Jump to content


Photo

Regenerator za lase


  • Please log in to reply
474 replies to this topic

#141 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 04 January 2008 - 07:43 AM

DiLeMa na tem naslovu so napisani vsi saloni Joico v Sloveniji:

http://www.joico.si/...ajdi_salon/3000

lp

  • 0

#142 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 January 2008 - 10:20 AM

Ja, vem, ampak mislim, da niso ažurni. Za tisti salon 321 prvič slišim in nimam blage veze, kje bi bil, za KAC pa piše, da nimajo (več) Joico zadev, sem gledala na njihovi spletni strani - imajo ene druge firme. No, pa sej zdej mi ga bosta morda lahko Jenna in njen fantič zrihtala, god bless them!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#143 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 January 2008 - 06:52 PM



Jaz bi samo povedala, da sem danes vohala dva Palmolive regeneratorja (temno rdečega in zelenega) in oba noooro dišita, res uau! Ampak nisem kupila, ker ne rabim in ker sta totalno povprečna.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#144 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2008 - 03:20 PM

Jaz zdej ko imam res zdrave lase, spet začenjam izbirat regeneratorje/maske glede na vonj. I'm a little bit ashamed, ampak ful mi pomeni to, da lasje res božansko dišijo, še bolj pa mi je všeč, ko jih fant potem ovohava ko nor in se kar zakoplje vanje. tongue.gif

Sicer se da dobit oboje v enem proizvodu, recimo Tigi Oatmeal & Honey regenerator, Lavera regenerator z mangovim mlekom, pa Aubrey Organics GPB in Huneysuckle vsi zelo dobro dišijo, pa še sestavinsko so outstanding, ampak včasih me še zmeraj zamika kakšen bolj sestavinsko brezvezen (recimo zdej Garnier Ultra Beauty z vanilijo) samo zato, ker res noro diši in imajo potem tudi lasje noro dober vonj.

Poskušam pa obdržat nek balance, recimo tko, da še zmeraj vsako drugo pranje uporabim nekaj res sestavinsko ful kvalitetnega, naravnega, hranljivega in proteinskega, pa potem nimam slabe vesti. happy.gif Pri šamponih pa itak ni nobenih pogajanj, imam preveč občutljivo in zahtevno lasišče, tako da ostajam pri preizkušenih zadevah (popolnoma naravnih, če odštejem občasno uporabo Oronazola).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#145 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 January 2008 - 05:31 PM




Si že povohala ta dva od Palmolive?
Sem skoraj ziher, da ti bota strašno dišala.
Jaz bi si res najrajši onega rdečega kupla.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#146 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2008 - 05:37 PM

Imela sem že enkrat regenerator od Palmolive, se spomnim, da sem ga kupila ravno zaradi vonja, ki je bil fantastičen in če me spomin ne vara, je bil ravno ta rdeč - mislim, da je bil za barvane lase, z brusnico menda, neko rdeče sadje uglavnem, ne spomnim se več točno. Probala bi pa rada še onega z mlekom in medom, pomoje mora enkratno dišat (sem ga vohala takrat, ko sem rdečega kupila, ampak je že kako leto nazaj in se ne spomnim več). Po učinku je to čisto solidna zadeva, ni neka revolucija, ampak so lasje po njem vseeno lepo mehki, razčesljivi in dišeči. I say go for it!

Sem našla, imela sem tega na sredini:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#147 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 January 2008 - 05:52 PM




Ja ja, to je ta! Ampak tu v mini Mercatorju imajo zgolj rdečega in zelenega. Oni mleko/med bi pa znal biti čist preveč osladen, kot so njihovi geli za tuširanje. No, kdove, bi trebalo povohat, jaz še nisem.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#148 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 January 2008 - 06:35 PM

Zadnje čase imam probleme s suhimi lasmi in mi jih noben regenerator ne spravi v red, po O&H so pa takoj mastni, ne vem zakaj, kar neankrat mi ne uztreza več tako kot mi je. Kaj bi lahko še probala, pa da je primerno za suhe lase, ki se hitro zmastijo? ermm.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#149 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 January 2008 - 11:20 AM

Probaj kaj fino proteinskega in ne premastnega, recimo Aubrey Organics GPB, če ti ni težko naročit preko spletne trgovine (itak je slovenska). Ali pa Honeysuckle Rose, ta je tudi zelo fajn.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#150 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 21 January 2008 - 10:01 PM

Kolk je pa tega Joico K-PAK Deep Penetrating Reconstructor v ml? In koliko stane? Če kera ve? smile.gif
  • 0

#151 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 January 2008 - 10:05 PM

stane 21 €, nevem pa kolko ga je, mogoce 200 ml?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#152 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 January 2008 - 09:01 AM

150ml ga je.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#153 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 January 2008 - 10:58 AM

Mene pa zanima, če bi lahko pri umivanju las lahko uporabil balzam IN masko. Ter kako bi bilo to lahko boljše/slabše za lase?
  • 0

#154 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 24 January 2008 - 11:22 AM

jz sm to dolgo prakticirala, pol mi je pa enkrat balzama zmankal, sm pa vidla da je čist isti učinek če uporabim sam masko.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#155 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 January 2008 - 11:56 AM

Brezveze je oboje uporabljat, to je samo potrata. Maske so ponavadi še bolj bogate in negovalne od balzamov, tko da res ne vidim smisla v tem, da pred masko uporabiš balzam - zakaj? Sej ti bo itak maska dala vse, kar rabiš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#156 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 24 January 2008 - 12:00 PM

Se strinjam.

Drugače pa ugotovi, kako ti kaj paše na lase. Jaz si, ker imam zelo suhe na zatilju, pred pranjem na tisto mesto nanesem masko.
Operem glavo in si po celi dolžini nanesem še en lahek balzam.
Svoj čas sem masko nanašala po celi dolžini, a mi je preveč obtežila lase. Četudi sem jo nanesla pred pranjem in po pranju ničesar več.

Malo eksperimentiraj in prišla boš do optimalne rešitve.

Kaj pa uporabljaš?
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#157 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 January 2008 - 12:03 PM

No saj me je samo zanimalo, če bi bil potem kaj boljši učinek. Bom potem še naprej uporabljala samo masko. Trenutno uporabljam masko Gliss Kur Total Repair 19.
  • 0

#158 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 24 January 2008 - 12:06 PM

Ta maska ti je več kot dovolj.

Meni bi ziher bla že preveč. Bi mi popolnoma potlačla lase. Res je, da bi bili neverjetno gladki, a bi ogromno zgubila na volumnu.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#159 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 January 2008 - 12:10 PM

No jaz imam čiso ravne lase in mi jih nič ne potlači. Sam mam pa kdaj občutek, da mi ta maska nekako ni zadosti.
  • 0

#160 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 January 2008 - 12:14 PM

Če imaš suhe lase, lahko poskusiš še Gliss Kur Oil Nutritive masko.

Kako pa uporabljaš maske? Kako dolgo jih pustiš učinkovat?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users