Jump to content


Photo

Krema za roke


  • Please log in to reply
622 replies to this topic

#121 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 31 March 2007 - 03:54 PM

kaj pa šelerjev ognjič ali čisto preprosto oljčno olje?
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#122 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2007 - 04:11 PM

QUOTE(*Tia* @ 31. 3. 2007 - 16:50) View Post

Skoraj sem že obupala. Katero kremo naj probam da bi mi pomagala ?

EDIT: Kje se kupijo tiste bele bombažne rokavice ? oops.gif

Rokavice lahko kupiš v Milerju. Sama sem probala nek baby-oil-gel od Đonsona in skrila ročice v te rokavice. Še ene parkrat pa bo stanje ok.

  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#123 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 31 March 2007 - 04:12 PM

Tia roke namaži z olivnim oljem daj čez rokavice ,to seveda pred spanjem,zjutraj bojo rokce že lepše smile.gif
  • 0

#124 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 March 2007 - 05:07 PM

Jaz trenutno uporabljam Smitten od Lusha. Ravno prav hranilna in se hitro vpije. Nimaš mastnih rok po uporabi, kar je velik plus.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#125 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 31 March 2007 - 10:44 PM

Hvala smile.gif
  • 0

#126 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27078 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 March 2007 - 10:47 PM

Jst sem si roke mazala kak teden pa ni blo čisto nič boljše. ermm.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#127 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 April 2007 - 07:52 AM

Probaj še z Bepanthenom. Ta celi. Pa nujno si umivaj roke v mlačni vodi - nikakor mrzli ali vroči. Pa vedno po umivanju si roke obriši do suhega.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#128 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 07 September 2007 - 06:41 PM

Js iščem naravno kremo za roke. Pa da je lahko malčk mastna in da je hranljiva.
  • 0

#129 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13789 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2007 - 08:44 PM

Lush Smitten, Lemony flutter(ta je bolj kot maslo) ali Apotheker Scheller oves mogoče.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#130 stella*

stella*

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts

Posted 29 September 2007 - 04:31 PM

QUOTE(Baby @ 7. 9. 2007 - 19:41) View Post

Js iščem naravno kremo za roke. Pa da je lahko malčk mastna in da je hranljiva.


Od Provide Organics, Avokadova krema za roke. Je naravna, ima tud certifikat BDIH. Men je odlična. thumbup.gif
Sem pa mela tud Alverdino ognjičevo in Loccitanovo Shea maslo, ampak mi nista tolk fajn, vseeno pa boljše od povprečja.
  • 0

#131 Starlight

Starlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 29 September 2007 - 09:38 PM

Jaz uporabljam Kamill,ki je tudi za nohte in sem zelo zadovoljna. smile.gif
  • 0

#132 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3147 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 September 2007 - 04:56 PM

jaz obožujem L'occitanovo kremo iz karitejevega masla... pozdrav še tok boge rokice...

Trenutno mi jo je sicer zmanjkalo in uporabljam navadno kamilično za roke, mislim da firme Afrodita dokler ne pridem spet do finančnih sredstev smile.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#133 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2007 - 09:32 PM

Kak vonj pa ima Smitten (Lush)? Mika me smile.gif . Pa L'Occitanov Shea Butterčič mi čisto nič ne pomaga ermm.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#134 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 September 2007 - 09:52 PM




Smitten ima taki mandljev vonj, res lepo diši. Tukaj imaš tudi mojo oceno. Meni žal ne odgovarja, kot je lahko iz ocene razvidno (ampak vseeno treba upoštevati brezmejne razsežnosti suhosti in občutljivosti mojih nesrečnih rok), mojemu fantu pa npr. ful (pa ima tudi precej suhe).
Jaz, kot torej lastnica izjeeemno suhih in zahtevnih rok, lahko povem, da pri meni dajeta najboljše razultate trenutno zgolj dve - Scheller - krema z ovsom, TBS - Almond Oil Intensive Hand Rescue ( klik ). Zdi pa se mi ta ta nova paradižnikasto-olivna krema od L'Occitane precej obetavna. Pa tale od TBS.
Drugače pa tudi meni ni pomagala L'Occitane Shea Butter krema nič - sprva sicer ja, potem čez cajt pa je bil učinek celo obraten od pričakovanega - še dodatno mi jih je izsuševala, se mi zdi. Ampak spet - moji mami, ki ima tudi zelo suhe roke, pa je ful odgovarjala. Kar se tu še enkrat kaže, da je vsaka koža pač drugačna in reagira drugače in da ni vse za vse.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#135 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2007 - 09:57 PM

TBS je meni precej odročen, sem pa imela doma testerje L'Occitanove kreme za roke (tiste ki tudi vsebuje ši buter) pa mi je bila super, tko da sem precej o njej razmišljala. Bom pa verjetno morala do dermatologa, ker se tdi meni kar preveč izsušuje ermm.gif . Hvala smile.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#136 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 September 2007 - 10:07 PM




Eh, meni je dermatolog en kurc pomagal (no, morda bo pri tebi drugače, seveda) - predpisal mi je mastne kreme (eno so mi še celo posebej namešali v lekarni), niso mi pomagale popolnoma nič. Zgolj mastne so bile, vpile so se seveda ob Sv. Nikoli. Edino pomagal mi je pri tem, da mi je svetoval Linola Fett oljno kopel - da si naj z njo umivam roke. Ker vsa reč se začne že tukaj - umivanje z izredno nežnimi čistilci, kar LF zagotovo je - maš že po umivanju občutno manj suhe roke (in manj rdeče in pekoče), probaj!
Np! smile.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#137 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2007 - 10:13 PM

Ja, mogoče bom, čeprav dvomim da je v temu ful problem, ker imam roke redko v stiku z vodo (pač ko se je treba dezinfekticirat, upam da sem prav napisala ermm.gif ), pa tudi sicer so ok, edino na dveh prstih je pa štorija zas... Kr neki uglavnem... Delat ne bi smela biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#138 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 September 2007 - 10:15 PM


Mah, pri meni je problem v tem, da sem prav bolano obsedena z umivanjem rok in zaradi tega sem dosti v stiku z vodo. wacko.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#139 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2007 - 10:18 PM

Uf, jaz pa ne, nekje povprečna sem glede teh reči...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#140 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 September 2007 - 10:23 PM




En moj "bivši" je v jezi rekel, da si s tem kao podzavestno perem vse svoje grehe... IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users