Jump to content


Photo

Talne obloge


  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#121 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 10 May 2024 - 01:27 PM

Brez. :/ Polaganje je bilo še okrog 30e/kvm pa midva sva rabila še ful izravnalne mase, ker nismo menjali estrihov in so bila zelo neravna tla, to je bilo še 20e/kvm. So pa to vse lanske cene.

 

Sem pa želela tut francosko kost najprej, ta je bila pa dost dražja. Tole je bila ponudba skupaj s polaganjem (na koncu nama niso oni polagali, ampak da maš predstavo glede cen).

 

Screenshot-2024-05-10-at-14-30-32.png

IMG-5417.jpg


  • 0

After all this time?

Always.


#122 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17965 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 10 May 2024 - 01:39 PM

Hvala! 


  • 0

#123 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 10 May 2024 - 01:45 PM

Jaz samo vem, da ne bi nič beljenega, tasci in tastu se je na enem delu grozno obrabil v smislu, da je sla ta belkasta plast dol in je spodaj navadna barva lesa, res je grdo videti. Bi pa zdaj jaz tudi najbrz z manj grcami, ampak tak brez je spet drazji :D.

Se pozna, polno je vdolbin od padcev predmetov na tla, ampak nama ni nič takega to, se ne opazi.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#124 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25327 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 10 May 2024 - 01:58 PM

Barbarina, to na tvojih slikah meni izgleda kot ploščice? 🤔 Ali jaz čudno vidim ali gledaš samo barvo?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#125 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16546 posts
  • Gender:Male

Posted 10 May 2024 - 06:08 PM

Mi imamo istega kot Neytiri. Bil je nekje 45 na meter (s polaganjem). Pri nas se nic kaj ne pozna. Kaksna luknjica kje, ampak tezko opazis. Meni je se vedno lep. Naoljili smo ga 1x 1,5 leta nazaj.

Attached Files


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#126 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 May 2024 - 04:31 PM

Ful ugodno! In lep! Hello, duhec! (:

Najin ma precej vec grc, cena je bila 37eur+ddv, pa sami smo polagali. Spodaj je prisla se pluta, okoli letve, tisto je bilo nekih dodatnih 250eur za 45m2.

Kolegica ima na novi hisi takega, kot si prilepila, Barbarina, tud 70eur/m2 brez polaganja.

Najbolje dat povprasevanje po razlicnih trgovinah. Polaganje je pa ja, cca 20eur/m2.

Meni je zadnjic po tleh padel plasticen pladenj in naredil ful globoko luknjo :/ praske se tudi poznajo - enkrat je pod nogo stola za otroka prislo zrno peska, ocitno.. sem potegnila in naredila ris. Pa enkrat je macka bruhala ocitno, flek je, ki sem ga opazula sele suhega - ni slo stran. Ceprav imamo mat lak. Verjetno, ce bi se se enkrat odlocala, bi raje vseeno vzela oljen parket. Mene je pritegnilo pri lakiranem to, da je vseeno malo bolj odporen na fleke. Ampak saj sproti vse pobrisem, kar polijemo/se napacka.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users