Jump to content


Photo

Peeling ustnic in njihova nega


  • Please log in to reply
403 replies to this topic

#141 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2012 - 09:44 PM

Ja, jaz si ga bom tudi vzela. Teh balzamov ni nikoli preveč. ph34r.gif
  • 0

#142 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10713 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 February 2012 - 09:56 PM

A mislite tega novega medenega v stiku? Men je HUD!
  • 0

#143 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 February 2012 - 09:59 PM



Ja! Še nisem uspela priti do njega! Ti je boljši kot v lončku, predvidevam? Meni le-ta ni več tako dober kot mi je
bil, se mi zdi, da nima več nekega posebnega učinka.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#144 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10713 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 February 2012 - 10:06 PM

Jaz tistega v lončku še nisem probala, ker ga ni bilo za dobit, ko sem ga iskala. Ta v stiku mi je pa ful všeč, poleg Eucerina v stiku. Zdaj sem končno dobila nekaj kvalitetnega za ustnice, kjer mi jih ne razcefra do krvi. thumbup.gif
Ampak kakor se spomnim deklaracij, je ta v lončku kao bolj intenziven... Mislim no, nisem pa 100% šur.
  • 0

#145 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82811 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 February 2012 - 10:53 PM


Pomoje tudi, tudi več ga lahko namažeš, meni je to za ponoči veliko bolj všeč. Ti v stiku grejo prehitro dol.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#146 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 February 2012 - 03:58 PM




Danes sem si kupila Nuxe balzam v sticku. Najbolj mi gre na živce, da je oblikovan na špico, ne ravno.
Drugače pa mislim, da za kakšno strašno nego ne bo, je bolj lahek ... sumim, da vlažilen ... ustnicam
podari nekaj leska ... se nekje srednje dolgo obdrži na njih, vonja je enakega kot od tistega v lončku,
le da je bolj blag. Več težko povem. Jaz upam, da mi ne bo izsuševal ustniic. Stane 7€.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#147 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 February 2012 - 04:13 PM

Jaz uporabljam:
* Eucerin balzam v tubi, ki mi je super thumbup.gif : http://www.lekarnar....-za-nego-ustnic

* Nuxe medeni gel v lončku (tega še najmanjkrat vzamem, ker mi ni všeč (suh?) občutek težke obloge, ki mi jo pusti na ustnicah ermm.gif

* Labello Vitamin shake, ki em je ful pozitivno presentil in ga imajo moje šobice zelo rade tongue.gif
IPB Image
  • 0

#148 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 February 2012 - 04:39 PM

QUOTE(_M_ @ 11. 2. 2012 - 16:13) View Post
* Nuxe medeni gel v lončku (tega še najmanjkrat vzamem, ker mi ni všeč (suh?) občutek težke obloge, ki mi jo pusti na ustnicah ermm.gif

meni je bil ta balzam tudi polom, sem ga dala naprej.

sem se bala, da bo isto z Melvitinim Apicosma stikom, pa se je na srečo izkazalo, da mi zelo ustreza. thumbup.gif z njim se namažem preden grem na mraz in mi je super: hranljiv, a ne pretežak in ustnice so lepo mehke in ne izsušuje mi jih. zvečer mam pa TBS-jev Lip Butter Sweet Lemon, ker je bolj lahek, full mazljiv in zgledno vlažilen.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#149 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82811 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2012 - 06:49 PM


Jaz sem se spomnila, da mi je TOLE od Melvite ful všeč. Sem ravno dobila ful testerjev. Pa kupon za 15 %, mogoče si nabavim enkrat.
Za okoli oči tudi ful mastne kreme uporabljam, sploh pozimi.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#150 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 12 February 2012 - 02:33 PM

Jaz sem nekoč imela Burt's and Bees v stiku (onega običnega, beeswax i guess) pa mi je v spominu ostal prav wub.gif (pa ful mi je dišal) in sem bila prav žalostna ko sem ga izgubila, ker nisem vedla kje ga še lahko dobim. Zdaj poznam feelunique in cheapsmells ampak mi je bv naročit le en balzam za 3 funte in tako nestrpno čakam, da bom mela kako večje naročilo na sporedu. Zdaj po PJ pričevanjih pa me je malo minilo, mogoče mene spomnim malo vara, ga rahlo precenjujem morda. hmm.gif

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 8. 2. 2012 - 21:59) View Post

Ja! Še nisem uspela priti do njega! Ti je boljši kot v lončku, predvidevam? Meni le-ta ni več tako dober kot mi je
bil, se mi zdi, da nima več nekega posebnega učinka.


Jaz še sicer nisem imela tistega v lončku (drag se mi zdi) ampak mene ta v stiku ni preveč impresioniral. Jaz imam rada občutek hardcore nege, tale pa je ful površinski, sicer je sestavinsko super ampak za seboj ne pusti nahranjenega občutka, v bistvu ne pusti nobene sledi. huh.gif Meni je kot ena povprečna labela (z izjemo dobrih sestavin), ki jo moram znova in znova nanašat, če ne želim suhih ustnic, dolgoročno pa ne nardi nič.

Obenem imam občutek da se ekspresno hitro porabi, ker je celo mehki, takšen "voden", hitro se stopi..

Bom poskusila tega Eucerinovega v tubi. Meni so tubice itak preferenca, ker mi je všeč tisti gloss efekt.
  • 0
Memento mori.

#151 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 February 2012 - 05:00 PM



QUOTE(Zlatolaska @ 12. 2. 2012 - 14:33) View Post
mi je bv naročit le en balzam za 3 funte in tako nestrpno čakam, da bom mela kako večje naročilo na sporedu.

Zakaj ... saj itak ni poštnine, da bi mogla čakat, da bi se ti splačalo. Jaz dostikrat naročim le malenkost, če rabim.

Se bi pa kar strinjala glede Nuxe vazelina v sticku. Jaz ga ne bom več kupila (in ja, ZELO hitro izpuhteva). So
pa lepo odigrali. V lončku je stal 13€ in ga je bilo 15g, tega v sticku prodajajo za 7€ in ga je 4g.
Enak učinek ali pa še boljši mi naredijo Burt's Bees vazelini (dejansko so boljši vlažilci), so sestavinsko tudi
odlični, pa še enkrat cenejši (in še kanček večja količina, 4.25g).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#152 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82811 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 February 2012 - 05:04 PM


Škoda. :/ Ga ne bom kupila.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#153 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2012 - 05:39 PM

Jaz tudi zdaj ne. laugh.gif
  • 0

#154 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 February 2012 - 05:43 PM



Morda pa bo vam super. Meni niti tale v lončki ni več ok in mi je ustnice začel izsuševat.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#155 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82811 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 February 2012 - 07:12 PM


Meni je predrag za tako blago nego, bi si raje kupila v lončku, če že.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#156 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10713 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 February 2012 - 10:54 PM

Uh, men je pa ful dober.
  • 0

#157 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2012 - 05:35 PM

V DMu sem danes opazila nove balzame znamke Dr. Organic. Stanejo manj kot €5 in so na voljo v treh različicah.
Jaz sem si kupila tega, s propolisom:

Posted Image
Izgleda zelo obetavno, poročam o učinku. :)
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#158 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2012 - 05:51 PM

Kakšne so pa kaj sestavine?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#159 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2012 - 05:57 PM

Ingredients: ricinus communis oil, candellila cera, ethylhexyl methoxycinnamate, helianthus annuus seed wax, butyrospermum parkii butter, cetyl ricinoleate, caprylic/capric triglycerides, jojoba oil, cera alba, butyl methoxydibenzoylmethane, cera microcristallina, manuka honey, propolis cera, tocopheryl acetate, parfum
- Paraben & SLS free - Not tested on animals- Suitable for vegetarians -

Ima zelo močan vonj - sprva po propolisu, potem po medu. Okus pa ni najbolj prijeten - po propolisu in zeliščih.


Ocena na Makeupalley: http://www.makeupall...p?ItemID=126510
Pa še ena: http://www.witoxicit...alm-review.html
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#160 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2012 - 10:25 PM

Hvala, deluje obetavno!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users