Jump to content


Photo

Schellerjev mineralni gel


  • Please log in to reply
137 replies to this topic

#121 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 January 2006 - 12:39 PM

QUOTE(Tiyana)
Sploh ga ne umikajo tko kot je rea napisala!!!Sem včeraj vprašala v DM-u pa so rekle da one o tem nič ne vedo...tko da punce pomirte se! laugh.gif

k si tko dvoumno pa brez vejic napisala,upam,da si dojela,da jz tud mislm,da ga ne umikajo biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#122 Tiyana

Tiyana

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts

Posted 24 January 2006 - 01:00 PM

Oprosti rea!Ja isto sem mislila kot ti!
  • 0

#123 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 January 2006 - 11:46 AM

Zanima me kako je lahk taka razlika med cenami in embalažami med mullerjem in leclerkom. Kupla sm si kremo za suho kožo in dala u leclerku zanjo jurja. K sm pa gledala kreme u mullerju pa so bile use po 500 sit dražje kot v leclerku. A je kakšna razlika med kakovostjo kreme al kaj? ermm.gif: ermm.gif:
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#124 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 26 January 2006 - 11:51 AM

Kvaliteta je ista. Cene pa trgovci navijejo po svoje, Muller je daleč najdražji, razen, če slučajno na kakšno znižanje naletiš.
  • 0

#125 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 26 January 2006 - 12:17 PM

Jaz sem si ravno nabavla gel z limonino meliso in mi je všeč! Nič mi ne izsuši kože. Zdej k je zima, so mi po umivanju obraza ratale prav luske, s Schellerjevim gelom pa tega problema nimam več biggrin.gif Tudi vonj mi je všeč, tak svež, naraven.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#126 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 January 2006 - 02:22 PM

QUOTE(Lindsay)
Zanima me kako je lahk taka razlika med cenami in embalažami med mullerjem in leclerkom. Kupla sm si kremo za suho kožo in dala u leclerku zanjo jurja. K sm pa gledala kreme u mullerju pa so bile use po 500 sit dražje kot v leclerku. A je kakšna razlika med kakovostjo kreme al kaj? ermm.gif: ermm.gif:

kera krema od šelrja pa je to?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#127 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 January 2006 - 02:09 PM

Gor piše Distelol intensiv- aufbaucreme, je pa namenjena za suho kožo, ki ji primankuje maščob.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#128 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 31 January 2006 - 08:02 PM

Kje na tubi od Schellerjevega gela piše, do kdaj je uporaben? Vem, da je 6 mesecev. Na nalepki piše, da je datum uporabnosti odtisnjen na vrhu tube, ampak jaz ga ne najdem, sam neka šifra je gor ermm.gif Pa datuma proizvodnje tudi ne vidim nikjer... ermm.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#129 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 15 February 2006 - 10:29 AM

Jst sem si včeraj kupila mineralni gel in sem ga sicer 2x uporabila in ugotovila,da moji koži to full prija...

Zadnje čase sem imela full težave, ker sem uporabljala Klimicin in Differin ter čist. gel Vichy, kožo sem imela tako izsušeno in hrapavo, polno lusk, halo taka nisem mogla okol hodit, koža se mi je tak lupila in to kombinacijo sem uporabljala menda vsega skup 3 dni, poleg tega sem dobla full mazoljev...

Ta gel pa je tako blag, pa po mojem ga maš kar za dolgo, čeprav sem ga uporabila do sezaj samo 2x, sem danes že videla izboljšave...hvala bogu tongue.gif
  • 0

#130 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 February 2006 - 10:35 AM

Dora ta zdravila proti mozoljem že itak dražijo in sušijo kožo (jaz sem 3 mesece uporabljala Differin) in če daš gor kak malo bolj agresiven čistilec, je celo sranje. Jaz sem ves čas uporabe Differina uporabljala ta Mineral Balance gel in niti pomislila nisem na kej druzga ... pa zdej ga tudi še kr uporabljam, oziroma včasih zamenjam z Balea Soft & Care čistilnim gelom, ki je tud ful nežen ... pa na pumpico je, kar mi je velik plus.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#131 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 16 February 2006 - 08:30 AM

DiLeMa veš kaj me zanima, pa se je tebi po uporabi Differina spustilo full mazoljev?

Ker zdaj kak teden ne uporabljam več Differina in sploh ne več Vichya, pa sem po uporabi Schellerja že opazila, da se mi tisti mazolji, ki so nastali od Differina manjšajo oz. izginjajo... Občutek imam da imam zdaj zelo voljno kožo pri tem gelu za umivanje...

Imam pa na obrazu tudi take male rdeče pikice, ki jih mam že is OŠ pa se jih ne morem rešit, edino enkrat je dermatologinja rekla da mi lahko to naredi da mi jih z eno mašinco popoka al kaj ne vem, ker niso veliki, ampak sem pač majčkeno rdeča v lička... posledica pa bi lahko bila da bi čisto krastava hodila okoli... ja in to v 6.klasu ko si že nekaj začel devati nase in se zavedati samega sebe... no way...

V glavnem vidimi da ta čist. gel mi tudi tu pomaga, ker imam manj rdeča lička...upam pa da to zdaj ni samo na začetku, zaradi spremembe in da bo to trajalo in se tudi izboljševalo...

Ti mi priporočaš uporabo Differina, ker mu nekako najbolj ne zaupam...
  • 0

#132 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 February 2006 - 12:13 PM

Dora, takole ti bom rekla. Sama nikoli nisem imela problemov z mozolji, recimo, da sem imela v povprečju enega ali dva na mesec, v času menstruacije in sta izginila v dveh dneh, tako da se mi pri uporabi Differina niso spustili nobeni mozolji, ker nisem imela pod kožo nečistoč ... je pa drugače ta napad mozoljev pogost pojav. Sem pa imela okoli nosu in na bradi nekaj zamašenih lojnic, takih malih, trdih bunkic kožne barve, ki nikoli ne dozorijo v mozolj. Ker me je to blazno motilo, sem začela uporabljat Differin in res so mi te zamašene lojnice po približno enem mesecu popolnoma izginile in sem bila res ful vesela, ker se jih prej nisem znebila leta in leta. Tudi koža je po treh mesecih uporabe Differina (kolikor naj bi trajala ena kura) izgledala mnogo lepša, bolj zdrava, sijoča, pore so postale dobesedno nevidne.

Differin je zdravilo, ki čisti pore in preprečuje poroževanje, kar pomeni, da deluje na kožo tudi kot piling, koža se hitreje obnavlja in s tem tudi hitreje čisti. Mozolji so tvorba, ki nastaja približno 2 - 3 tedne preden se sploh pojavi na koži, Differin pa to pospeši, zato ti vse te skrite nečistoče naenkrat udarijo ven, kar pa ni nekaj slabega (vsaj meni se ne zdi) saj se naenkrat znebiš vseh nečistoč in imaš potem dejansko mir.

Kar se zdej same uporabe Differina tiče ... gre vsekakor za eno najboljših zdravil, ki je pomagalo res mnogim. Sicer se lahko po njem pojavi izsušitev ali razdraženost kože, vendar se da to vse porihtat z ustrezno nego, torej nežnim čistilnim gelom in kakšno dobro kremo, kot je recimo Alverde Jojoba.

Meni je Differin pomagal, zato ga seveda priporočam, je pa res, da je koža vsakega posameznika zgodba zase. Kako dolgo si ga pa ti uporabljala?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#133 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 20 February 2006 - 08:45 AM

Jst sem ga uporabljala menda cca. 2 dni potem pa sem še začela uporabljat Vichy čist. gel in potem se je vse začelo...Koža pa se mi je komaj popravila po dobrem tednu, ker s emi je cel obraz lupil... Grozno... Zdaj si par dni poskušam umivat obraz s Schellerjevim gelom, ga namažen s kremico, počakam da vpije nato pa samo na mazoljčke nanesem Differin. -> do zdaj nimam problemov...

Ne vem pa, kaj ti se z Differinom namažeš po celem obrazu ali samo kakšen mazoljček ki ga imaš?
  • 0

#134 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 February 2006 - 11:17 AM

Differin se ne nanaša samo na posamezne mozoljčke, ampak na celotne predele, kjer se mozolji po navadi pojavijo.

Torej če imaš po navadi mozolje na T predelu, mažeš CELOTEN predel. Če se ti pojavljajo po celem obrazu, mažeš pa na tanko po celem obrazu, ispustiš pa seveda predel okoli oči.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#135 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 21 February 2006 - 09:26 AM

Hvala DiLeMa.

Zanima pa me še, če se prej namažem z vlažilno kremo, 10 min za tem pa z Differinom, ima slednji potem manjši učinek ali se premalo absorbira ali kaj podobnega?
  • 0

#136 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 10:09 AM

QUOTE(dora)


Zanima pa me še, če se prej namažem z vlažilno kremo, 10 min za tem pa z Differinom, ima slednji potem manjši učinek ali se premalo absorbira ali kaj podobnega?


Navada je, da se Differin namaže najprej, torej na čisto kožo brez česarkoli gor (razen tonik lahko) in se potem počaka 10 minut, da se vpije, šele nato se nanese krema. Zihr je zihr, jaz sem tudi najprej Differin nanašala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#137 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 February 2006 - 11:46 AM

Najprej mora priti na kožo DIfferin. Če prej namažeš kremo, potem D nima takega učinka. Najprej D in šele potem, če ti zateguje kožo, krema. Ampak šele kakšne pol ure po tem, ko se namažeš z D.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#138 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 21 February 2006 - 01:53 PM

Ok, hvala punce, bom poskusla... 8)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users