Jump to content


Photo

Celulit


  • Please log in to reply
865 replies to this topic

#121 anabiz

anabiz

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 27 February 2007 - 09:42 AM

Pa saj lahko probaš aparat, zastonj.
Anticelulitnih krem nisem uporabljala. Sem pa uporabljala samo gel zaradi prevodnosti med sondo in kožo.
  • 0

#122 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 27 February 2007 - 09:52 AM

Men je pač celulit grd in me ful moti in pač nisem sproščena zarad njega. Sekiram se do te meje, da redno telovadim, da ga zmanjšam na minimum, seveda bi pa nardila vse, da bi ga čist odstranla in ne zanikam da ni tko. Sej smo vse take, če ne ne bi sprobavale tok krem in ne vem česa vsega. Sam pač ene se sekiramo bolj, ene manj... Stvar posameznice.

anabiz sorči potem sem te narobe razumela wink.gif ker se mi je zdelo, da nekaj mora bit med kožo in tisto glavo aparata, ker se baje ta stvar segreva.
Ja sprobaš ga lahko samo enkrat, ampak od tega verjetno itak nimaš kaj dosti, ker so rezultati (če so) vidni verjetno šele po nekaj terapijah...
Bi blo super, če bi mele takšne firme kakšno promocijo, npr. bi izbrale nekaj punc z različnimi stopnjami celulita in na njih delala tretmaje (npr. po televiziji) skozi neke oddaje naprimer in bi ljudje lahko spremljali rezultate kandidatk, kako vse skupaj deluje, itd. Ker smo ljudje zelo skeptična bitja, bi takšna stvar po moje bla super ideja. Če bi puce vidle skozi te oddaje, v "živo" da to deluje in kako deluje, bi se sigurno prej odločile za nakup oziroma za tretmaje, kot pa takole...
  • 0

#123 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2007 - 11:36 AM

ej kaj je to celulit, js sm to ze velikrat slisala, sam nimam pojma kako zgleda hmm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#124 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 February 2007 - 11:45 AM

Brez veze. Jaz ga imam tono, pač ga imam. In nimam namena porabljati denar, da se ga bom znebila. Jebiga. Kar se lahko naredi s telovadbo, bom naredila, več pa ne.
Ampak jaz sem sicer zelo hud primerek celulita, ker ga imam po celih nogah - vključno na mečih.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#125 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 28 February 2007 - 08:14 AM

piko*biko ne kliči hudiča ker sam pride wink.gif Ne a res ne veš kaj je celulit?? Blagor tebi... Bom probala zbrskat kakšno sliko na netu, da ti jo prpopam...
  • 0

#126 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 28 February 2007 - 08:30 AM

IPB Image

IPB Image

IPB Image


  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#127 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 28 February 2007 - 08:39 AM

Hvala Urška :-) No moramo pa povdariti da obstaja več vrst celulita, mislim da 3 ali 4. Ena je pomarančna koža, drugo koža boli, v tretji fazi gre pa za akutne bolečine teh predelov, kjer je celulit. Ene ga imajo, če stisnejo kožo, drugim se opazi med določenimi gibi, pregibi, spet drugim pa že ko samo stojijo, brez stiskanja ali česa drugega...

  • 0

#128 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 28 February 2007 - 10:19 AM

A če te boli, je že bolj huda oblika celulita? huh.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#129 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 28 February 2007 - 10:20 AM

Ja! Lahko pa te tkivo boli tudi, če nimaš izoblikovanih mišic, se pravi, če nisi dovolj telesno aktivna in so mišice mlahave, tudi to zna boleti. Ko so mišice ušvrčene, pa tkivo ni boleče, saj so mišice izoblikovane in napete.
  • 0

#130 kartika

kartika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 16 March 2007 - 05:11 PM

[attachmentid=1478][attachmentid=1477]


Ciao!

Zanima me če katera pozna izdelke od Sant' Angelica proti celulitu ( kapsule, krema) in kakšne izkušnje ima s tem. Jaz sodelujem tudi na italijanskih forumih in ženske noro dobro hvalijo te proizvode...so sicer malo dragi ampak pravijo da res pomagajo...in to mi je povedala ena punca ki je medicinska sestra...tako da naj bi veljalo. Hvala za odgovore.

Attached Files


  • 0

#131 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 March 2007 - 05:32 PM

QUOTE(URŠKA @ 28. 2. 2007 - 8:30) View Post



IPB Image

Jao, pa tkole jst lahko "najdem" celulit kjerkoli - če se fino stisnem se mi tudi na rokah poznajo tele jamice, pa to še ni celulit. Zame je celulit to, ko se ti te jamice a.k.a. pomarančna koža vidijo same od sebe brez stiskanja.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#132 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 16 March 2007 - 06:32 PM

A katera uporablja od Garniera Intensive vlažilno in učvrstitveno kemo za telo s sadnimi izvlečki? Jaz jo že skoraj en mesec uporabljam.No včasih si jo kak dan pozabim nanesti.In v tem času sem opazila, da je koža bolj napeta,in celulit je tudi malo izginil.
Prilagam še slikico.

Attached Files

  • Attached File  1497.jpg   3.05KB   55 downloads

  • 0

#133 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 16 March 2007 - 08:00 PM

^ Bi jo lahko prosim dala ocenit v podforum sestavine? teehee.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#134 bambinna_

bambinna_

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 17 March 2007 - 02:19 PM

Hej dekleta....kaj pa ta hipoksi vadba? naj bi vidno zmanjševala celulit? ima katera kakšne izkušnje s tem?
  • 0

#135 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 19 March 2007 - 07:51 AM

QUOTE(kartika @ 16. 3. 2007 - 17:11) View Post

[attachmentid=1478][attachmentid=1477]
Ciao!

Zanima me če katera pozna izdelke od Sant' Angelica proti celulitu ( kapsule, krema) in kakšne izkušnje ima s tem. Jaz sodelujem tudi na italijanskih forumih in ženske noro dobro hvalijo te proizvode...so sicer malo dragi ampak pravijo da res pomagajo...in to mi je povedala ena punca ki je medicinska sestra...tako da naj bi veljalo. Hvala za odgovore.



Prvič slišim za to firmo, a pa se jo dobi tudi pri nas?

Jst sem si omislila steper, sva se kr spoprijateljila in mi je fajn, vsaj vem da bo kej od njega, tele kreme pa so me vsaka do zdej razočarale, ker od krem itak ne moreš pričakovat čudežev. Telovadba, pravilna prehrana in pitje vode = to je to (sam jst itak še vedno sprobavam te kremce, ker kr upam in upam, da bo kej rolleyes.gif )
  • 0

#136 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2007 - 03:24 PM

URŠKA, lany, vem kaj je celulit rolleyes.gif , mal sm se pohecala smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#137 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 19 March 2007 - 03:35 PM

Joj ti piko*biko ti nas pa dostkrat nat..... laugh.gif al pa prbiješ kšno tako da še 2 dni umiram pol thumbup.gif
  • 0

#138 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2007 - 03:40 PM

no me veseli da sm tarca posmeha tuki smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#139 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 23 March 2007 - 09:44 AM

Punce, mene pa zanima, če je katera uporabljala vibra tone ali pa kakae podobne zadeve, ki "tresejo", "shakajo" mišice... A to kej pomaga???


hmm.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#140 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 23 March 2007 - 10:55 AM

Se nebi zanašala na takšne zadeve... Naj se trese med telovadbo, bo veliko bolj učinkovito (čez nekej časa se bo pa nehalo trest wink.gif ), pa raj kakšno masažo na vsake tok in to je to.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users