Jump to content


Photo

britje tam dol


  • Please log in to reply
782 replies to this topic

#121 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 05:49 PM

[quote=Jenna].
Pa kateri IZ luknje dlake rastejo? biggrin.gif

.


Ja no sej ... fak, a ma ktera češplo kosmato tud od znotri? Mislim pač na način da ji prav ven iz luknje gledajo šopi ščetin??
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#122 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 December 2005 - 05:50 PM

QUOTE(rea)
ja jenna,a je blo tok smešn to z mojo luliko laugh.gif

Ful biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#123 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 December 2005 - 05:51 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja no sej ... fak, a ma ktera češplo kosmato tud od znotri? Mislim pač na način da ji prav ven iz luknje gledajo šopi ščetin??

Hahaha, mislim, da ipak takšnih fufelj ni. Ali pač?! biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#124 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 05:55 PM

[quote=\"Jenna\"][quote=DiLeMa]Ja no sej ... fak, a ma ktera češplo kosmato tud od znotri? Mislim pač na način da ji prav ven iz luknje gledajo šopi ščetin??[/quote]
Hahaha, mislim, da ipak takšnih fufelj ni. Ali pač?! biggrin.gif[/quoteja....ugalvnm-je blondi hotla rečt,da je vosk fajn ampak ne za atake lulike,kjer iz ene porice ratsejo več dlakic ne pa sam ena, a ne blondi?!??!! biggrin.gif
no....ampak moja je full zadovoljna s temi trakci!!!sam ne smem zait s poti.....samo ob strani!!!! biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#125 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 25 December 2005 - 06:34 PM

Joj, joj, joj!!! biggrin.gif biggrin.gif Ja, rea, odlično si razumela! rolleyes.gif biggrin.gif


:laughing3: :laughing4: :laughing5:
  • 0

#126 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 25 December 2005 - 10:38 PM

js sm pa dons dobla za bozicka epilator satin ice in mislm da bo s tem kar slo tam dol biggrin.gif pa nej boli kar hoce. Do zdej sm samo noge. Sam sm probla mal tam pa niti ne tolk boli.
  • 0

#127 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 26 December 2005 - 12:17 PM

Tud jaz za to uporabljam satin ice, ampak kar boli
  • 0

#128 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 26 December 2005 - 12:51 PM

QUOTE(Baby)
js sm pa dons dobla za bozicka epilator satin ice in mislm da bo s tem kar slo tam dol biggrin.gif pa nej boli kar hoce. Do zdej sm samo noge. Sam sm probla mal tam pa niti ne tolk boli.


na tačkah vedn manj boli!

ostajam zvesta britvici!
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#129 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30919 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 December 2005 - 02:01 PM

Jst pa že nekaj časa uporabljam Veet depilacijsko kremo za občutljivo kožo in sem z njo zelo zadovoljna. V prodaji je v paketu skupaj s kremo za po depilaciji in stane okrog 1000 sit.
Všeč mi je pa predvsem zato, ker po depilaciji nič ne pika in ne srbi, nobenih rdečih pikic in mozoljčkov ni, pa tud krema ful dobro nese stran vse dlake, da so le par mm dolge. Pa dlje traja, da spet zrastejo, kot pa če se briješ.
Po sredini si pa pustim črtico...
  • 0

#130 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 27 December 2005 - 10:15 PM

Mene pa voskanje bikini predela prav nič ne boli, prenesem z lahkoto. Pa noge al pa pod pazduho tudi ne. Uporabljam pa Veet trakove, ampk ne zelene trakove (ti so eno O...vredni zame), pač pa ene take blj smolnate rumene. Včasih sem se brila tam z britvico, pa sem bila še 5 dni vsaj vsa rdeče pikasta+gnojni mozoljčki. Še posebej na morju je bilo grozno, kot da mam kako nalezljivo bolezen evil.gif Potem pa sem našla idealno zadeva:kremca Penaten za otroške ritke. Sicer se grozn smotan maže, k je tk gosta, pa težk mazljiva, ampk idealna...niti ene pike več, če se kdaj pobrijem tam, ker ne morem počakat, da zrastejo dovolj dolge dlake za vosek....
  • 0

#131 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 December 2005 - 11:31 PM

Well ... ne vem zakaj je ta tema tako poimenovana, glede na to, da je notri tudi del o moskih brivnikih biggrin.gif Jaz sem danes enega kupil - in je namenjen za obraz, da ne bo kake pomote twisted.gif

No ... mal sem bil morda v afektu ker sem bil pod vtisom bluzenja po BTCju brez uspeha zaradi nekih drugih reči ... kakor koli že, vzel sem Brauna 8595, v BOFu je konkretno znižan, s 75k na 53k. In sicer zato, ker je menda zunaj novejši model ... who cares biggrin.gif No, reč ma svoje pluse in minuse, odvisno kako gledaš na stvar.

IPB Image

Zadeva ima svojo čistilno enoto. Tam se reč po potrebi tudi polni, automagically. Superfino in fajn? Morda, skriva pa reč dva minusa: tista čistlina enota ima svoje vložke s čistilno tekočino, naj bi bila za 30 ciklov čiščenja, odvisno od poraščenosti biggrin.gif Ampak kakor koli obračaš, po osmih tednih naj bi se reč menjala, tudi če ne čistiš brivnika vsak dan s tem. Dve kartuši ali karkoli tisto je staneta pa 3800. Ni neka groza, ampak če naračunaš da je to med 11 in 23k na leto, je to vsekakor "skriti strošek". Ampak shit happens. Drugi minus ki se skriva v tem je tale: reč ni pralna. Mislim - ni za polivat z vodo. "Never use water to clean the shaver." OK ... saj, nič ne rečem, če ga pereš z vodo ga moraš pa s kakim strojnim oljem mazat. Mojega tudi, če tiste čistilne postaje dlje časa ne uporabljaš. Torej ima ona reč tudi mazalno funkcijo ... biggrin.gif Mešani občutki kljub temu. ermm.gif

No ja ... mešani občutki vsekakor niso pri britju, zadeva dela super, kot se za tisti razred tudi spodobi biggrin.gif Čez 18 mesecev bom vedel, koliko stane mrežica + rezilo, to naj bi se menjalo na 18 mesecev. Se aparat trudi biti pameten in te na te reči sam opozarja.
  • 0

#132 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 27 December 2005 - 11:38 PM

Uf, tole je bil pa fancy nakup blink.gif
  • 0

#133 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 December 2005 - 11:49 PM

Mah, ja ... in če pomislim da na začetku nisem hotel dat več kot 30k, pa sem kmalu dobil nekaj nasvetov da manj kot 25k sploh nima smisla ker je to samo za dve leti, ali pa "se splača več", tako da sem v mislih mejo dvignil na 40k ... potem sem se pa ko muha na med ujel na tisti popust ... ne zaradi popusta samega - dejstvo je da je bil top model znižan na vrednost "blizu". In sem upal oz. še vedno upam, da je špica kar se tiče kvalitete in da bi moral "za dlje bit". biggrin.gif
Kaže dobro, doma sem ugotovil, da je aparat "made in germany". Nič malih rumenih, kar je dandanes redkost. Bomo videli ... je rekel slep gluhemu ... biggrin.gif
  • 0

#134 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2005 - 12:59 AM

punce (kak mi je to zdaj smešno vprašat, ko vidim, da je sajk v tej temi oops.gif ) kaj pa tam pri riti? tam se pol tudi z voskom depilirate? ker to more bit pa v nulo boleče!!! mi pa grejo tiste dlake najbolj na živce... al pa, če si v kopalkah, pa te kdo od zadaj pogleda, tam med ritjo pa nogami... kaj s tistimi dlakami naredite (če jih mate)?
  • 0

#135 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 December 2005 - 01:02 AM

Al pa če bi naredili eno temo za "britje tam zgoraj" in premaknili poste ki se nanašajo na brivnike biggrin.gif
  • 0

#136 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 December 2005 - 08:04 AM

Poleg tega bi bilo zelo zabavno gledat kako bi punce debatirale v temi z naslovom "britje tam zgoraj" twisted.gif twisted.gif twisted.gif biggrin.gif laugh.gif
  • 0

#137 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 28 December 2005 - 11:54 AM

Glede na to...Da stane en pack ziletk od Gilette za Mach3 med 4k in 4.5k je nakup brivnika kr upraviucen strosek.


Sem pa slisu da te elektricni brivniki ne obrijejo tko lepo kot ziletka.
  • 0

#138 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 December 2005 - 12:01 PM

Ej fanta, tuki mamo temo britje tam dol. Če pa hočta svojo temo o britvicah tam gor, jo pa odprita. Če se pa brijeta tam dol pa sodelujta. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#139 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 28 December 2005 - 12:08 PM

Logicno.

Usakih 3-4 dni spodi, ker zacne pikat in srbet.


Orodje: Gilette Mach3 + Pena z Aloe Vero
  • 0

#140 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2005 - 07:13 PM

A meni pa ne bo noben odgovoril? evil.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users