Jump to content


Photo

Bled obraz!


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#121 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 15 April 2007 - 09:12 AM

Js sm pa raje bleda, ker mi je ful všeč, k so potem pegice bolj intenzivne smile.gif Mam rdečkast pigment in se ne pudram, edino mal si lička namažem.
Poleti dobim mal bolj rjavkasto polt in se sploh ne sončim velik, ker me sonce ful prime v vodi, oz. ko skačemo v vodo....
Ful so mi čudne ene ženske, k so blede pol se pa napudrajo s 4x temnejšim odtenkom in potem mislijo kok so lepe. Prvo kot prvo ti padejo v oči bela ušesa, bel vrat in proti koncu dneva, kar je men najbolj smešen- bela lisa okol ust, ker so kej jedle in je še puder stran laugh.gif
  • 0

#122 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 15 April 2007 - 11:11 AM

No bom pa še js dodala svoje. Js sem tud ena izmed tistih, ki nikoli ne porjavijo (baje nimam pigmenta). Včasih, ko sem bla še bolj mlada, mi je šlo to rahlo na živce. Zdej mi je pa že kar dolgo všeč, da sem bledoličnica:). Take opazke, da zgledam bolano in podobno pa enostavno raj kr preslišim (me itak sploh ne ganejo), se mi ne da ukvarjat s folkom, ki te na vsak način hoče porjavit. Zlo mi je pa všeč, kontrast moje polti in las (valda s pomočjo barvanja), ker po naravi sem bolj svetla. Ful mi dobr zgleda na bled obraz al črni lasje, vijolčni al pa temno rdeči, na cajte živo rdeči.
  • 0

#123 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 April 2007 - 01:55 PM

sem našla eno kulsko slikico IPB Image hehe
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#124 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 April 2007 - 05:10 PM


Meni je glih včeraj na blagajni rekel en, da sem ful bleda v obraz in da če je kaj z mano narobe. Sem ga kar vprašala, če je pa ga on kaj stankal, da je tako neprivlačno rdeč v ksiht (sem mela srečo, da je bil res, haha). Da bi ga videli, kako je ušutnil.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#125 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 15 April 2007 - 05:30 PM

laugh.gif laugh.gif
svetovno...to si moram zapomnit
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#126 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 April 2007 - 06:13 PM



Ja, sem mu rekla to zato, ker sem mela fanta za ritjo. Če bi bla sama, bi ga rajši zignorirala... nikoli ne veš, česa vse so taki pacienti sposobni.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#127 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2007 - 11:39 AM

biggrin.gif laugh.gif
Sam eni si pa očitno res ful dovoljo s takimi pripombami rolleyes.gif

Aja, še to Jenna. A delaš na blagajni, al si sam neki plačevala? oops.gif
  • 0

#128 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 April 2007 - 12:49 PM

Pol pomojm ne bi blo tipa zraven, medtem, ko bi delala ona oops.gif laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#129 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 April 2007 - 01:10 PM



Hehe, ne ne, samo plačevala sem. wink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#130 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2007 - 01:44 PM

Ja lahk jo je glih prišel pogledat wink.gif oops.gif
Ne čudn mi je blo, da je tist za blagajno to rekel in da ga je mel mal pod kapo laugh.gif
  • 0

#131 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 27 April 2007 - 05:04 PM

Jst sm tudi bolj bleda po faci. Pa si dam malo rdečila na lička.
OT: Jenna, kok si mu hudo vrnila biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#132 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 06:41 PM

Jaz se sama sebi nikoli nisem zdela bleda, zdaj ko pa imam črne lase pa se mi zdi da sem full bledaa huh.gif Samo mi je všeč biggrin.gif Meni so nasploh bolj všeč tiste, ki so bolj blede. biggrin.gif

Jenna lepo si mu vrnila ja biggrin.gif .
  • 0

#133 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2012 - 11:50 AM

Jaz tudi veličastno sijem v vsej svoji aristokratski belini. :lol: :cry: Dokler se nisem zagledala na eni sliki in se zalotila, da rabim najsvetlejši odtenek pudra, temu sploh nisem posvečala nobene pozornosti. In seveda so začeli letet tudi komentarji v stilu "si bolna, ja kaj si pa ti tako bleda, daj pojdi malo na sonce". :AJEBEŠ: :AJEBEŠ:
Nimam kaj, blush in to je to.
  • 0

#134 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 February 2012 - 11:57 AM

Jaz si štejem za kompliment, ko kdo omeni mojo svetlo polt in še navrže
kaj o bolezni. Takrat se krasno počutim v svoji koži.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#135 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2012 - 12:16 PM

Joooj... meni mama kar naprej teži, da sem bleda kot stena! :AJEBEŠ:
Pa uporabljam rdečilo za lica, ampak se ji vseeno zdim preveč bleda. Zato zdaj vedno, ko grem k njej na obisk, nanesem še dodatno malo bronzerja, samo da imam mir. :whistling:

Drugače pa vem, da imam zelo belo kožo, ampak meni je to od nekdaj bilo všeč in sem vesela, da sem takšna. :)
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#136 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 February 2012 - 12:30 PM

Mene je enkrat en neznanec na blagajni v LJ vprašal, kaj je z mano narobe,
da sem tako bleda. Očitno smo svetlopolti ljudje prava eksotika v poplavi zenfov.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#137 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2012 - 12:51 PM

Izgleda, da res. :lol:
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#138 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2012 - 02:25 PM

Jaz sem enkrat popizdla, ko je imel nekdo spet izbruh šokiranosti ob moji belini, in sem si za delat napackala res ful blusherja (bronzerja ne premorem). In prva stvar, ko sem prišla delat, je bil komentar od sodelavca: "Fak, samo ti si res fuul bela." :AJEBEŠ:

Največji vic pri vsem skupaj pa je, da se jaz sama sebi sploh ne zdim kaj posebno bleda. :lol:
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#139 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 February 2012 - 05:20 PM

^Meni tut ne. Normalna si.
  • 0
Viens, reste ici!

#140 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22466 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2012 - 08:41 PM

Jaz sem tudi že od nekdaj svetla, ampak se tudi jaz sama sebi sploh ne zdim tako zelo. Imam tudi nekaj kolegic, ki se mi zdijo nekje enake barve, kot jaz. Tudi na faksu sem imela kar nekaj sošolk, ki so imele čisto porcelanasto polt, pomoje še svetlejšo od moje. Zato se mi to ne zdi nič nenavadnega. Opažam, da vas je tudi na forumu kar nekaj takih.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users