Jump to content


Photo

Deodorant / antiperspirant za pod pazduho


  • Please log in to reply
1321 replies to this topic

#121 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2006 - 08:27 AM

ta fugal mene na fuge spominja
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#122 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 April 2006 - 08:47 AM

Meni zelo pomaga Triple Dry. Ampak vedno ko se namažem, me začne srbeti koža in dobim take rdeče flekce od srbečice. Sicer je pa pri meni tako z uporabo vsakega deota.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#123 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30912 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 April 2006 - 12:27 PM

Ej, punce, tiste, ki imate res težave s prekomernim potenjem - nabavite si tale hidofugal, resno!
jst ne morem verjet, da tako zelo deluje! tongue.gif
Tri večere sem se že z njim našpricala, in te tri dni se čisto nič ne potim, neverjetno!
  • 0

#124 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 April 2006 - 01:11 PM

_M_ že grem. biggrin.gif Ampak ne veseli se prehitro ker ti nebo ful dolgo pomagal veš. ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#125 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 April 2006 - 01:14 PM

.
Ima morda alkohol v sestavinah? Je primeren tudi za bolj občutljivo kožo?



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#126 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30912 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 April 2006 - 01:38 PM

Bom sestavine v uno temo napisala, drugače pa nima alkohola, piše tud, da ne barvil in konzervansov. wink.gif
(ne bom, ker jih je čist malo, brezveze biggrin.gif : aqua, aluminum chlorohydrate, aluminum chloride, parfum)

Anaa, tongue.gif
če boš kupovala tega - mene je kar malo zmedlo, ko sem prišla do te police in videla, koliko je teh Hidrofugalov, blink.gif
ampak tale Forte je samo eden, v 30ml flaškici na pumpico.
Stane pa 860sit.
  • 0

#127 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 April 2006 - 02:09 PM

Jaz še vedno prisegam na Vichy biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#128 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 April 2006 - 03:32 PM

QUOTE(_M_)


Anaa, tongue.gif
če boš kupovala tega - mene je kar malo zmedlo, ko sem prišla do te police in videla, koliko je teh Hidrofugalov, blink.gif
ampak tale Forte je samo eden, v 30ml flaškici na pumpico.
Stane pa 860sit.


Okej si ga bom v torek šla kupit, prej nebom do mesta prišla razen če majo tut v dm to ? Aja pa mene je strah, da je to ista pesmica ko Triple Dry. Pomagal en tedn potem pa biggrin.gif .. heheh.
  • 0
Viens, reste ici!

#129 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 22 April 2006 - 10:31 PM

QUOTE(_M_)
Tri večere sem se že z njim našpricala, in te tri dni se čisto nič ne potim, neverjetno!


a je to zdrav?
  • 0

#130 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 22 April 2006 - 10:39 PM

am..punce predlagajte mi en dober dedorant,ker si ga namenim kupiti,pa res ne vem katerega si naj..nimam rada tistih na kroglico,ker pušča tak lepljiv občutek na koži-no saj taki ki sem jih imela do zdaj jaz.tisti ta drugi,ki pa so za namazat,pa puščajo fleke na majčki...najboljši so še res tisti za pošpricat,sam res ne vem katerega si naj kupim..
  • 0

#131 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 April 2006 - 10:30 AM

QUOTE(pinga)
QUOTE(_M_)
Tri večere sem se že z njim našpricala, in te tri dni se čisto nič ne potim, neverjetno!


a je to zdrav?

Jaz bi to uporabljala le poleti, ko bi se morala kaj šetat po vročini, ker mi je takrat ful bedno, ker se en 1 2 3 prešvicam rolleyes.gif .

Ja, sam zdravo pa najbrž spet ni... Mogoče pa pomaga samo pri prekomernem potenju? Ok, zdej že malo bluzim... Ne vem... wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#132 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30912 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 April 2006 - 10:43 AM

verjetno ni zdravo, kot še ogromno drugih stvari danes.
očitno se nobena od vas tolk ne poti, ampak ne veste kako je, če imaš flek na majci, tudi če nič ne počneš, takoj po tuširanju zjutraj, preden se odpraviš kam, že zašvicaš, kriza.

In v takem primeru bom pač poskusila vse,
trenutno vam ne morem povedati, kakšno olajšanje je to zame, da lahko dejansko nekam grem v barvni majčki ne da bi po pol ure imela že fleke pod pazduho in se bala dvignit roke v zrak... biggrin.gif
  • 0

#133 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 April 2006 - 11:06 AM

Meni je pa smotano, ko se vsi nekaj obremenjujejo s temi fleki od švica. Pač zašvicaš, to počnemo vsi, dokler ne bazdiš naokoli jaz ne vidim takega problema v tem. Pač poskrbiš, da ne smrdiš, flek pa gor al pa dol.

Mi gre ful na živce, ko nekateri pričakujejo, da bomo ljudje pa kar naekrat nehali potit in te na kakem savna-busu gledajo, kot da si največji barbar, ker si pač zaznamovan z onima dvema flekoma pod pajsko rolleyes.gif .

p.s.: Ok, meni grejo res na živce samo tisti beli švic-sledovi na majci. Tega pa na sebi ne prenašam.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#134 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29036 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 April 2006 - 12:00 PM

QUOTE(crna)
Pač zašvicaš, to počnemo vsi, dokler ne bazdiš naokoli jaz ne vidim takega problema v tem. Pač poskrbiš, da ne smrdiš, flek pa gor al pa dol.


jaz nisem prenesla obsedenosti s telesnim vonjem od mojega bivšega. ta je kar živčen ratal, ko je mal švicnil in valda je men tut mal smotan ratal, če sm švicnila, ker sm si mislna: 'peesda, zdej pa js kle švicam in mu pod nos smrdim'. rolleyes.gif pa se je hitro nehalo. pač švicam polet, jebi ga. biggrin.gif sploh pa mi sterilni vonji niso glih apetitlih.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#135 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 April 2006 - 12:29 PM

QUOTE(_M_)
verjetno ni zdravo, kot še ogromno drugih stvari danes.
očitno se nobena od vas tolk ne poti, ampak ne veste kako je, če imaš flek na majci, tudi če nič ne počneš, takoj po tuširanju zjutraj, preden se odpraviš kam, že zašvicaš, kriza.

In v takem primeru bom pač poskusila vse,
trenutno vam ne morem povedati, kakšno olajšanje je to zame, da lahko dejansko nekam grem v barvni majčki ne da bi po pol ure imela že fleke pod pazduho in se bala dvignit roke v zrak... biggrin.gif


Kot da bi to jaz pisala. sad.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#136 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 April 2006 - 12:32 PM

Meni je pač tak, da mi nebi blo problema če bi naprimer samo poleti švicala al pa bilokaj..ampak jaz dejansko švicam non-stop. Poleti, pozimi, jesni res SKOZ !? In nimam flekcev ampak mam FLEKE. Sej vonj sploh ni močen .. pa itak ga razni deodoranti ustavijo ampak mene fleki motijo. Ful motijo. cry.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#137 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30912 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 April 2006 - 12:41 PM

Ja, se strinjam smile.gif
ne gre za vonj, jaz sama sebe redkokdaj zavoham, tudi pri tipu sploh ne zavoham motečega vonj po švicu,
gre za fleke na majicah, ki se pojavijo takoj, po nekaj minutah in potem sem grozno nesproščena, kamorkoli grem in imam stalno samo to v mislih, da ne smem tega preveč razkazovat okrog, groza. evil.gif

Pri tem novem deotu sem pa čost fascinirana, no, vse je suho!! tongue.gif
  • 0

#138 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 April 2006 - 12:43 PM

Ful super! Jutri mi gre sestra kupit, ker prej nebom prišla sama do mesta. Kak dolgo ti že to zdaj drži ? (ker meni je Triple Dry pomagal 2 tedna pol pa tema)
  • 0
Viens, reste ici!

#139 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30912 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 April 2006 - 12:50 PM

Sej ga imam komaj od srede, haha..
Našpricala sem se tri večere zapored pred spanjem, včeraj pa ne, ker sem hotela naredit malo pavze, pa tud naprej se ne bom tako redno, in danes je rezultat isti, kot prejšnje dni - nobenih flekov, nič.

Triple dry meni ni nikoli tko pomagal, kot ta. Malo je sicer omilil potenje, ne pa toliko, da bi bilo sploh vredno razpravljat.

Sam pazi, da ti bo kupila pravega, ker jih je več.
Mislim, da sem slikco nalepila ene par strani nazaj.
Zanj sem pa zvedela na enmu drugmu forumu, kjer so ga blazno hvalile in baje deluje kar stalno! tongue.gif
  • 0

#140 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 April 2006 - 01:01 PM

Zelo srčno upam, da maš prav!!!

IPB Image

Ta ne?
  • 0
Viens, reste ici!




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users