Jump to content


Photo

vase telo


  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#121 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 10 December 2006 - 03:45 PM

Zadovoljna sem s svojo višino 166 cm. Pol se pa tud neha s pretirano samovšečnostjo. Glavo bi si celo zamenjala, če bi bilo možno...pa mal obklesala telo. smile.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#122 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45612 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 December 2006 - 05:12 PM

nihrida ne nori, ker sodeč po slikicah, ki si jih prilepla na forum zgledaš huda bejba.

Jaz sem na splošno zadovoljna sama s sabo. Morda bi imela manjšo rit in lepše noge, ampak za to verjamem, da lahko spremenim, le aktivirat se morm. Glede na to kakšna lenoba sem ne moram imeti lepših nog in riti. No pa malo svetlejše dlake na nogah bi imela. Na obrazu pa spremenila le to, da bi imela manj lepotičnih pikic in pegic. Pa palec na roki bi imela malce ožji. Pač take malenkosti, ki pa sem se že sprijaznila z njimi. Kakšna sem pač sem.
  • 0

#123 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 10 December 2006 - 07:18 PM

QUOTE(crna @ 10. 12. 2006 - 15:15) View Post

No ja, kolikor vse pišete okoli postav... Kaj pa obraz? V kolikšni meri set zadovoljne z njim? Ali pa npr. lasje, nohti, kake posebne želje?


k mam slabe dneve bi si najrajš kr obraz presadila sam takrt grem itak sama seb na živce laugh.gif tko da... pač je kt je. manjši nos bi mela pa če bi mela mal bl čisto kožo se tud ne bi nč prtožvala. aja pa dioptrije tud rajš ne bi mela zaenkrt mam sicer še očala sam bom šla februarja na leče (čeprov vs folk prav de mi te špegle k jih mam zj toook pašejo oops.gif - ja seveda kva jim ni jasn ermm.gif). z lasmi sm pa čist zadovoljna razn mal počas mi rastejo sam to bo že za preživet biggrin.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#124 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 10 December 2006 - 07:31 PM

postava- down.gif
obraz *oči-so mi ušeč
*nos-učasih mi je, učasih mi ni
*usta-ja, vredu
*pegice- down.gif (razn res izjemoma, ko se zarad nih počutim mal posebna rolleyes.gif )
nohti-so mi ful ušeč
lasje-se mi tut ušeč, če mi ne štrlijo na use strani...

biggrin.gif

  • 0

#125 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 10 December 2006 - 07:59 PM

QUOTE(_v-i-k-i_ @ 9. 12. 2006 - 18:51) View Post

jst sem pa glih na svoj nos "ponosna", ostalo pa... huh.gif


Mau sem preterala...sej postave nimam tok slabe, moti me samo to, ker nimam lepo razporejene teže in ko se zredim gre vse v stegna...jebat ga tko je ane, pa z lasmi nisem zadovoljna ker mam preveč goste.
Zadovoljna sem z višino (175cm). Kar se tiče obraza, mam trenutno mau probleme s kožo, sem pa parkrat dobla komentar, da mam kožo kot dojenčkova ritka biggrin.gif
  • 0

#126 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 December 2006 - 08:48 PM

QUOTE(crna @ 10. 12. 2006 - 15:15) View Post

No ja, kolikor vse pišete okoli postav... Kaj pa obraz? V kolikšni meri set zadovoljne z njim? Ali pa npr. lasje, nohti, kake posebne želje?


Jaz lahko mirno rečem, da ne bi na mojem obrazu spremenila niti ene same pikice. Zelo so mi všeč moje temne in lepo oblikovane oči, oblika obraza, polne ustnice (spodnja je malo debelejša, ampak to mi je sexy), imam tudi ful lep raven nos, srečo imam tudi s kožo, ki je 99% časa popolna. Pa lase imam lepe, dolge in goste. Kok se to vse samovšečno sliši. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#127 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 12 December 2006 - 02:46 PM

Z mojm obrazom niti nisem zadovoljna. Ogromno ogrcev, vedno kak mozolj-ček, sama oblika se mi zdi OK, zaradi tega se ne sekiram. Tudi z majhnimi in vdrtimi očmi sem se že sprijaznila, S kožo pa nikakor nisem zadovoljna.

Postava pa tako -tako. Rabim več mišic in počasi delam na tem, bo že. Zgornji trup mi je fajn, suh, droben, sicer več kosti kot mesa, ampak kul smile.gif , noge pa so tako smotane, meča premočna, stegna pa tudi mad.gif
  • 0
IPB Image

#128 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 12 December 2006 - 03:58 PM

ene 3kilogramčke dol pa bi blo popolno zame=), upam d mi bojo joški še kej zrasl(ne prevec, so mi tut taki zdj všeč), manjša bi rada bla, ker mi je fuul všeč, če je punca mejhna, tko d dilema jz bi z veseljem zamenala s tabo=)
  • 0
mačka figa.

#129 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 12 December 2006 - 05:03 PM

Hm ... rečmo da za silo bo. Še ene 4kg gor, pa bo. smile.gif
  • 0

#130 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 12 December 2006 - 05:13 PM

js sm si čist kul, ok, ja kake 3 kile dol, ampak to je pa to. so mi šle kdaj na živce kake stvari, ampak sm se sprjaznla z njimi, pa se zdej niti ne spomnim kaj je to blo.

ok ja priznam, rit je mal brezoblična oops.gif laugh.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#131 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 14 December 2006 - 04:58 PM

Kar zadovoljen.

Kako kilo maščobe dol, pa kilo mišic gor pa bi bilo fajn (aktivno delam na tem in z uspehom)


  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#132 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2006 - 05:34 PM

Zadovoljna. Ni kaj drugega za napisat. (PMS dnevi pa itak ne štejejo) tongue.gif
  • 0

#133 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 14 December 2006 - 06:11 PM

hja no... sej ne, da bi bla tko nezadovoljna s svojim telesom, sam so pa itak stvari k bi jih na seb spremenila. npr. mela bi drug nos, pa manjšo rit (ok, to zadno stvar se da uredit, sam če hočš smile.gif ) drgač sm pa čist zadovoljna, višina, koža, oči so kul biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#134 roxy

roxy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1348 posts
  • Location:Kranj

Posted 14 December 2006 - 07:38 PM

Všeč sta mi predvsem moja višina [okrog 171 cm] in pa polne ustnice biggrin.gif Motijo me edino ogrci, ki se pojavljajo sem in tja. Drugač pa ne bi spremenila ničesar. Taka pač sem in sem si všeč. tongue.gif wink.gif
  • 0
IPB Image Smo del vesolja - vse v vesolju pa poteka natančno tako kot je treba. IPB Image

#135 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 14 December 2006 - 09:15 PM

Nimam večjih pripomb, sem kar srečna da sem taka kombinacija kot sem biggrin.gif Razen kožo mam preveč občutljivo, pa moram mal gledat kaj jem ipd., ampak nekaj pač mora bit, drugače bi blo že prelepo da bi blo res biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#136 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2006 - 12:44 PM

Jst sm z mojo obliko obraza ful zadovoljna in ne bi menjala za nič na svetu, ful mi je všeč da imam bolj temno polt, temne učke, pa lep raven nos, skladne ustnice, sam kožo bi pa takoj zamenjala, ker mam res ful problematično in sm bla včasih ful nesamozavestna zarad tega, sam zdj sm se že sprijaznila, pač jo negujem tko da mam čim manj nepravilnosti, sam po moje nikol ne bom mela lepe kože, nažalost ermm.gif
Tut z lasmi sem zadovoljna,mogoče me moti edin to da počasi rastejo, sam ni prevelike panike! Nohte mam že od negdaj naravno dolge in negovane, folk kr ne verjame da so res naravni in sem zelo ponosna na njih,pa tut negujem jih ful, včasih clo preveč biggrin.gif
Glede postave se pa trudim, sam sm se pa tut sprijaznila s tem da nikol ne bom suhica, sam blo bi pa res fajn če bi bla za ene 5 cm višja (165cm) rolleyes.gif
  • 0
Posted Image

#137 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 December 2006 - 02:08 PM

Lahko rečem, da sem relativno dokaj zadovoljna no biggrin.gif ..Tko je ..z obrazom sem zadovoljna, razen obrvi, te, bi na sebi takoj spremenila če bi se dalo. In lase tudi, barva mi je všeč, kvaliteta ne.
S postavo sem bila še kakšno leto nazaj zelo zadovoljna, zdaj pa malo manj, ampak še vedno nemorem rečt da sem čisto nezadovoljna. Skušam pa spet pridet na isto.. Z višino sem se pa že sprijaznila da sem pač med manjšimi smile.gif in mi ne predstavlja več problema.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#138 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 16 December 2006 - 04:15 PM

-obraz: ni popoln amak se zadovoljna, ker to preprosto sem jaz biggrin.gif koža zadovoljiva, edino podočnjaki me mal motijo; poleti imam pege-me ne motijo (baje so prav simpatične ermm.gif )
- teža: po besedah mojga fanta kakšne 3 kg premalo hmm.gif
-višina: hja, mojih 164 me včasih prav moti, ker sem v večini v družbi kar visiokih ljudi in potem sem vedno najmanjša tongue.gif
-drugače so mi pa všeč moje noge, trebušček-ki je že po naravi raven, trebušnjakov thumbup.gif

  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#139 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3230 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 18 December 2006 - 04:11 PM

z mojo postavco sm čist zadovoljna ker sem športen človek in se mi to pozna... noge bi ble lahk mal daljše sam na to pa na ažlost ne morm vplivat

obraz bi se sam znebla mazoljčkov to bojo pa sčaspoma z leti izginli....

kpa vem no, sm kr zadovoljna s sabo happy.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#140 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2006 - 09:14 PM

Obraz mi ni ušeč, sploh!!!

Bi imela prec 20kg več in lepši obraz. Niso mi ušeč ne usta, niti nos, oči so ok, ampak mi ne pašejo( laugh.gif ).



Aja pa rit mam tud grozno, ni v sorazmerju z debelino nog. huh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users