Jump to content


Photo

Garnier kreme za obraz


  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#121 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 21 June 2006 - 08:48 AM

QUOTE(Claudija)
QUOTE(Sarah)
A ste vidle neki novega od Garnier, je prišlo ven, fluid iz linije Fresh, in ima zaščitni faktor 15, zgleda zelo mikavno biggrin.gif

..samo vprašanje kdaj bo to prišlo k nam rolleyes.gif

IPB Image


Kaj to je samo za suho kožo?


A kera ve a ga zdej že majo pri nas??? Pa ne ni za suho kožo, kokr jst vem je za normalno do mešano kožo. Tkole piše na njihovi strani da je:

Is Garnier Fresh Daily Hydrating Fluid SPF 15 right for you?

Yes, if your skin is normal to combination and you’re looking for a refreshing moisturizer without any grease effect. Its long lasting formula is enriched with pure fruit waters and vitamin E to keep the skin hydrated for 24 hours, protecting it and giving it a youthful appearance. Its creamy texture is light, refreshing and agreeable to the touch, and its delicate fruity aroma leaves a delicious tang on the skin. The cream protects, hydrates and quenches the skin all through the day so that it’ll breathe easier and burst with health.




Suggested retail price:
10,99 $ Garnier Fresh Daily Hydrating Fluid SPF 15

Nature’s best
Perfect for normal to combination skin, Garnier Fresh Daily Hydrating Fluid SPF 15 was created by experts and is enriched with pure fruit waters, essential minerals and oligo-elements. Thanks to the unique Flash Distillation process, the pure fruit waters have retained the health-giving properties of their active ingredients. 100% pure and natural, the cream stimulates cell growth and keeps your skin supple and radiant for 24 hours... and protected from the sun.
  • 0

#122 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 June 2006 - 10:33 AM

Pri nas ga še ni. V Avstriji pa ga tudi nisem zasledila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#123 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 21 June 2006 - 10:36 AM

Ooooo škoda sad.gif Pa lih zdej za poletne dni bi ful sedlo met tole zadevico... Hvala sonchi!
  • 0

#124 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 21 June 2006 - 10:56 AM

a kdo mogoče ve, kakšna je razlika med garnier pure in pure A kremami?
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#125 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 21 June 2006 - 11:08 AM

Hm... Sem malo gledala na njihovi strani, pa sama nisem našla, tukej ti prilepim link, pa malo poglej, mogoče kej najdeš.

http://skinnaturals....nchise_pure.asp
  • 0

#126 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 June 2006 - 01:13 PM

Pure A ima na 3. mestu alkohol če se prou spomnem.
  • 0

#127 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 21 June 2006 - 01:39 PM

No sem mal preučila in opazila v čem je razlika.

Samo Pure je namenjen mešani do mastni koži, ki se sveti, je poškodovana.

Pure A pa je namenjen koži, ki je nagnjena k aknam.
  • 0

#128 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 21 June 2006 - 07:52 PM

hvala :!:
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#129 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 23 June 2006 - 08:42 AM

Evo na koncu sem nabavla pure in zaenkrat sem zadovoljna, bomo vidli kako bo kej bolj dolgoročno.
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#130 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 23 June 2006 - 08:45 AM

Super poročaj. Jst mam od Pure gel za umivanje in mi je superca! Drugač za čez mam pa Total Fresh fluid in mi je prov fajn.
Poročej kako in kaj.
  • 0

#131 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 23 June 2006 - 08:55 AM

jaz pa imam gel pure-super
tonik essentials-super
krema TF za noramalno do mešano kožo-mislim, da je kriva za drobne mozolčke po čeli. in zdi se mi, da se mi čelo sveti po njej ermm.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#132 inči_ka

inči_ka

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts
  • Location:okolica lj.
  • Interests:rolanje, odbojka, tek, poslušanje muske, ples,..

Posted 08 October 2006 - 08:01 AM

IPB Image


sama uporabljam garnier pure gel, tonik, kremo in SOS svinčnik. Rada bi vprašala če je to vredu za mastno kožo ? Ker sm slišala da gel naj nebi bil dober zaradi mentola, tonik pa zaradi alkohola ... Če to preveč škoduje koži, bi prosila da mi svetujete kaj unčikovitega in prijaznega do kožo, imam pa kar nekaj mozoljev . cry.gif
Zelo bom vesela vsakega nasveta in se zahvaljujem že vnaprej !


  • 0
Friends are like stars, you don´t see them, but you know they are there!!!!!

#133 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 October 2006 - 08:09 AM

Pozdravljena na forumu. Na forumu je ena poglavitnih tema ravno o tem - negi problematične kože.
Če imaš precej mozoljev, ti najprej priporočam uporabo kreme Neutrgena Visibly Clear. Če po kakšnem mesecu ni bistvenega izboljšanja ali je stanje še slabše, pa bi bilo dobro stopiti do zdravnika po Differin. To je zdravilo, ki zdravi aknavost.
Tonik ti pripročam Garnier Essentials zeleni (tako kot vsem - je pač moj favorit). Kremo Neutrogeno (za zvečer, čez dan si omisli kakšen dober puder z UV zaščito in kakšno vlažilno kremo).
Več si pa preberi na forumu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#134 inči_ka

inči_ka

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts
  • Location:okolica lj.
  • Interests:rolanje, odbojka, tek, poslušanje muske, ples,..

Posted 08 October 2006 - 08:21 AM

sonchika hvala za odgovor biggrin.gif
bom kupila tisti zeleni tonik smile.gif Sicer nimam tako grozno veliko mozoljev ampak glede na to da sem v puberteti
pa se stanje v dveh letih precej izboljšalo, vrjetno ne smem agresivnih tonikov na kožo mazat ermm.gif Differin sem imela ampak me je po uporabi vse peklo pa koža se mi je vedno luščila, potem pa mi je dermatologinja rekla da se mi bo stanje izboljšalo s pravilnim čiščenjem , ker nimam hude oblike aknavosti.. Pa nisem imela izkušenj
z toniki in podobno , ter sem tako kupila to kolekcijo garnier pure.
  • 0
Friends are like stars, you don´t see them, but you know they are there!!!!!

#135 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 October 2006 - 09:38 AM

Za Differin je logično, da se začne koža luščiti in postane suha. Jo je pa potrebno pravilno negovati z malo bolj mastnimi kremami. In pa seveda toniki brez alkohola. Alkohol ne stori dobrega koži.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users