Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#121 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 12 December 2006 - 04:18 PM

po kolkem cajtu so učinki na koži vidni:npr. Alverde fluid rakitovec(shit kako ime rakitovec biggrin.gif )in kakšni so?(iz vaših izkušenj)
in kateri korektor za prikrivanje mozoljev je primeren za mešano kožo ,sej sem iskala na forumu pa je to much vsega in nič več ne vem.
  • 0

#122 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 12 December 2006 - 04:37 PM

kakšne učinke bi ti z kremo?razen vlaženja in hranjenja?korektorji so pa ocenjeni..tako da komot lahko zbiraš...pomoje artdeco al pa make up factory-sta dobra.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#123 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 12 December 2006 - 07:11 PM

učinki:vprašala sem kakšni so...ja sej kreme uporabljamo zard učinka a ne?in hvala za dog.:zard vlaženja in hranjenja.

glede korektorjev.... že zbiram dva dni na forumu,in nič ne zberem zato sem misla če kira ve za kak korektor ki je res kvaliteten.
hvala tud za ta odg.
  • 0

#124 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 12 December 2006 - 08:35 PM

ja nevem ene mislijo da bodo kakšni učinki-specialni seveda.Nevem kakšni bi pa bli drugi učinki kot vlaženje in hranjenje-sicer pa je v oceni vse napisano in ravno zato so ocene napisane da si človek lažje zna predstavljat če je to za njega ali ni..in ni treba biti užaljena ker nisem nič slabega mislila.

  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#125 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 12 December 2006 - 09:23 PM

sej nisem užaljena mogoče sem zvenela tečno,ampak pač sem razložla kaj sem mela v betici tisti cajt ne tongue.gif

sicer pa sem na forumu redno od koga kaj nakurjena,pa res ne vem zakajmnič slabega nočem nobenmu ermm.gifočitno moje besede tuki čist nekam bedno izzvenijo,čeprav moje misli niso takšne tu za compom...
  • 0

#126 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 12 December 2006 - 10:03 PM

kdo te kuri biggrin.gif ,ah ne bodi smešna..zaradi teh vprašanj ravno so teme z ocenjenimi izdelki zato mi je blo čudno da si vprašala, kar lahko tam prebereš-saj ni nič narobe.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#127 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 December 2006 - 08:43 PM

A se je še kateri zgodilo, da bi jo pekla koža okoli oči po Alverde kremi? Mene je včer in danes, prej pa nikol. hmm.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#128 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17018 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2006 - 06:14 PM


To se je zgodilo tudi Crni, če se ne motim. Mene pa ni nikoli pekla, edino okoli oči sem mela tist občutek, da imam nekaj namazano, ampak recimo, da me to ne moti.

Sicer pa, hitro prestavite temo o pudru v ustrezen podforum! wink.gif

http://www2.lepa-si....?showtopic=5704
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#129 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 26 December 2006 - 08:15 PM

najprej se opravicujem dilemi za smetenje... ocitno sm spregledala.... smile.gif
Rada bi prasala kje se splača naročit kremo Ayurvedic Fair&Lovely Fairness?
  • 0

#130 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2006 - 08:43 PM

ebay?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#131

  • Guests

Posted 27 December 2006 - 12:30 AM

Neki je ze blo govora o tem tukaj..Rona je staknila eno internetno stran, kjer je poceni.. pobrskaj malo pe tej temi.. saj ma samo 7 strani, nekje mora bit.
  • 0

#132 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 December 2006 - 03:40 PM

pri temi - Cera di Cupra Tonik - so 3 ocene pa samo 2 posta. a lahko tista, ki ni napisala posta, to naredi zdej
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#133 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2006 - 03:47 PM

saj to je marsikje, da je več ocen kot pa postov...

  • 0

#134 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 December 2006 - 06:02 PM


To je še marsikje, da. Da ne omenjam, da folk še sedaj ne ve delat anket, ipd. Jaz ne vem no, prav trapasto se mi zdi to gonit žnj krat. Saj smo vsi dovolj stari in nismo prizadeti, da se ne bi mogli naučiti nakih ajnfoh stvari. No, očitno se motim.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#135 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 December 2006 - 09:16 PM

sej ne, da se ne bi mogli, NOCEJO SE
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#136 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 December 2006 - 10:38 PM



Jaz pa mislim, da so tak neumni. IPB Image
Pa nekatere ocene so še skos take, da niso popolnoma nič informativne. Če se nima kaj za povedat o izdelku, se naj ne spravlja nekaj "ocenjevat".



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#137 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17018 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2006 - 07:22 PM

Hmm, a Saußär pena še ni bila ocenjena? Pa tudi sestavin ne najdem. huh.gif

Edit: Sem našla pod nego telesa, ampak kje so pa sestavine?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#138 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 January 2007 - 02:02 PM

QUOTE(nihrida @ 13. 12. 2006 - 20:43) View Post

A se je še kateri zgodilo, da bi jo pekla koža okoli oči po Alverde kremi? Mene je včer in danes, prej pa nikol. hmm.gif

Ja, mene je, oziroma me še včasih. Se mi pa to dogaja tudi pri drugih kremah, tudi maskah (npr Baleini multiviti in medena); zgleda da imave občutljivo kožo.

Moderatorki opozarjam na dejstvo, da imamo za Nivein lip balzam Q10 v dveh anketah/ocenah - ena na prvi strani, druga pa na drugi, aktualna je pa le ta prva.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#139 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 January 2007 - 02:05 PM

QUOTE(crna @ 5. 1. 2007 - 14:02) View Post
Moderatorki opozarjam na dejstvo, da imamo za Nivein lip balzam Q10 v dveh anketah/ocenah - ena na prvi strani, druga pa na drugi, aktualna je pa le ta prva.


Hvala za opozorilo, urejeno!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#140 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 January 2007 - 02:07 AM

a je olje zlata leta ubistvu serum,dilema?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users