Jump to content


Photo

barvanje las


  • Please log in to reply
836 replies to this topic

#121 JusTice

JusTice

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 21 November 2007 - 10:38 AM

QUOTE(piiiqiii @ 19. 11. 2007 - 20:43) View Post

pozdravljena ker vidim da si nova na forumu smile.gif
am lahko grem pogledat v trgovino tuki v naš kraj,ker si grem jutr barvo kupt pa pogledam če jo majo pa ti jo magari pošljem po pošti
drugača pa full lepa barva

lp,sara



O a bi to naredla? Če bi jo našla bi blo super, ker js kr ne vem kk to da je ni več, pa sm jo še dobr mesec nazaj botri kupla, zej pa ni nobene barve iz te zbirke loreal feria sploh. smile.gif No če boš našla bi te lepo prosla ;)

Hvala že vnaprej



  • 0

#122 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 25 November 2007 - 10:33 PM


Kaj pa menite kaj o Loreal-ovih barvah?
A dobro primejo, so obstojne?

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#123 JusTice

JusTice

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 27 November 2007 - 06:52 PM

QUOTE(black_sweety @ 25. 11. 2007 - 22:33) View Post

Kaj pa menite kaj o Loreal-ovih barvah?
A dobro primejo, so obstojne?


Ja po mojih izkušnjah uporabljanja Lorealovih barv, morm rečt da primejo super, obstojnost je pa odvisna tut od tega kolikokrat na teden si pereš glavo, saj veš..večkrat si, prej gre dol:) Spere se, še posebej če uporabljaš kakšn head&shoulders, usaj tistega tastarega ko ni za obstojnost barve. Po njemu je šla men barva še 14 dni po barvanju kr v potokih dol. smile.gif ta ta novi je pa kr uredu morm rečt, no pa da ne zaidem. Loreal je zame super.

Lp
  • 0

#124 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2007 - 07:09 PM

Meni so tudi L'Oreal barve super, sploh Feria in Recital Preference. Pa tiste klasične Excellence Cream so tudi v redu. Jaz sem se zlo dolgo barvala s Ferio in je super, izredno dobro prime in je zelo obstojna. Mami pa uporablja Recital Preference in je tudi zelo zadovoljna, te barve zelo dobro pokrivajo (tudi sive lase, kar te sicer verjetno še ne zanima tongue.gif) in dobro so obstojne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#125 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 November 2007 - 08:35 PM

Ve katera če lahko uporabim črno kano (za narastek), kljub temu da sem se predhodno barvala z normalnimi barvami ?
Dostikrat sem že namreč prebrala, da je črna barva za lase najbolj alergena in strupena hmm.gif

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#126 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2007 - 09:19 PM

Med drugim sem jo tudi jaz zato nehala uporabljat ... so bili še drugi razlogi, ampak to je bil eden izmed faktorjev. Zihr lahko uporabiš kano čez umetno barvane lase (čeprav pravijo, da ne, ampak to je bullshit), moja mama skos menja, enkrat kano, drugič 'tapravo' barvo in je vse kul. Dragica je tudi tko nardila in ni blo nič narobe. Samo svetujem, da pretečeta mesec ali dva od barvanja z 'navadno' barvo, šele potem daj gor kano.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#127 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 November 2007 - 09:51 PM

Pa ja, nazadnje so se mi neki mozolčki čudni spustli po barvanju, pa mi je mama dol trdila, da to je ziher od barve laugh.gif
Bom probala, pomoje tudi nima kaj bit.

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#128 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 15 January 2008 - 01:46 PM

Ali je blanžiranje las in posvetlitev s peroksidom ista fora, ali ne? oops.gif


  • 0


#129 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 15 January 2008 - 02:17 PM

Mislim, da.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#130 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 15 January 2008 - 02:24 PM

Men se tut zdi, sam ko se folk tk čudn pogovarja, pa ne vem več kaj je kaj oops.gif .

Pa še brala sem, da po beljenju las ti barve druge ne primejo gor lepo oz. se hitro spirajo. Lahko se zgodi tudi, da ti sploh ne. A ve katera kaj glede tega mogoče? oops.gif

  • 0


#131 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 January 2008 - 04:44 PM

Večkrat beljen las postane zelo porozen - itak las sicer žer v osnovi je porozen, ampak potem z beljenjem, ko se poškoduje in ko mu je odvzet lasten pigment (kar je glavna naloga beljenja), las ni več prožen, podre se njegova naravna struktura in zato, ker je tak zelo porozen in cel uničen, se barva ne obdrži fajn notr in se veliko bolj izpira. Da pa zaradi tega sploh niti malo ne bi prjela, to pa ne verjamem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#132 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 15 January 2008 - 05:18 PM

Ja, je pa tudi kaj takega mogoče, poznam eno znanko (ciser je blo to že ful let nazaj), ampak je iz neke temne (morda tudi črne) hotela prit na blond, in je še nekaj doma mučkala...ne spomnim se dobro, ampak vem, da ji potem niti pri frizerju niso mogli nič kaj pomagat, ker ni več hotel nič gor prijet. Ampak to je bilo pomoje po večkratnem beljenju, in izvajanjem agresije nad lasi biggrin.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#133 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 15 January 2008 - 06:27 PM

Obema se zahvaljujem za odgovore smile.gif .
  • 0


#134 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 20 January 2008 - 04:41 PM

Bivše in zdajšnje blondinke, ki ste se ali se barvate doma. smile.gif Zanima me kako si barvate narastek? Mislim kr kolk vem moreš naenkrat porabit vso barvo a ne? In če si nočete vsak mesec barvat las po dolžini pol preostalo barvo vržete proč ali kako ? smile.gif
  • 0
Memento mori.

#135 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 January 2008 - 07:33 PM

Js mam zlo goste lase in sem zmeraj porabla celo barvo za narastek oz. še več. Ponavadi sm kupila dve, porabla eno in pol samo za narastek, potem preostale pol barve sem dala pa tko mejčken še po dolžini zadnjih 5 minut. Pa fino je, da po narastku fajn na debelo naneseš barvo in res ne šparaš, drgač je lahk lisasto, če ful skromno nanašaš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#136 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 20 January 2008 - 07:44 PM

Nutella, vsekakor pa ti priporočam, da barvo po uporabi vržeš stran, saj oksidira na zraku.
Edino, če zmešaš le toliko, kolikor rabiš, ostalo NEZMEŠANO pa neprepustno zapreš.

Preberi navodila za vsak slučaj. Lahko, da nakladam. Se nisem barvala že 8 let in sem pozabla, kako je kaj s tem.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#137 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 20 January 2008 - 08:44 PM

Adriane, sej v nobenem primeru nebo upala neke barve ki mi mesec stoji v omari dat na glavo, no way! smile.gif

Punci hvala vama! Sej res da je fajn iti k frizeru in to, ampak jas se stalno pozabim iti naročit pol pa ko mi je že panika pa bi prišla na vrsto komaj čez kaki teden in pol in bi takrat najraje res kr rekla enemu (bodočemu) frizerju ki ma zmeri čas da me pride samo na hitrco pobarvat domov. smile.gif

DiLeMa, če bi se barvala doma bi se verjetno z Loreal Feria kr ko sem malo brskala sem vidla da je dost pohvaljena ta barva (ne prime oranžno,lasje se svetijo), zanima me samo če je fejst agresivna? Ker si barvam narastek skoraj vsaki mesec tak da me je malo strah .. pa tud tega da bi mi prišel pri narastku čist drugi oddtenek kot pa spodaj ker sem se do zdaj barvala z Keune smile.gif . Bom si vzela čas pa prilepla kako sliko kako barvo mam zdaj da boš ti malo to strokovno ocenila. tongue.gif
  • 0
Memento mori.

#138 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 January 2008 - 10:07 PM

Jaz sem imela skos L'Oreal Feria v odtenku Silver Blond in ta je zame zmagovalna. Po drugih barvah sem bila vedno kanarčkasto rumena, tale odtenek Silver Blond pa čisto nič na rumeno ne potegne, takoj po barvanju boš sicer malenkost sivkasta (ne se ustrašt!!), ampak po naslednjem pranju las bo barva popolna, res ful lepa in tudi zelo dobro obstojna. Da pa ne bo razlike med narastkom in ostalimi lasmi, ti priporočam, da nardiš tko kot sem že napisala zdej ene parkrat - najprej pusti barvo delovat na narastku, zadnjih 5 minut pa jo še malo razčeši po dolžini las (tko mal površno, ni treba da je na vseh laseh barva), da ne bo viden kakšen strogi prehod.

Ta barva je agresivna tolk, kot vse posvetljevalno blond barve - torej precej. Ti priporočam, da uporabljaš izključno ZELO nežne šampone, jaz bi ti predlagala kaj od Lavere (mango ali vrtnica). Pa nehaj si lase in lasišče obremenjevat z likanjem, smotka!! Že itak jih mučiš z barvanjem. tongue.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#139 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 January 2008 - 10:48 PM

Mene sam zanima par stvari glede prelivov!
Ne bi se barvala, dala bi le preliv, da malo osveži mojo naravno barvo las.
V odtenkih blond barve. Ma kera kake izkušnje? Kolko časa to drži, je kaka verjetnost, da fejst prime in da obstoji kot barva, imaš narastek, kako gre to? Kako se to nanaša?
Če pozna kera kake fajn blond prelive od kere firme?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#140 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 20 January 2008 - 10:52 PM

Saj vem, saj vem. oops.gif Morem se pohvalit da si v letu 2008 še razen frufruja nism likala! tongue.gif Pa zadnjič sm si lase posušila z Rowenta brush (sušenje,vrtenje) pa je bla taka stajliš frizurca prau ono divalicious cool.gif. So tud padli komplimenti da je še celo bolš kot zlikani, tak da sm res vesela kr si jih zdaj nerabim več cel čas likat! Sem tudi slikala, mam slike že na računalniku, sam prilepit jih še morem.

Čuj, v bistvu sem mislila nabavit šampon od Tigija, Dumb Blond ali pa OH ermm.gif . Misliš Lavero raje kr je bolj naravna in posledično seveda bolj nežna? smile.gif Drugače pa ja, ravno zadnjič sem si kupla celo zalogo ful fajnih mask in balzamov, ampak moja zbirka še zmeraj vztrajno raste ! laugh.gif Tak da to ni panike, edino za šampon je mogoče večje vprašanje. smile.gif


Ktere čopiče za farbanje priporočaš?


EDIT: rea, kolk jas vem ti blontni prelivi ne bojo kaj dosti primli, nažalost. Lahko pa probaš, sej v večini so itak negovalni tak da .. preostanejo ti kake srebrne penice (če bi rada bolj platinasto farbo mela) al pa one spreje za posvetlitev! Če pa ti nič nebo zaleglo pa se tolaži s tem da preden boš vse te zadevščine uspela sprobat bo že tu pomlad, poletje pol pa tak sončeeek! laugh.gif



  • 0
Memento mori.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users