Jump to content


Photo

Odstranjevalci ličil


  • Please log in to reply
287 replies to this topic

#141 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2011 - 11:25 PM



Mislim, da niso agresivni.
Samo meni izsuši kožo VSE, kar ni ultra hranljivo, oljnato, tudi
na obrazu po novem, juhej.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#142 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2011 - 11:27 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 2. 11. 2011 - 22:03) View Post

Jaz pa še skos prisegam na gele, ki mi popucajo vse, se mi zdi totalno bv še nekaj dodatnega kupovat,
pa ne da se mi izvajajt še enega koraka čiščenja. Nekaj TBS gelov mi super odgovarja, počisti MU v celoti.

Pri meni je bil najprej razlog to, da mi je bilo kakšnih dražjih gelov (Clinique, Nuxe) preprosto škoda za odstranjevanje MU in sem se potem posluževala enga cenejšega gela, da sem si z njim samo očistila obraz. Na tegale Garnier sem pa slučajno naletela, ker sem ga dobila in mi je všeč, tako da trenutno uporabljam ta način, drugače pa tudi jaz samo gel. Je pa res, da očesnega MU ne uporabljam, samo maskaro, tako da nekih hard core čistil itak ne rabim, gre z gelom vse lepo dol. Z drugimi čistili pa praktično nimam izkušenj, edino z L'Occitane čistilno vodico-fenomenalna stvar, Inlight čistilno kremo-tud super, lepo raztopi MU, meni je komplet odstranil maturantski MU in Alverde čistilnim mlekom-mleka mi pa sploh ne odgovarjajo, mal so mi fuj.
  • 0

#143 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2011 - 11:29 PM



Jaz sem imela en Clinique gel in mi je tak fino popucal MU, da je bilo veselje. Samo predrag šport.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#144 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2011 - 11:31 PM

Ja, res je, če stane pri nas 30€. cry.gif
  • 0

#145 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2011 - 11:34 PM



Jaz sem imela Liquid Facial Soap Mild, za suho in občutljivo kožo.

IPB Image

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#146 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2011 - 11:46 PM

Tudi jaz! Samo različico za mešano se mi zdi. Tud ne porabi se ga ne hitro (vsaj nekaj), jaz sem ga mela res za dolgo s tem, da sem si na začetku (trapa) vseeno s tem spirala MU. Sej me je hitr pamet srečala. laugh.gif
  • 0

#147 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 December 2011 - 02:16 PM

pozabila sem, da imam namazane trepalnice in sem seveda vsa vesela skočila pod tuš in si začnem močit obraz, haha! slap.gif edino, kar je prišlo v poštev, je bil DM-ov Babylove Kopf bis Fuss Waschgel, ki ga imam pod tušem, in mi je v nulo do potankosti spucal Diorko. blink.gif thumbup.gif thumbup.gif zakon!
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#148 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 January 2012 - 07:11 PM

Iščem predloge za dober odstranjevalec MUja. Zdaj sem imela od Urban Decay - Melt Down in je fantastičen, a mi je preveč dajat 20€ zanj, ker to gre pri meni ful hitro. oops.gif

Torej.. mora biti kremni, ne v tekoči konsistenci, ker mi tej tekoči ne očistijo nič. Danes sem kupila od CadeaVere in je stran vržen denar, čeprav je stal tisti bogi evro pa nekaj, je pa čisto tekoč.

Kremni vem da je od Nivee - KLIK, mi je tudi zelo v redu, če pa kakšna zna predlagati še kakšnega - lepo prosim. wink.gif Lahko so tudi blazinice za odstranjevanje MUja, le da dobro očistijo (jaz nosim praktično vsakodnevno hard makeup)




  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#149 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16239 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 January 2012 - 07:15 PM

Garnier Essential rozasti mogoče, ali pa od Alverde divja vrtnica. hmm.gif

Meni grejo pa ravno ti kremasti na živce. Imam raje bolj tekoče zadeve, zaenkrat še vedno prisegam na Baleinega 2-faznega smile.gif

Ti si mu samo s temi odstranjevalci čistiš, ali imaš pred tem še kakšno peno/gel pa z odstranjevalcem samo dokončaš delo?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#150 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 January 2012 - 07:20 PM

MU si čistim z odsranjevalci, noben čistilno gel mi ga ne očisti. Kvečjemu potem, ko očistnim MU, pa umijem obraz z gelom. smile.gif

Alverde sem rekla da moram pogledat, ja. To divjo vrtnico & ognjičevega.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#151 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2012 - 07:25 PM

Imela sem od Nuxe Bio Beaute mleko za odstranjevanje ličil in se je super obnesel. Jaz si odstranjujem MU tako, da ga dam na prstne blazinice in potem nežno masiram veke, obraz, dokler se MU ne raztopi in potem vse to splahnem z vodo. Ne uporabljam nobenih vat, ker s prsti bolj nežno odstranim.
IPB Image

Zdaj imam od Nuxe 3 vrtnice in mi je tudi super. Oči nič ne pečejo, MU na moj način super odstrani.
IPB Image

Nobene reakcije nisem imela po teh dveh mlekih, pa imam občutljivo kožo, lepo odtranjujeta in se spereta z vodo. Priporočam.

Imela sem vmes še od Loreala, pa mi ni ustrezal, ker je bil premasten in se mi ni dobro spral z vodo, me niso pa nič pekle oči po njem...
IPB Image

Imela sem še dvofazni odstranjevalec od Balee, pa me je občasno pekla koža in oči + mleka mi bolje ustrezajo, ker so mi vate že lahko pregrobe.
  • 0

#152 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16239 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 January 2012 - 07:26 PM

Jaz pa ravno kontra smile.gif

Alverde je precej gost ja.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#153 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 January 2012 - 07:29 PM

Ta Nuxe mi zveni OK, čeprav to je spet drago, ane, za 20€ raje spet Urban Decay nabavim ki vem da mi 100% super ustreza.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#154 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2012 - 07:35 PM

Mislim, da stane 3 vrtnice stanejo 15-16 evrov, Bio beaute pa mogočen še kakšen evro več.
Ja sj vem, da je drago. Samo jaz sem imela tega Bio Beaute več kot 7 mesecev, ker sem ga z mojim načinom čiščenja obraza zelo malo porabila, sem pa vedno za cel obraz ga uporabila, ker se tudi jaz vsakdan ličim.
Drugače so pa s to vrtnico od Alverde res zadovoljni... Mogoče bi pa še to prej probala.
  • 0

#155 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 January 2012 - 07:36 PM

Najbrž bom res najprej Vrtnico nabavila, ja. smile.gif Ognjičevega imam nekako v spominu da sem ga enkrat že imela, in ni bil ok.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#156 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 January 2012 - 09:42 PM

Kot alternativo mojemu omiljenemu Urban Decay in Nivea makeup removerju sem tokrat kupila Alverde vrtnično mleko in sem super zadovoljna in hvaležna puncam tukaj za predlog! thumbup.gif

Mleko mi super očisti makeup, čisto vse, eyeliner, temno senco, maskaro, je ravnopravšnje goste konsistence da ne kaplja, porabi se ga malenkost, pa še vonj mi ima super. It's a keeper! biggrin.gif

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#157 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 January 2012 - 09:56 PM




Ja, ta je zelo dober, meni, če kaj ostane na očeh po umivanju z gelom (kar je sicer redko), počistim z njim.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#158 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82864 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2012 - 10:23 PM


Je ful mastno?

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#159 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 January 2012 - 10:24 PM

Ne, ni.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#160 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82864 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2012 - 10:40 PM


Hvala.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users