Jump to content


Photo

Naravna olja za vsestransko lepoto?


  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#121 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 12 August 2008 - 09:24 PM

Odločila sem se, da bi za sestro, ki ima kmalu rojstni dan (in skodrane lase), vzela avokadovo olje in kokosovo maslo, pa še zame seveda oops.gif , pa sta ravno tadva produkta razprodana cry.gif . Katera dva olja se najbolje približata učinku prej omenjenih, za lase?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#122 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 12 August 2008 - 09:49 PM

super je tudi Akamutijevo jojobino olje. Ostalih pa še nisem imela priložnosti sprobat smile.gif
Mogoče bi bilo fino, da počakaš nekaj dni, ker ko sem jaz naročala, je bilo tudi avokadovo razprodano, potem so pa izgleda dobili novo robo. Kaj pa vem. Če nima ravno jutri roj.dne kar počakaj,se splača smile.gif


  • 0

#123 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 12 August 2008 - 09:52 PM

Čez 11 dni praznuje. Sem jim pisala, kdaj bodo spet dobili (upam, da bodo odpisali) in če ne bo v roku nekaj dni, bom zanjo vzela potem jojobino (edit: tudi to je razprodano down.gif )in še kaj .. zase bom pa raje počakala biggrin.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#124 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 13 August 2008 - 08:11 AM

Mogoče bi potem probala Murumuru maslo za telo in lase (ki ga je že gospodična*mična prej omenila) in pa seveda karitejevo maslo. Drugač pa bodo po moje to vse dobil v roku par dni. Če ti pa na mail slučajno dolgo ne odgovorijo jih pokliči na cifro, ki je na njihovi strani pa vprašaj.
  • 0
Why so serious?

#125 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 August 2008 - 11:20 AM

QUOTE(MLadoLetNa @ 12. 8. 2008 - 22:52) View Post

Čez 11 dni praznuje. Sem jim pisala, kdaj bodo spet dobili (upam, da bodo odpisali) in če ne bo v roku nekaj dni, bom zanjo vzela potem jojobino (edit: tudi to je razprodano down.gif )in še kaj .. zase bom pa raje počakala biggrin.gif .

QUOTE(Adriane @ 13. 6. 2008 - 16:53) View Post

KittyKat, v Sanolaborju sem danes vzela to jojobino olje KLIK, podjetja Bergland KLIK
Za 125ml sem odštela 11,52€.
Vsebuje olje jojobinih pešk in vitamin E.




  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#126 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 13 August 2008 - 11:31 AM

Mladoletna to kokosovo olje Cobio imajo v Sanolaborjih - sem klicala in je prodajalka rekla da 450ml stane 12,60 evrov.

TO so ta olja, js ga grem danes iskat.
  • 0
Why so serious?

#127 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 August 2008 - 11:41 AM

Katero olje boš pa potem vzela - ekstra deviško, hladno stiskano ali ekološko?
  • 0

#128 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 13 August 2008 - 11:52 AM

Bom vidla tam, če na stekleničkah kaj več piše in se potem odločla. Drugač pa mislim, da to prvo - ekološko, ki je po mojem razumevanju najvišje kvalitete. Sporočim ko pridem domov. Zdej pa šibam, papa.
  • 0
Why so serious?

#129 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 13 August 2008 - 12:09 PM

Uu, letim jutri v Sanolabor. 450ml, tam bi ga pa le 150 cool.gif . Hvala, Adriane wink.gif .
Samo še to potem tudi mene zanima, katerega je boljše vzet izmed teh treh?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#130 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 13 August 2008 - 12:20 PM

Sej pravim po moji teoriji tisto pridobljeno s hladnim stiskanjem in ki ima tudi certifikat...

  • 0
Why so serious?

#131 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 13 August 2008 - 12:50 PM

Je tako pomembno, da daš na lase ekološko pridelano olje s certifikatom? Jaz bi za lase verjetno rabila uno navadno. Učinek je verjetno isti, ne vem zakaj bi bil drugačen.
  • 0

#132 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 August 2008 - 01:38 PM

Jaz imam zelenega, najkvalitetnejšega. Je hladno stiskano eno uro po odprtju kokosovih orehov, zato pomoje obdrži največ vitaminov.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#133 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 13 August 2008 - 02:32 PM

Ok, bom zelenega smile.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#134 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 13 August 2008 - 03:38 PM

Ja tega sm vzela tud js - ta zelenga. Diši bogovsko thumbup.gif
  • 0
Why so serious?

#135 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 13 August 2008 - 11:03 PM

V Kalčku je pa nekaj čez 14 evrov cry.gif So imeli tam samo to verzijo. Ampak diši pa božansko, po rafaellotih tongue.gif In tudi fajn samo za konice, (seveda tudi cele obloge) ne dela las preveč mastnih.
  • 0

#136 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 14 August 2008 - 08:13 AM

Adriane, hvala za info glede jojobinega olja. Sem šele zdej vidla oops.gif bom si šla ogledat stvar smile.gif
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#137 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 14 August 2008 - 07:29 PM

QUOTE(Baby @ 13. 8. 2008 - 13:50) View Post

Je tako pomembno, da daš na lase ekološko pridelano olje s certifikatom? Jaz bi za lase verjetno rabila uno navadno. Učinek je verjetno isti, ne vem zakaj bi bil drugačen.


Ne vem zakaj nebi lasem privoščila najboljšega...če se že trudim uporabljat naravno kozmetiko! Poleg tega pa se razlika kaže v kvaliteti, drugače bi imeli na voljo le eno vrsto. Sicer pa je to čist izbira posameznika wink.gif
  • 0
Why so serious?

#138 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 14 August 2008 - 07:58 PM

Kej pa vem. Js za hranjenje bi kupila najboljšega, za lase pač ne. smile.gif Mislim pa da so vsi trije stisnjeni eno uro odprtju orehov, če se prav spomnim. Sicer pa kakor vsak hoče.
  • 0

#139 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 14 August 2008 - 08:19 PM

Tako je thumbup.gif No js sm si dans dala gor to olje in za prvič so več kot presenetljivi rezultati. Brez nanosa kakšnega silikonskega spreja na čiste lase, so lasje mehki, nahranjeni in ful lepo dišijo. Ponavadi pa so taki frizzy! Bomo vidli kako bo po večkratni uporabi...
  • 0
Why so serious?

#140 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2008 - 12:41 PM

Jaz sem predvčerajšnjim kombinirala uporabo Akamutijevega kokosovega olja (kot pre-wash), potem sem dala pa med pranjem še gor Akamutijevo jojobino olje med Fructisovo masko.
Laske imam take za popapat, kar je pri meni redko, ker imam res uboge... a še katera med vami meša olja med sabo?
Naslednjič bi si naredila neke vrste oljno masko, pa bi zmešala Akamutijevo kokosovo olje+jojobino olje pa avokadovo. Mogoče bi vmes dala še kak regenerator, da bi bilo bolj kremno vse skupaj.
Je že katera počela kaj takega?

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users