Jump to content


Photo

Študentska prehrana v mariboru


  • Please log in to reply
133 replies to this topic

#121 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2009 - 10:43 AM

Kaj pa Tacos? No jaz v tistem na Lentu še nisem bila, samo enkrat v Europarku in mi je bilo fino.
Ali pa Alf. Bon je kar poceni, poznam kar nekaj ljudi, ki radi jejo tam. Meni sicer v Alfu ni bohvekaj no.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#122 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 October 2009 - 10:58 AM

Kaj pa na Obali, kje kaj jeste na bone, kje je fajn?

EDIT: usp, šele zdej vidla da je to samo za Maribor tema.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#123 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 02 October 2009 - 08:49 PM

Alf je fajn ja. Kaj pa Želva? To je minuto od faxa biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#124 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 07 October 2009 - 10:48 AM

Meni so v Želvi samo pice dobre, ostalo mi je bruh.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#125 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 October 2009 - 09:19 PM

En čas so imeli še dober vegetarijanski krožnik in solate, zdaj pa ne več. Jaz ponavadi tak pico jem v želvi. smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#126 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2009 - 06:32 PM

Ta teden sem bila v Rico Torres-u in sem bila razočarana, ker so menjali krožnike za juho. Sedaj majo ene manjše in pa miniaturne skodelice. Se mi zdi, da gre vanje ful manj župe kot v prejšnje. Pa solate so mi premajhne. Kolegice pa so se pritoževale, da tortilija ni bila dovolj pečena.
Bila sem tudi v Patricksu, jedla sem piščančji zrezek na žaru, gratiniran s sirom, za prilogo pa je bil pomfri in kuhana oz. popečena zelenjava. Zelo fino, zelenjava ravno prav trda, ampak preveč poprana. Tudi predjed - cvetačna juha - mi je bila zelo všeč. Spet pa je bila miniaturna solata, v najmanjšI možni skodelici. Ne vem kaj majo povsod s temi mini solatami in sladicami.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#127 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 14 October 2009 - 05:31 PM

A mogoče katera ve, če sta kitajski restavraciji v Celju - Dva zmaja in Kitajski dvor v redu? Majo na bone.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#128 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 October 2009 - 05:34 PM

Ne vem kako je na bone, ampak drugače imajo v taprvi božansko hrano, meni daleč najboljšo od kitajskih.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#129 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 October 2009 - 07:39 PM




Jaz sem tudi bila enkrat tam (saj sem bila, ne? LOL, tak čisto ob cesti je, pa na desni strani je parkirišče) in klko se spomnim, mi je bilo zelo všeč. Edino ambient bi lahko bil boljši, ampak ne bodimo malenkostni.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#130 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 October 2009 - 08:00 PM

Ja, si bila tam, se še spomnim da sva se pogovarjali o tem. Ambient res ni nevem kaj, so pa zelo prijazni in hrana je res dobra.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#131 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 October 2009 - 08:02 PM




Ja, nisem vedela, kako se ji reče ... al je Dva Zmaja al Kitajski Dvor.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#132 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2009 - 09:30 AM

Aha, torej Dva zmaja. V obeh majo na bone. Kupujem v MB bone tudi za Celje in hodiva s fantom večkrat jest in me je zamikalo, da bi še kitajsko probala.

No pa ta teden sem bila po dolgem času spet v La Storiji v MB in moram rečt, da sem bila po dolgem času zadovoljna. Jedla sem kosilo z dnevnega menija in sem se bala, da bom spet dobila napol mrzlo in postano, ampak na srečo ni bilo tako. Najprej je bila paradižnikova juha, meni dobra pa še ni mi delovala bit iz vrečke. Za glavno jed sem imela njoke s šparglji. Omake je bilo dovolj in je bila zelo okusna in tudi špargljev je bilo v njej veliko. Za sladico pa je bil buhtelj. Solata pa iz tamalega solatnega bara. No, lahko bi dali tudi v ta solatni bar malo več izbire ali pa nam dovolili vzet solato tudi iz tavelikega bara.

Bila pa sem tudi v Desetki na Tyrševi. Katastrofa. Cvetačna juha je sicer zgledala bit obetavna, fajn kremasta, ampak je bila res preveeeč poprana, cela usta so me pekla. Čisto so jo pokvarili. Za glavno jed pa sem mela nadevane bučke, grahovo omako in riž. Na krožniku sem dobila dve polovički bučke, čisto mali in tanki. Sramotno. To si sploh ne zasluži imena bučke. Lahko bi dali malo bolj konkretne bučke ne pa neke mikroskopske. Pa tudi izbor solat je na Tyrševi porazen. V Desetki na pedagoški imajo na sploh večjo izbiro na meniju in tudi boljše in bolj raznolike solate. V Desetki Želva pa še nisem bila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#133 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2009 - 10:30 AM

Želvo vsi ful hvalijo, da ima daleč najboljšo izbiro in najokusnejšo hrano. Moram it nujno enkrat sprobat, me res zanima to čudo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#134 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2009 - 01:05 PM

Jaz sem bila nekajkrat v želvi, ko se še ni imenovala Desetka. Ja, jaz tudi moram it kdaj. Tam tudi ful hitro spečejo pice, npr če si jo greš samo iskat. Pa tudi kake druge jedi si lahko vzameš za s sabo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users