Jump to content


Photo

piercing


  • Please log in to reply
3040 replies to this topic

#121 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 15 February 2005 - 03:54 PM

Thnx za odgovor Copatk.... 8)
No jst sm si dala uhančk v popek pred 3leti v kozmetičnem salonu tm blizu železniške postaje. In ne vem... tm si ga je dala tud moja prjatlca delat in je blo pr obema čist ok. Najprej mi je dala medicinski uhanček rinkico... pol sm pa čez 1 al pa 2tedna (ne vem točn oops.gif ) pršla nazaj in mi je dala notr bananco. K ti naredi piercing sploh ne boli... res pa da vse čutiš... mene je potem malo bolj bolelo, ko mi je vstavla bananco not, sam sploh ni hudo. biggrin.gif
Zadnjič sm se šla v Exita pozanimat za jezik.... in je bil ravno en tip na stolu z jezikom uzuni .... pa sm stisnla rep med noge in šla vn oops.gif Tko da nism vidla postopka. ermm.gif: Se bom raje pustila presenetit. wink.gif
  • 0

#122 copatk

copatk

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:ljublana
  • Interests:use razn šole

Posted 16 February 2005 - 02:56 PM

hellu!!! a mogoče veš u kolkm cajtu se ti luknca zacel, če nimaš uhančka notr(v popku)?drgač pa draga ninchy,upam da ti bodo lepo nrdil pirc u jezik, pa d bi te čim mnj bolel pa da bi bla zadovolna k ga boš mela.....jz si ga grem pa v brado 7. marca narest....komi čakam.... :clown: držte pesti zame d bo use ok pa da me bo mt sam ubila.... 8) pa sej se še kej slišmo du tkrt, če pa ne vam pa pridm povedat koko je z mano....no du tkrt pa se imejte rade pa se pircajte.... biggrin.gif

pa pa, :king:
  • 0
with lowe,copatk

#123 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 16 February 2005 - 04:58 PM

QUOTE(copatk)
čaw.koker jz vem ti ne omrtvičjo jezika....dont woory, vse je uredu če kej uprašaš,sej zato je pa to tle...moja frendica si bi rada dala uhan u popk pa jo zanima kje te si ve dale paa kje je najblolš...jz si ga hočm dat v brado...najprej tenx usem k ste mi udpisale...no z frendico sva šle pogledat v exit pa tut v piercing cult pa res res res ne veva kam nej zdej greva. k ene pravte d je bolš v exitu,druge d je bolš v cultu...men exit tok čudn deluje...pa un tip je ful tko .... v cultu pa poznava eno pa....joj res ne vem.... blink.gif :!: kaj mi ve svetujete??? čez 2 tedna greva pa....no dej povejte mi (PLIS) use.....
:mrgreen:


Hehe....vztrajam pr EXITU :mrgreen: ,pač poznam lastnika in se mi zdi največ faca na svet pa še obvlada zadevo...tko da...kakšn pa je biu tist tip k sta ga vidle v Exitu ermm.gif:
  • 0
user posted image

#124 copatk

copatk

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:ljublana
  • Interests:use razn šole

Posted 20 February 2005 - 04:20 PM

mindve sva ble tm u soboto...no un tip tam je ful izžareval negativno energijo...tko zamorjeno je use razlagu p to...k ti si men rekla d nej grem u petk k tkrt gazda dela sam frendica ne more u petk p sva se zmenle d greva skp.....sej veš kaj mislm...šle bova v pondelk...mogoče veš kdo dela tm ob pondelkih.....ful tnx usm k ste mi udpisale, zdej mi je vse mal bl jasn.....pa še to....un je reku d jamčijo z to kr nrdijo....kwa to pomen????pa poznam eno k si je dala v exitu delat uhan u popk pa se ji je ful žagnojil pa ful ji je kri tekla pa use se ji je zakompliciral,pol je šla pa v piercing cult delat u brado p so ji ful dobr pa lepo nrdil....groza.....prow ne vem kam nej grem.......... sad.gif ništa mi nije jasno....
  • 0
with lowe,copatk

#125 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 20 February 2005 - 05:02 PM

Nism prepričana za v pondelk...mogoče dela takrt ena punca...nism 100% Odvisn je vse od tega kok se pol ti po luknanju posvečaš novi ranici. Trikrat na dan si pač morš uzet cajt pa očistit s fiziološko raztopino pa nanest Bepanthen plus. V usakm primeru maš pač poškodvano kožo...whatever.
"Jamčimo za to kar nardimo" ...to nej bi pomenil,da je zadeva vredna svojga denarja in da se(če pravilno negujš) nej ne bi zakompliceral,da je vse pač narjen profi in da bo s tem človk zadovoljen. Te ljudje svoje delo jemljejo kot umetnost...sej smo se o tem tm pogovarjal,tko da se majo pač vsi ti piercerji pa tatoo mojstri vsak posebi za carja in bo takoj druzga popluvu.
Odločitev je tvoja za kater studio se boš odločla...sam si je treba zapomnt,da če se je enmu neki zakompliceral,pol ni nujno da se bo tud tebi...isto je z bolečino...en skupi pade,drug pa še čuti ne. To je use relativno.
Čez en tedn so itak holidejsi,pa lohk probaš takrat it v petk pogledat...okol enih. Če bo cajt seveda wink.gif V vsakem primeru pa poročaj kko bo šlo biggrin.gif [b]FIRBCI NA OBZORJU
  • 0
user posted image

#126 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 22 February 2005 - 09:04 PM

Hej sm pozabla povedat, da sm jst šla v ponedeljek v Exita pa je bil tam en model bolj pobrit, če me spomin ne vara in je delu unmu modelu piercing v jezik kot sem že omenila. biggrin.gif No midve s prjatlco sva se odločile, da greva drug teden si ga naredit. Upam, da se ne bova prej premislile. Jst si ga res želim imet, sam strah me je postopka. oops.gif
  • 0

#127 daRkstaR

daRkstaR

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 23 February 2005 - 09:28 PM

em...hei!!

zadne cajte se mal več zanimam za pirsinge, kr se tut sama odločam za pirs u brado p sm zašla na vaš forum p me mal zanima, kok je ky s tem...uhanček u bradi pa to.
a se ti lukna čist začeli ko si ga daš vn? a se ti lahka fejst zagnoji, a lahka prise do kakih komplkacij, trajnih počkodb??
js še mal omahujem pa bi še rada prei ky zvedla tak da plz poweite mi ky...ajd
enjoy in holidays!!!!

papa
  • 0

#128 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 28 February 2005 - 10:03 PM

Bejbe ne boste verjele, uspelo mi je. Dala sem si piercing v jezik, danes sem šla s prijateljico v Exita in sva si ga dale. Res nič ne boli, ker ti prej jezik nekoliko umrtvinčijo. Čutiš samo kot čebelji pik. Tip je bil ful prijazen in zajebant, menda je bil šef. Mal je zavijal, tko da se mi je še bolj smešno zdelo. Prav ponosna sem nase biggrin.gif
Sam strah me je bilo pa tako, kot hudič oops.gif vse zaman, ker sploh ni nič groznega! Poročam kako bo z mano.
Punce če imate željo le pogumno biggrin.gif
  • 0

#129 ramona

ramona

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 01 March 2005 - 12:03 PM

Jst imam uhan v jeziku že skoraj sedem let in moram povedat, da pri men ni nobenih problemov. Vstavil mi ga je John - tetovažer, ki ima studio na Malem trgu v Ljubljani. Baje je on med najboljšimi svetovnimi tetovažerji in res stvar obvlada. Je sicer nekoliko dražji ( pred sedmimi leti sem dala 10.000,00 tolarjev, ampak zihr je zihr in za kaj tazga ti ne sme bit žal denarja.
  • 0

#130 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 01 March 2005 - 06:05 PM

Ninchy biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
user posted image

#131 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 01 March 2005 - 07:47 PM

THNX SRCHIKA za čestitke. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Joj še danes ne morem verjet, da sm zbrala pogum in si ga šla naredit. wink.gif blink.gif Drugače pa jezik mi je rahlo zatekel, sam ni blema tud govorim dokaj normalno. smile.gif
No jst sm dala pa zdej 7 tisočakov, ker uhan je 2000 in pircanje 5000. Pa mi zaenkrat še ni žal biggrin.gif
  • 0

#132 copatk

copatk

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:ljublana
  • Interests:use razn šole

Posted 05 March 2005 - 07:24 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif čestitam ninchy!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
with lowe,copatk

#133 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 March 2005 - 10:02 PM

QUOTE(ramona)
Jst imam uhan v jeziku že skoraj sedem let in moram povedat, da pri men ni nobenih problemov. Vstavil mi ga je John - tetovažer, ki ima studio na Malem trgu v Ljubljani. Baje je on med najboljšimi svetovnimi tetovažerji in res stvar obvlada. Je sicer nekoliko dražji ( pred sedmimi leti sem dala 10.000,00 tolarjev, ampak zihr je zihr in za kaj tazga ti ne sme bit žal denarja.


john je en najboljših tetovažerjev....in....včasih je delal samo unikate, kar je pomenilo, da je samo nekomu naredu eno slikco...in pr njemu si nista dva mogla dat dveh tatoojev enakih delt laugh.gif laugh.gif
tip je car smile.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#134 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 06 March 2005 - 11:13 AM

Hej Copatk thnx biggrin.gif Joj jutri pa pride tvoj D Dan blink.gif biggrin.gif A si že kej na trnih, moraš potem poročat kako je bilo.
Jst komaj, čakam drug ponedeljek, da mi zamenjajo uhan, ker ta mi je ful prevelik oteklina je padla zato mi je tako prevelik in me kr malo moti, ko govorim in ko jem. cry.gif wink.gif
Vso srečo Copatk in da boš zadovoljna, kar ti bodo naredili, tako kot sem jst. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Držim pesti, da bo vse ok biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#135 copatk

copatk

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:ljublana
  • Interests:use razn šole

Posted 12 March 2005 - 01:06 PM

biggrin.gif he he nowte vrjele kwa se je pa men zgodil......jz sm si torej hotla dt uhančk u pondelk pa sm pol dubla vrčino pa zbolela tko d nism mogla it.....ma sej bom šla pa enkrt zdle recmo ta pondelk k pride........mam pa res nesrečo u lajfu.e? oops.gif
  • 0
with lowe,copatk

#136 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 14 March 2005 - 11:21 AM

Joj Copatk maš pa res smolo sad.gif No upam, da ti bo ta ponedeljek uspelo. Jst si grem ravno danes zamenjat uhan, končno sm dočakala ta dan, ker zdej sm bla pa res že naveličana. blink.gif Tko, da upam da bo zdaj mnogo boljše, ker bo uhan ravno prave velikosti. Čeprav lahko rečem, da sta ta 2tedna kar hitro minila. wink.gif
Vso srečo Copatk. biggrin.gif
  • 0

#137 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 14 March 2005 - 04:51 PM

jaz pa razmislam o dragucljcku ki bo visel iz popka vendar s5 tist strah pred bolecino oops.gif
  • 0

#138 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 14 March 2005 - 04:56 PM

čaw!

ej js ti loh povem, da mene totaln nč ni bolel,komaj da sem kaj čutila tongue.gif
je pa res, da si sploh nisem nameravala dati uhan v popek,ampak sm šla tko mim pa mi mami reče a bi mela,js pa:valda laugh.gif
in j blo konc v 5ih minutah.
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#139 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 17 March 2005 - 04:48 PM

Pirsingi - zakaj ne če vam je fajn.. ampak tak da vsaj lepo zgleda.. wink.gif ne pa da vidiš "zaobljeno" žensko pa v popku pirsing.. rolleyes.gif ermm.gif
  • 0

#140 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2005 - 11:12 AM

mnja rolleyes.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users