Jump to content


Photo

clinique - superdefense


  • Please log in to reply
189 replies to this topic

#141 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 24 May 2006 - 02:18 PM

Ja v Mullerju imajo oziroma so imeli, ne vem če še imajo.
  • 0

#142 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 May 2006 - 09:12 PM

Sam kako to,da kr šenkajo zraven masko za obraz k stane 9kosov
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#143 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 May 2006 - 08:32 AM

Ker ne gre v prodajo?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#144 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 May 2006 - 11:23 AM

Aja,hehehe;) oops.gif
A pa kej veš sonchika za kako kožo je tista maska k je zravn-al pa vsj kake vrste maska je?K bi si šla kupt
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#145 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 May 2006 - 05:23 PM

NImam pojma. Je pa res, da sem tisto masko gledala, samo sem prebrala samo prvih nekaj sestavin (ker je bila cena previsoka in si nisem hotela delati lušt). Je pa taka precej mala embalaža.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#146 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 26 May 2006 - 04:02 AM

Krema je 50g, maska pa 30g. To so imeli v promotorski akciji, ker je maska popolnoma nov izdelek, 3 različne vrste imajo, za vse tipe kože, suho do zelo suho, kero imam jaz, mastno do normalno in normalno do mešano. Za ceno, ki bo, pa sem slučajno zvedela od prodajalke, ki se je zagovorila.
  • 0

#147 haralambus

haralambus

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 26 May 2006 - 04:44 PM

Samo krema pri kateri dobiš masko je samo za suho kožo in nimajo za mešano in mastno. A pol maske so različne, krema pa je samo za suho v tem kompletu?
  • 0

#148 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 26 May 2006 - 07:11 PM

Ne, imajo komplet za vsak tip kože oziroma 3 različne komplete.En je za suho, drugi za mastno in tretji za mešano kožo.
  • 0

#149 haralambus

haralambus

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 26 May 2006 - 07:37 PM

v katerem mullerju. Ker v Btc in Centru sem videla, da je krema v kompletu samo za suho kožo.

In ta stane 11400, medtem, ko pa sama krema za mastno kožo je okoli 8000 sit, torej maska ni zastonj. A je drugače vredu ta maska.
  • 0

#150 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 May 2006 - 07:29 AM

V BTCju se mi zdi, da je bila maska tudi v kompletu s kremo za mešano kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#151 mili

mili

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 02 June 2006 - 09:06 AM

Če katero natančno zanima kako je s temi bonus seti..Jaz sem včeraj videla te sete v Limoniju v BTC-ju in se dobi maska Turnaround 28 ml +Supedefense 50 ml za 11460 sit.Maska je res zastonj zraven,pač zaradi promocije,ker samo krema 50 ml stane drugače toliko,30 ml je pa res nekje 8000.Maska je pa nekje 9000 v redni ceni.
Pa če kupiš nad 6000 Clinique izdelkov dobiš toaletno torbico s šminko,enojno senčko,barvico za oči,gel za obraz 15 ml,Simply krema za telo majhna.
Kreme se pa dobi v 3 različicah:normalna do mastna,normalno do suha in zelo suha koža.
  • 0

#152 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 June 2006 - 09:08 AM

QUOTE(mili)

Pa če kupiš nad 6000 Clinique izdelkov dobiš toaletno torbico s šminko,enojno senčko,barvico za oči,gel za obraz 15 ml,Simply krema za telo majhna.


naivno vprašanje: ali dajejo potem zraven tele torbičke, če kupiš komplet maska+krema, ker to stane 11k? biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#153 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 June 2006 - 11:15 AM

[quote=Špela][quote=mili]
Pa če kupiš nad 6000 Clinique izdelkov dobiš toaletno torbico s šminko,enojno senčko,barvico za oči,gel za obraz 15 ml,Simply krema za telo majhna.[/quote]naivno vprašanje: ali dajejo potem zraven tele torbičke, če kupiš komplet maska+krema, ker to stane 11k? biggrin.gif
Lani je blo tako, da so dajali zraven, če si kupil mislim da nad 12k. In potem je krema prišla malo pod 12k in si seveda si moral nekaj izbrat od Clinique, kar takorekoč ni nič pod 4k. Jaz vem, da sem si kupla en gel za tuširanje, pa še slabšega nisem imela. Stal pa je okoli 4k.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#154 mili

mili

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 02 June 2006 - 12:12 PM

Ja verjetno da dobiš zraven seta tudi toaletno torbico,pa promotorka je zelo prijazna,tako da mislim da ne komplicira.
  • 0

#155 haralambus

haralambus

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 26 June 2006 - 03:31 PM

A je v limoniju še ta akcija? Kaj kupiš koplet krema+maska in dobiš še torbico. Nikjer ne najdem testerjev za Super defense za mastno kožo. Ne vem al bi kar tvegala 11000 SIT in kupila, ker se bojim ker imam malo mozolčkov, poleti svetlečo in mastno na t predelih. Katero kombinacijo od treh možnih naj vzamem?
  • 0

#156 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 June 2006 - 03:52 PM

Ne tvegaj. Pojdi v Mullerja in si prinesi s sabo kakšno embalažo in si nabaši vanjo kremo. In probaj. Škoda denarja sicer.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#157 haralambus

haralambus

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 26 June 2006 - 03:55 PM

vem ampak odprte testerje imajo samo za suho kožo, tito za mastno pa ne?

Glede na to, da se mi sedaj poleti fejst masti in sveti koža je najboljše da bi kar tisto za mastno in ne tisto za normalno-kombinirano. A se strinjaš?
  • 0

#158 kalicka

kalicka

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 26 June 2006 - 04:06 PM

SD za mešano sploh ne obstaja. obstajajo krema za suho do zelo suho kožo. suho do normalno ter normalno do mastno.
Če ne dobiš testera piši uvozniku! jaz sem že 2x tako prišla do te kremice(za mastno).
  • 0
Življenje je lepo.

#159 haralambus

haralambus

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 26 June 2006 - 04:09 PM

Kdo pa je uvoznik? A mogoče veš naslov ali e-mail.
  • 0

#160 kalicka

kalicka

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 26 June 2006 - 04:34 PM

Medicopharmacia d.o.o.
  • 0
Življenje je lepo.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users