Jump to content


Photo

Proizvodi, ki so vas res razočarali


  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#141 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 06 March 2006 - 06:21 PM

Avon, Planet Spa - olivna krema (losjon?) za telo - smrdi ko kuga ermm.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#142 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 March 2006 - 06:57 PM

MUF - All in one
O volumnu ne duha ne sluha, trepalnic ne podaljša, je res da jih loči in da ne packa, da pa trepalnice sploh pridejo do izraza se moraš pa pol matrat ene 5min pred ogledalom. Big no no. rolleyes.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#143 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 10 March 2006 - 07:07 PM

avon false lash effect mascara sad.gif
pa od avona puder personal match z matirajočim učinkom
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#144 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 March 2006 - 07:13 PM

QUOTE(crna)
MUF - All in one
O volumnu ne duha ne sluha, trepalnic ne podaljša, je res da jih loči in da ne packa, da pa trepalnice sploh pridejo do izraza se moraš pa pol matrat ene 5min pred ogledalom. Big no no. rolleyes.gif


Hvala, jst sm jo glih jutr hotla it kupt blink.gif blink.gif Bom rajš Diorshow kupila tongue.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#145 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82983 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 March 2006 - 07:58 PM

QUOTE(TASH)
QUOTE(crna)
MUF - All in one
O volumnu ne duha ne sluha, trepalnic ne podaljša, je res da jih loči in da ne packa, da pa trepalnice sploh pridejo do izraza se moraš pa pol matrat ene 5min pred ogledalom. Big no no. rolleyes.gif


Hvala, jst sm jo glih jutr hotla it kupt blink.gif blink.gif Bom rajš Diorshow kupila tongue.gif

Pa ne no... ermm.gif biggrin.gif
Odvisn je samo od tega,kakšne trepalnice maš-če maš revščino,ti tut najboljša maskara ne more nardit pol metrskih metlic.
  • 0

#146 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 March 2006 - 08:01 PM

Sam men se zdi, da sem nekje tuki brala in jo je ena primerjala z Diorshow blink.gif Zdej pa ne vem ... ermm.gif:
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#147 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82983 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 March 2006 - 08:09 PM

QUOTE(TASH)
Sam men se zdi, da sem nekje tuki brala in jo je ena primerjala z Diorshow blink.gif Zdej pa ne vem ... ermm.gif:

Ja,mislim da Jenna.Rekla je,da ji je MUF boljša.Pa pol cenejša tut. biggrin.gif
  • 0

#148 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 March 2006 - 10:43 PM

.
All In One je odlična maskara. Mam izkušnje z maskarami od Chanela, Diorja, Shiseido..... pa jih ta scat pelje (čeprav so tudi one zelo dobre, ampak jih AIO poseka).
Je pa res, da če imaš redke in kratke trepalnice, ne moraš od maskare pričakovat, da ti jih bo pa zdaj ene 3x zgostila, pa ene 3x podaljšala. Maskara pa tudi nič ne packa..... je ful tudi odvisno od spretnosti tistega, ki jo nanaša. Ne vem no, meni je naravnost fantastična, pa tudi ocene mnogih uporabnic s sorodnega foruma so izjemno dobre.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#149 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 10 March 2006 - 11:27 PM

Jaz imam tudi All In One od MUF-a, potem pa sem si kupila še Diorshow in ni nič posebnega. Škoda denarja, meni je od MUF-a boljša. Po Diorjevi sem bila prejšnji teden, ko je padal sneg kot da bi jokal (vsa zapackana okrog oči).
  • 0

#150 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 March 2006 - 11:31 PM

meni je tudi AIO od MUF odlična, pa nimam nekih bajnih trepalnic naravnih, ampak mi ta maskara naredi čist fajn lepe, 100x bolj od katerekoli druge. Je pa tak, da recimo trem ni všeč, 10 pa jih pohvali...tak različno...
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#151 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 March 2006 - 11:34 PM

Aaaaaaa, jst jo bom kupla evil.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#152 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 March 2006 - 01:21 AM

Jst bom tko rekla: nimam redkih trepalnic, kratkih tudi ne, hočem jih malce odebelit in privzdignit (so take srednje rjave in niti ne privzdignjene), da dosežem željen efekt sem se mogla kr "namučit" za AIO, upam da bo kej bolj ko se izsuši. Je pa res, da hočm da so moje trepalnice ZELO opazne 8) .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#153 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 11 March 2006 - 01:54 PM

QUOTE(crna)
Jst bom tko rekla: nimam redkih trepalnic, kratkih tudi ne, hočem jih malce odebelit in privzdignit (so take srednje rjave in niti ne privzdignjene), da dosežem željen efekt sem se mogla kr \"namučit\" za AIO, upam da bo kej bolj ko se izsuši. Je pa res, da hočm da so moje trepalnice ZELO opazne 8) .

ja za zvečer, ko gre ven, si napopaj umetne biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#154 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 March 2006 - 02:50 PM

Ne bi rada nucala še tega. Itak nosim leče, in bi me umetne trepalnice ful iritirale, plus brezveze mi je še za to metat denar...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#155 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 11 March 2006 - 02:58 PM

Baje da je ful lepo če si daš pri kozmetičarki delat šope trepalnic, recimo na vsako oko tri, tak čisto na koncu, da dobiš tak na easy metuljčast look. Jaz bi probala, samo čakam na posebno priložnost biggrin.gif
  • 0

#156 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 March 2006 - 04:20 PM

znova in znova me razočarajo she laki... spet so me premamil eni roza odtenki, pa sm si jih namazala v dveh plasteh in dala še nadlak pa so se mi že drug dan odkrušil v enem kosu, sploh nism rabla acetona za odstranit.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#157 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 March 2006 - 04:31 PM

Princeska, se čist strinjam s tabo!
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#158 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 12 March 2006 - 12:46 PM

QUOTE(Princeska)
znova in znova me razočarajo she laki... spet so me premamil eni roza odtenki, pa sm si jih namazala v dveh plasteh in dala še nadlak pa so se mi že drug dan odkrušil v enem kosu, sploh nism rabla acetona za odstranit.

LOL biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#159 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2006 - 01:03 PM

[quote=Tanjci][quote=Princeska]znova in znova me razočarajo she laki... spet so me premamil eni roza odtenki, pa sm si jih namazala v dveh plasteh in dala še nadlak pa so se mi že drug dan odkrušil v enem kosu, sploh nism rabla acetona za odstranit.[/quote]
LOL biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

resno blink.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#160 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 12 March 2006 - 01:10 PM

men je do She-ja dobra edin ena roza senčka, ki je pa ne delajo več al je pa še nisem zasledila rolleyes.gif taka res noro obstojna... rada bi jo imela za poroko
  • 0
Posted Image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users