Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
1345 replies to this topic

#121 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2005 - 08:23 PM

.
Tnx sonchika, saj to vem..... sem se že logirala in malo brskala - ampak ne vem pa (nikjer nisem zasledila), če si lahko spremeniš tisti naslov, kamor ti dostavijo (npr. kamor so mi zdaj prvič dostavili) - mislim, če si ga lahko spreminjaš iz naročila v naročilo? Da bi enkrat mi dostavili v Lj, enkrat na Štajersko..... veš, kaj mislim? Ker bi me ubilo, da bi bla v Lj, pošiljka pa bi bla dostavljena na Štajersko, jaz pa se ne bi tja vrnila še kakšnih 14 dni. biggrin.gif


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#122 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 October 2005 - 11:36 PM

QUOTE(sonchika)
Krema za okoli oči je dobra Hydrofirming BIO6.

Sonchika, nimam kataloga več pri sebi-a mi lahko poveš kakšna je ta krema za okoli oči? Je proti gubam,al samo vlaži kožo oz. jo pač varuje(ne bi rada prav tiste proti gubam še)Kera je pa izmed tisih k sm jih napisala uredu?
pa če bi lahko povedala še kaj si misliš o teh kremicah,prosim!

-peach & almond milk kremi za obraz(n.+d.) al je boljša krema za obraz z avokadom in alojo?
-relaksacijska krema za nočno nego+poživljajoča krema za dnevno nego f15
-botanisource relaksacijska krema z ekstraktom indijske lipovke
-24urna superhidratantna krema za obraz
-hranilna nočna krema milk comfort+hidratantna multivitaminska krema f15
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#123 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 14 October 2005 - 06:06 AM

[quote=Jenna].
Tnx sonchika, saj to vem..... sem se že logirala in malo brskala - ampak ne vem pa (nikjer nisem zasledila), če si lahko spremeniš tisti naslov, kamor ti dostavijo (npr. kamor so mi zdaj prvič dostavili) - mislim, če si ga lahko spreminjaš iz naročila v naročilo? Da bi enkrat mi dostavili v Lj, enkrat na Štajersko..... veš, kaj mislim? Ker bi me ubilo, da bi bla v Lj, pošiljka pa bi bla dostavljena na Štajersko, jaz pa se ne bi tja vrnila še kakšnih 14 dni. biggrin.gif


.


vsakič ti lahko pošljejo na drug naslov wink.gif
ko oddaš naročilo preko neta vpiši naslov, kamor želiš, ta di prinesejo.
  • 0

#124 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 October 2005 - 08:44 PM

.

Hvala!


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#125 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 October 2005 - 07:53 AM

QUOTE(rea)
QUOTE(sonchika)
Krema za okoli oči je dobra Hydrofirming BIO6.

Sonchika, nimam kataloga več pri sebi-a mi lahko poveš kakšna je ta krema za okoli oči? Je proti gubam,al samo vlaži kožo oz. jo pač varuje(ne bi rada prav tiste proti gubam še)Kera je pa izmed tisih k sm jih napisala uredu?
pa če bi lahko povedala še kaj si misliš o teh kremicah,prosim!

-peach & almond milk kremi za obraz(n.+d.) al je boljša krema za obraz z avokadom in alojo?
-relaksacijska krema za nočno nego+poživljajoča krema za dnevno nego f15
-botanisource relaksacijska krema z ekstraktom indijske lipovke
-24urna superhidratantna krema za obraz
-hranilna nočna krema milk comfort+hidratantna multivitaminska krema f15

No, pa začnimo. smile.gif BIO6 krema je iz modre kolekcije za suho kožo. Pa ne se ustrašit, krema ni mastna, ampak vlažilna. In ni proti gubam, vendar vsebuje kar nekaj antioksidantov, kar ne bo škodilo. Kode ti ne vem povedati, ker sem raztalala vse kataloge in nimam več nobenega.
Kreme od Naturals so zanič. Sploh ne kupuj, ker so ali polne alkohola ali pa mašijo pore. Raje si omisli kakšno bolj kvalitetno kremo - fenomenalna je M24.
Relaksacijska in poživljajoča krema sta takisto zanič. Tista dnevna ima nek mikro shimmer, da se potem svetiš kot da si padel v sod z maščobo. Ni fajn. NIma pa nobena pametnih sestavin (ni UV zaščite niti antioksidantov).
Botanisource in M24 sta fenomenalni kremi. Obe namenjeni normalni do suhi koži (za suho kožo sta premalo).
Za hranilno nočno kremo milk komfort in za ono drugo pa ne vem, ker nisem probala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#126 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 October 2005 - 11:50 AM

ja,res hvala!!!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#127 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 October 2005 - 01:24 PM

Kaj pa ona čistilna palčka?
  • 0
Viens, reste ici!

#128 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 October 2005 - 02:11 PM

Te pa žal ne poznam. Ampak stavim, da vsebuje precej alkohola.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#129 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 October 2005 - 02:25 PM

Ja meni se tudi zdi ermm.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#130 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 October 2005 - 04:37 PM

kakšna je pa kja maska za lase tista s sojinim mlekom in še nekaj-sam ne vem točn?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#131 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 October 2005 - 04:44 PM

katera je dobra avonova maskara (če sploh katera)? malce brskam po katalogu in me spet mamijo stvari .... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#132 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 October 2005 - 05:14 PM

Avon ima zanič maskare. Po eni so me pošasto pekle oči (astonishing lenghts). Zdaj imam pa Lash (something) pa trepalnice samo obarva in nič drugega.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#133 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 October 2005 - 05:58 PM

QUOTE(rea)
kakšna je pa kja maska za lase tista s sojinim mlekom in še nekaj-sam ne vem točn?

Jaz bom, ko jo dobim, napisala sestavine. Je maska s sojinim mlekom in makadamskim orehom. Bom takrat napisala tudi sestavine za olivno masko in bomo primerjale..... po moje sta obe nekje na istem glede kvalitete.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#134 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2005 - 06:16 PM

Pomoje pa je olivna boljša ... ma ne vem, vsi jo ful hvalijo, tako glede sestavin kot glede efekta. Sama pošiljke z maskami še vedno nisem dobila tko da ... Jenna ti si jo že dobila, pa me zanima če si zadovoljna. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#135 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 October 2005 - 06:59 PM

.

Ja, jaz sem tisti paket, kjer je bila tudi olivna maska, že dobila. Do sedaj sem jo enkrat uporabila, tako da o kakšnih dolgoročnih efektih še ne morem govorit - lahko pa povem, da sem jo imela na laseh cca. pol ure in so kasneje bili lasje mehki in vse te reči..... pa všeč mi je to, ker maska nima močnega vonja. Je pa kar precej porabiš pri enem nanosu - no, vsaj jaz, ki imam dolge lase.
No, glede te maske s soj. mlekom in mak. orehom - bomo vidli..... glede na to, da je izdelek nov, še ni moglo biti komentarjev (čeprav bi si tudi jaz upala trditi, da je olivna bolj kvalitetna od te, če se bi že razlikovale v kvaliteti..... obratno po moje bolj težko).


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#136 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2005 - 07:02 PM

Glede te z makadamskim orehom ne vem, so pa (kot sem že omenila) bile zelo dobre kritike kar se tiče olivne maske.

Sicer sem pa tudi sama naročila obe in se bom (upam da kmalu) lahko kar sama prepričala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#137 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 October 2005 - 07:05 PM

.
Ma ja..... saj tudi, če je ta z mak. orehom bolj švoh, ti ni treba biti tako žal denarja, glede na to, da je samo 500 sit, a ne....
Jaz se ful veselim onega spreja z jojobo in gran. jabolkom!!! IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#138 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2005 - 07:07 PM

Ja, maska res ni draga ... no ja, sej tudi količina ni pretirana. Sem pa gledala kako draga je ta z olivnim oljem, kadar ni v akciji ... 3300 sit ... to se mi ne zdi ravno malo. Je pa zdej v akciji 1400 in če mi bo všeč, bom kar takoj še eno naročila. wink.gif

Ja, jst sm tud sprej vzela ... ga tudi še nisem dobila. rolleyes.gif Sem pa podrgnila po odišavljeni strani v katalogu in zadeva diši božansko ... mmmmm ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#139 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 October 2005 - 07:11 PM

.

Ojej, jaz sploh nisem videla, da je stran odišavljena!!! biggrin.gif:clown: Aaa, sem zaj podrgnila - pa res ful diši!
Ja, ta SPA olivna maska je po redni ceni res ful draga..... čist preveč..... se ti potem splača vzet npr. za 5k olivno masko od L'occitane, ki je naravnost odlična - sem imela testerje (pa po sestavinah je tudi krasna).


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#140 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 16 October 2005 - 07:13 PM

A tisti sprej o katerem govorite je osvežilni za lase? Ker jaz imam tudi enega in je tudi fajn.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users