Jump to content


Photo

Spet mozolji


  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#121 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 29 October 2005 - 07:49 PM

aja, se prepisujem, kaj je pisalo na skatlci tega Deo aktiv kristala...

Po umivanju ali tusiranju kozo osusite. Kristalni kamen oblijte z vodo in ga nanesite na kozo, ki jo zelite dezodozirati. To je vse. naredili ste uslugo kozi, ker ste jo dezodorirali s 100% naravnim produktom, s 100% ucinkovitostjo. Kristal se topi samo v vodi, zato polozite kristal na mesto, kjer se cimprej osusi. je 100% izdelek narave, ima nevtralen vonj, njegova uporaba je dolgotrajna in je idealno sredstvo Za ucvrstitev nohtov. Ucinkovito deluje 24 ur in je hkrati tudi odlicno sredstvo za dezinfekcijo obraza po britju.


to pise na skatlci k jo mam zdaj...na net strani, pa par let nazaj pa je pisalo, da je tud za zdravljenje aken *kot sem ze reklamirala.

lp
  • 0

#122 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 October 2005 - 09:21 AM

Kaj pa piše, iz česa je kristal?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#123 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 30 October 2005 - 12:30 PM

QUOTE(sonchika)
Kaj pa piše, iz česa je kristal?


Ne, nic, to je pa res cudno. ermm.gif
  • 0

#124 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 30 October 2005 - 12:36 PM

Evo, koooncno nasla pravo zadevo>


http://www.arctur.si...na/kristal.html
  • 0

#125 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 October 2005 - 02:04 PM

Jao, kako mrzim take kvazi strokovnjake, ki prodajajo meglo. Isto je s temi kristali. Obljubljajo marsikaj, ne napišejo pa iz česa je. Ampak stavim da iz soli.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#126 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22481 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2005 - 07:50 PM

Jaz mam kristal, deodorant, sicer ni v kamnu ampak v tekoči obliki, roll on. Piše pa, da so iz mineralnih soli. Bom dala sestavine tega v ustrezno temo, glih če koga zanima smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#127 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 30 October 2005 - 08:41 PM

QUOTE(sonchika)
Jao, kako mrzim take kvazi strokovnjake, ki prodajajo meglo. Isto je s temi kristali. Obljubljajo marsikaj, ne napišejo pa iz česa je. Ampak stavim da iz soli.


ja, saj po tej strani mas prav...sam takrat, pri mojih 14ih letih in dalje mene sestavine lih niso zanimale, pa sem probala vse po vrsti (velika napaka), in to je pomagal. Se mi pa res ne sanja iz cesa je....sem sam povedala kaj je meni pomagal, za drugo se pa pac vsak odloci sam, pa je....
  • 0

#128 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 30 October 2005 - 09:23 PM

Sephora ene par razlicnih teh kristalov sm vidla v drogeriji tus... sam ni na nobenmu nc kej poebnga pisal...sam proti potenju.
  • 0

#129 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 30 October 2005 - 09:43 PM

Ja, saj na njih pise, da so univerzalni za vse zivo..tega k mam jst, v trgovinah ni-prav tega 100% (da ne bo potem kera podobne reci kupovala v trgovini in se jezila name, ker sem jo nas...)

Drgac pa brez veze, da delamo iz tega big deal...itak pravjo nekateri, da ni nic posebnega...saj niti ne pravim da je...jst sam povem, kaj je men pomagal, to je to, in vesela sem, da mi je, mogoce pa 100-im drugim ljudem ne bo, al pa se poslabsal..saj je vedn tak. Meni pac odgovarja odlicno:thumleft:
  • 0

#130 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 October 2005 - 08:04 AM

Imaš prav. Sicer je pa že bilo govora tu o himalajski soli, da zelo pomaga.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#131 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 July 2006 - 08:14 PM

Jaz ko hočem odpret to stran mi napiše page not fund ermm.gif
  • 0
Memento mori.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users