Oh, jaz tudi kupujem nov povšter že dolgo. Kaj pa Ikea, ima katera povštre od tam? Jaz bi pa takega visokega, ampak puhastega in mehkega, da se vgreznes noter :)

Imajo, polnjen z gosjim puhom in perjem, po mojem.  Midva sva jih vzela, samo meni ne paše, ker se luknja naredi oz. se čisto splošči tam, kjer imaš glavo, tako da sem ga s tamalo menjala, ki ima polnjenega z umetnim polnilom. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#150 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23615 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 March 2022 - 08:59 AM

jaz imam TEGA, večino menda spim na trebuhu in mi je super. Sem ga kupila tako za v LJ, kot za na barko.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#151 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 March 2022 - 09:14 AM

Ikeini so fajn prvih nekaj mesecev, potem pa po mojih izkusnjah izgubijo obliko.
  • 0

#152 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17038 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2022 - 11:30 AM

Midva tudi rabiva pouštre. V HN sva sprobala Tempur, neka vesoljska tehnologija. Božanski material, popolno se ti prilagodi, ampak 80+ za poušter... Ne morem se odločit.
Kami, koliko pa je debel tale tvoj, ne zasledim podatka? Se lepo splošči po potrebi? Midva rabiva ploske pouštre.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#153 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2022 - 11:32 AM

Čisto spodaj piše: 50 x 70 x 15 cm.

Ampak si količino polnila lahko prilagodiš in si ga s tem znižaš.

 

Moj je malo nižji, iz spominske pene. Jaz ko spim na trebuhu, spim na spodnjem desnem robu povštra in se res lepo prilagodi.


  • 0

#154 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17038 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2022 - 11:34 AM

Aha, hvala! Sem že poslala fantu.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#155 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26454 posts

Posted 22 March 2022 - 11:35 AM

Jaz ne morem metnpoustra ce sem na trebuhu.
  • 0

#156 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17901 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 22 March 2022 - 11:50 AM

Ikeiini pouštri so zaen k...c. AP, a meniš, da so Vitapur dobri? Cena je konkurenčna, pa še vrneš ga lahko, če ti ne ustreza.

 

@Matilda: točno tiste sem včeraj gledal. Prodajalaka mi je povedala, da je uno maso izumila NASA. Meni se zdi 150-200 EUR drago (vsaj meni je pokazala te), da pol čez par dni ugotovim, da ne ustrezajo. Kaj pol s pouštrom, ga pošljem izumitelju?


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#157 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17038 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2022 - 11:54 AM

Errol, se mi zdi, da so tudi cenejši modeli, ampak res pa pod 80 pomoje nič. Malo še poglej na netu. Pojma nimam, kako je z vračili.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#158 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2022 - 12:05 PM

Moja mami ima tempur jogi... spiš kot na oblačku...


  • 0

#159 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18033 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 22 March 2022 - 12:07 PM

Ta Ančkin iz spominske pene je bil men predebel. Ko sem ga sprobala v trgovini, se mi je zdel ok, spati pa potem nisem mogla na njem...


  • 0

#160 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2022 - 12:11 PM

Zanimivo 😂
Vitapur se mi drugače zdijo ok zadeve. Errol, imaš kakšen dvom?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users