Jump to content


Photo

najbolj nenavadne navade


  • Please log in to reply
1464 replies to this topic

#1461 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 February 2014 - 11:32 AM

Očitno. Tudi take, ki si rok ne umijejo, ko pridejo iz wcja. 


  • 2
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#1462 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 February 2014 - 02:19 PM

Za večino ljdui je nenavadno, zate in zame je normalno.

Jaz ne poznam nikogar ki bi pod kavčem in posteljo sesal več kot parkrat na leto...Ali imam pa samo jaz take packe okrog sebe :butl:

Očitno so res sami packi okrog tebe. Jaz vsakič ko sesam in brišem tla, posesam in pobrišem tudi pod posteljo in kavčem. Isto tudi moja mami in babi. 


  • 0

#1463 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2014 - 03:44 PM

Jaz pobrišem pod kavčem, ker je pač luknja, postelja je pa do tal in je ne grem premikat. 


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#1464 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15495 posts
  • Gender:Female

Posted 01 March 2014 - 01:54 PM

Jaz vsak vikend, ko imam glavno pucarijo posesam in pobrisem pod posteljo in kavcem.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#1465 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30921 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 March 2014 - 01:59 PM

Jaz pa ne :P Kavč morava premakniti, če želiva v celoti posesati prah pod njim in to sva naredila zdaj v enem letu morda 5x, pa ni bilo veliko prahu spodaj.

Postelja je pa "odprta" spodaj in lahko skoraj vse posesam, vsake toliko jo pa še v celoti premakneva.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users