Jump to content


Photo

Slovenija ima talent


  • Please log in to reply
1425 replies to this topic

#1381 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 19 June 2011 - 10:20 PM

Jeeeeej! Super! thumbup.gif

QUOTE(Nincha @ 19. 6. 2011 - 23:18) View Post

Je pa res, da če za vsakega glasuje že samo familija, majo že ogromno glasov. laugh.gif


Ja, pričakovani ravno zaradi tega. biggrin.gif wink.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#1382 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2011 - 10:23 PM

Juhu, Julija!! thumbup.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1383 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 June 2011 - 11:23 PM

BRAVO Julija, če sem pa komu priželela - sem njej. thumbup.gif


Ko so oznanili harmonikaše za prve polfinaliste, sem kmalu bruhala (ali pa mogoče, ker je ena družina zraven mene v dvorani jedla sendviče s Poli salamo). sick.gif

Akustika je bog pomagaj, resnično se sprašujem koga imajo za norce. huh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#1384 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2011 - 11:39 PM

O Kinky, groza tole s poli, men tud smrdi biggrin.gif

Jst sm se mela fenomenalno... akustika pa res podn, pomoje si lahk pred TV ekranom doma boljš nabiješ in poslušaš... mi smo sedeli čist spodaj, v parteju, se je dobro videlo, ampak akustično še manj slišalo, smo se pa zlili z nastopajočimi in navijači. Skakali smo za Julijo, Artiflexe in za Žana biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#1385 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 June 2011 - 11:41 PM

laugh.gif

Drugače sem se tudi jaz imela super na šovu. wink.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#1386 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2011 - 11:45 PM

Ja, čeprov naju bi mogli dat na VIP, dddd laugh.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#1387 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26443 posts

Posted 20 June 2011 - 04:25 AM

Jaz sem proti koncu zaspala (itak me že v prvi vrsti ni dost brigal) je pa fant penil, ko so prišli pustotniki naprej. Pri plesalcih je blo pa vse skup mal razočaranje, kao maske pa hudi pol so bli pa bl loleki laugh.gif , maestro so bili vsaj lepi laugh.gif
  • 0

#1388 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 June 2011 - 04:58 AM


Ja ora, midva s fantom sma bla samo - lol, kak so grdi! ohmy.gif
Nika in Gašper pa sta malo razočarala.
  • 0
Viens, reste ici!

#1389 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 June 2011 - 05:31 AM

Joj, ste malenkostne. tongue.gif Plesali so ODLIČNO, in to šteje; tudi v dvorani so poželi največ najvdušenja med publiko.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#1390 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 June 2011 - 06:50 AM


Ampak so res grdi no biggrin.gif .
Kaj pa ona čudakinja, Irena Djukič.
Jaa, to blago sem kupila pred 20 leti in je stalo tam in nisem vedela kaj bi zašila iz njega. Aaaaa rolleyes.gif
IPB Image
Boljše, da bi ga pustila da zgnije, ker to ni podobno ničemur. Pa ta trak gor na glavi, jodlihu. slap.gif

Žan Serčič pa je taki mali psihič shit! Mene ga je blo prav strah. Taki psihopatski pogled izpod čela, pa skos mu je žila ven stala. surrender.gif

Jaka Vižintin pa je tak v fris, da že dolgo nisem vidla gršega fanta. Že zdaj je totalno zguban, kožo ima odurno, frizura (emo meets hors majster), da se o pirsingu ne pogovarjamo. bruh.gif Pet pa itak NE ZNA! Pa na živce mi gre to poudarjanje, da je njegov oče umrl. Mislim, d fuck. Al pa sem samo jaz taka hudoba, da me to ne gane pet posta.

Ajda Ivšek pa itak blink.gif . Gage ne moreš imitirat, ni šans! Ne vem, zakaj se je sploh trudla.


Všeč so mi bili Nika in Gašper (čeprav sta imela včeraj najslabši nastop od vseh dozdaj), Ekatarina in Julija.
  • 0
Viens, reste ici!

#1391 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25762 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 07:00 AM

Ana, ne bit tako negativna, no ermm.gif

mene vedno znova presenetijo komentarji nekaterih (v tem primeru od Ane)... pod takimi komentarji si predstavljam bolj eno bitch, katere nihče ne mara, kot pa eno pridno študentko...
  • 0

#1392 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3519 posts
  • Gender:Male

Posted 20 June 2011 - 07:32 AM

Jaz imam eno vprašanje. Nisem sicer cele oddaje gledala, le proti koncu nekaj malega. A se je samo meni zdelo, da Maja Keuc ni pela v živo? Za Lino vem da je, ker se je slišalo. Pri Maji pa sem imela občutek, da je bil playback.
  • 0

#1393 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 08:02 AM

Tudi meni ta negativizem ni všeč!

Menim, da so bli vsi noro dobri, saj pred tako številčno publiko niti profi niti laik ne more ignorirati adrenalina. Gašper&Nika sta men taki faci, tud plesala sta dobro, je pa res, da sta zafrknila s tem, da nista uporabila nobenega rekvizita, zgodbe,... pač v polfinalu ju je to pripeljalo naprej, tukaj smo vsi pričakovali še več.
Jerica je bila OK, samo tudi nič preveč posebnega, se mi zdi, da ji videz dive bolj sede.
Irena je pač tak tip ženske, tudi h komadu, ki ga je pela, ne vem kaka obleka ne bi pasala, vidi se ji pač, da je malo bolj preprosta. Ne deluje mi čudna.
Od artiflexov mi je bila točka všeč, tudi v dvorani je kar donelo, ko so nastopili. Kar se tiče pa fac, kok so lepi in kok ne, niti nisem porajtala niti se mi ne zdi pomembno.
Jaka se mi zdi fajn fant, sedela sem zraven njegovih sorodnikov in so vsi taki fajn, kok so dobr navijali, res so bli taki za žurko, potemtakem sklepam, da mora biti tudi on zelo fajn. In dobr poje. Svaka mu čast, da sam piše komade.
Žan je bil pa sprva malo bogi, ker mu je nagajal mikrofon, je potem en iz režije hitro ukrepal. Je pa dobro pel, mi smo skakali.
Ekaterina je nardila spektakel, Julija itak, smo navijali na polno, una lady gaga pa meni nič posebnega.

Kar se tiče pa tega, komu je kdo umrl... mene pa to gane. Tudi ko sem pomislila na Julijo, se mi je zazdelo, da ji je to petje neka meditacija, prov vidi se, kako poje z dušo. Enako je z Jakom.

Maja je pela v živo.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#1394 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 08:39 AM

Maja je imela nekaj sekund uvoda posnetega, drugo pa je bilo v živo. Res je dobra pevka.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1395 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 June 2011 - 08:53 AM


Jah negativizem gor al dol, jaz sem povedala kaj sem si mislila ob gledanju. Ne morem rečt, da so bli vsi oh in sploh, ker niso bli. Lansko leto je blo vse skupaj na ful višjem nivoju kot lani.
  • 0
Viens, reste ici!

#1396 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 June 2011 - 09:01 AM

Jaz se v večini strinjam s Princesko, sem si ogledala v živo, in mi ni žal. happy.gif

Sicer se je res malo slabše slišalo, ampak dobra točka je, da se ni slišalo, če je kdo fušal. twisted.gif
Meni so se vsi nastopi zdeli dokaj na nivoju, sicer ne moremo talenta primerjati recimo z oddajo Britain's got talent, ker je seveda število talentiranih premosorazmerno z velikostjo (majhnostjo) države. wink.gif

Navijala sem za Artiflex in Julijo; je pa res, da je v živo prisotna neke vrste evforija, kar doda neko vredost ogleda teh oddaj v živo. Na TVju se vse lepše in boljše vidi, gledaš iz več kotov, ampak vseeno je doživetje v živo nekaj popolnoma drugega. Kot veste vsi, ki ste bili na kakšni tekmi v živo, koncertu.

Meni so bili vsi kandidati posrečeni, tudi nastopi so bili profesionalno izvedeni, edino harmonikašev ne bi sama vklučila v finale, niti v polfinale, bili so popolnoma odveč.

Sem pa seveda zelo vesela za Julijo, res je super opravila svoje delo. smile.gif

edit: zaje**** je Ajda Ivšek, se strinjam. Komad pa še popolnoma statičen nastop. down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#1397 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3519 posts
  • Gender:Male

Posted 20 June 2011 - 09:28 AM

QUOTE(Immortelle @ 20. 6. 2011 - 9:39) View Post

Maja je imela nekaj sekund uvoda posnetega, drugo pa je bilo v živo. Res je dobra pevka.


No jaz sem sklepala po tem, da je vmes, ko se je gibala po odru mikrofon kr konkretno premikala mimo svojih ust, ampak glasnost je bila pa ista. Saj ne dvomim, da ni sposobna vredu v živo zapet, to je tak že večkrat dokazala, tudi na ESC-ju, sam čudno se mi je zdelo, da se ni poznalo na zvoku.
  • 0

#1398 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 June 2011 - 11:08 AM

QUOTE(Ana @ 20. 6. 2011 - 9:53) View Post

Jah negativizem gor al dol, jaz sem povedala kaj sem si mislila ob gledanju. Ne morem rečt, da so bli vsi oh in sploh, ker niso bli. Lansko leto je blo vse skupaj na ful višjem nivoju kot lani.
Lani ti je bilo bolj všeč kot letos ali ravno obratno? laugh.gif

A se da kje pogledat nastope na spletu? Na youtubu so vsi videi Julijinega nastopa blokirani. down.gif
  • 0

#1399 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 20 June 2011 - 11:09 AM

Lani je bilo na višjem nivoju, tako je mislila;).
  • 0

#1400 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 20 June 2011 - 11:18 AM

Ne, ne da se nikjer pogledat, ker ma PopTv to onemogočeno oz. moraš plačat 5€, da maš en mesec dostopa. Kar je meni osebno bolano, ker fora talentov je ravno ta, da folk to gleda, da jih na podlagi teh nastopov najdejo, kot je Inna Maestro, ampak ne, treba plačat 5€. Tut vse lanske so dal dol, čeprav so še pred kratkim vsaj finalni nastopi bili gor. Zdaj pa nič več.
  • 0

After all this time?

Always.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users