Jump to content


Photo

Čopiči


  • Please log in to reply
292 replies to this topic

#121 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2010 - 01:05 PM

Bellini, hvala za nasvet, ste me prepričale v tega od Šuše. smile.gif
Podgana, se priporočam, če bi lahko naročila s tabo, ko boš. Sem ti poslala zs.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#122 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 16 April 2010 - 01:52 PM

QUOTE(Podgana @ 15. 4. 2010 - 9:50) View Post

Jaz bom naslednjič naročala, če katera želi se mi komot pridruži!


Js se bi z veseljem pridružila oops.gif
  • 0

#123

  • Guests

Posted 16 April 2010 - 01:56 PM

Enako...bi pa tega, ki ga je Šuša kupila zdej...če je res dober za nanašanje tekočih zadev.
Javi, ko boš naročala, prosim smile.gif

  • 0

#124 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16576 posts
  • Gender:Male

Posted 16 April 2010 - 02:46 PM

Komot! Samo se člani tako hitro nabirajo, od včeraj zjutraj je že 300 novih. Se bojim, da bo akcija ravno od jutri do nedelje in v tem primeru ne morem naročit, ker nimam dovolj denarja na visi, prenosi na abanki pa delajo samo do danes do 16tih rolleyes.gif Se mi zdi, da bomo morale počakati na naslednjo tako akcijo. Itak je vsak teden. Dajte mi na zs sporočiti kaj bi imele in bom naročila ali v ponedeljek (če bomo imele srečo) ali drug vikend biggrin.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#125 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2010 - 03:27 PM

QUOTE(Podgana @ 15. 4. 2010 - 9:50) View Post

Meni je to najboljši čopič ever. Uporabljaš ga lahko za tekoči puder, v kamnu, mineralni, za blush, bronzer... Ni da ni biggrin.gif Pa res je noro mehek + če nanašam s prsti v sanjah ne dobim tako enakomernega, retuširanega videza kot s čopičem, pa še dlak po obrazu ne poudari dodatno. Za ta mini denar ni boljšega.

Naroča se lahko izključno iz angleške strani: eyeslipsface.co.uk

Če spremljate na fbju, imajo na vsakih 1000 (trenutno jih manjka 440) članov zastonj poštnino, ki drugače stane okoli 4 funte. Jaz bom naslednjič naročala, če katera želi se mi komot pridruži!


JST!
Bitte smile.gif

Punce, poleg čopičev, s katerimi stvarmi od ELF ste bile še tako zadovoljne, da so praktično a must-have?

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#126 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3535 posts
  • Gender:Male

Posted 18 April 2010 - 08:47 AM

Lahko na kratko ocenim izdelke, ki jih imam sama:

Jaz imam complexion perfection in sem z njim zelo zadovoljna. Lepo matira in poenoti kožo. Sama uporabljam različne barve. Predvsem rumeno in roza za podočnjake in zeleno za nevtraliziranje rdečice. Če pa vse supaj malo zmešaš pa naneseš na cel obraz pa tako lepo zmatira mastne predele.

Zelo sem zadovoljna tudi z njihovimi mineralnimi blushi oz vsaj z enim, ki ga imam. Izbrala sem si odtenek coral in je za mene, ki imam zelo svetlo polt čez zimo res super pasal.

Tinted moisturizer spf15- je za tiste, ki nimajo velik nepravilnosti, ker je malo prekirven, glih toliko, da ti izenači ten. Je primeren za poleti, ker se ne vsede na kožo ampak je res kot neka obarvana krema.

Super Glossy Lip Shine spf15- edini glos, ki ga imam (pe še dobila sem ga enkrat kot darilo, odtenek candle light) nič se ne lepi in še božansko diši.

Mineral foundation- izbrala sem pravi odtenek zame in sicer v light. Če bo katera naročala ta puder naj pazi, ker je na netu zavajujoče. Odtenek light ima nevtralni podton in ne fair, ki ga na spletni strani oglašujejo, kot najsvetlejšega. Slednji ima izrazit rumen/oranžen podton. To je sicer moj prvi mineralni puder, tako da ga ne morem primerjat. Super se nanaša s kabuki čopičem in je pravi puder za poletje, ki prihaja.

Kolegica mi zelo hvali tudi studio warm bronzer, pa mineralne senčke...ona uporablja kombinacijo odtenkov elegant-wild in girly-royal in res nenormalno lepo pride. Sploh royal je eden lepših vijola odtenkov, ki sem jih videla. Aja pa da ne pozabim vse tiste, ki še niste odkrile primer-ja za na veke, potem je super rešitev mineral primer, ker se uspešno kosa z UD Eyeshadow primer potion, pa še občutno cenejši je. To bo definitvno moj naslednji nakup, ko porabim UD EPP.

En nasvet za vse, ki boste naročale. Preden izberete odtenek ali proizvod malo pogoglajte ali pa poglejte na youtube, kjer punce vse pokomentirajo in vzamejo tudi vzorce odtenkov za primerjavo.

Do 12. ure jutri je zastojn poštnina, tako da se danes zmenite kaj boste naročile.
  • 0

#127 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17041 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2010 - 09:17 AM



Kateri odtenek pri mineral foundation bi bil torej najprimernejši za zelo svetlo, sneguljčasto polt?

IPB Image


edit: našla super swatch, ki je razblinil moje dvome

IPB Image
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#128 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3535 posts
  • Gender:Male

Posted 18 April 2010 - 09:19 AM

Mislim, da nobedn. Sicer sama imam svetlo polt ampak prav za porcelanasto pa mislim, da noben odtenek ne ustreza. Edino, če bi si light nanesla res v majhnih količinah. Kolikor sem brala mnenja žal za prav svetlo polt nimajo pravega odtenka.

EDIT: ravno sem ti hotla tole sliko prilepit:)
  • 0

#129 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16576 posts
  • Gender:Male

Posted 18 April 2010 - 04:19 PM

Sem pogledala ocene za čopiče. Iz studio linije so vsi super, razen fan brush (itak je imho čist neuporaben), iz navadne linije imajo pa zelo visoke ocene eyeshadow brush, blending brush in defining eye brush (po 1,5 funta), ostali niti ne.

Če katera še kaj želi, mi lahko sporoči do večera wink.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#130 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2010 - 07:36 PM

Jaz sem podgani naročila še Small precision brush za oči, tudi iz studio linije. Me pa zanima, katere izmed studio čopičev za oči imate ve, oz. katere priporočate? Eyeshadow "c" brush-a sicer ne bi mela, ker že imam enga takega podobnega. Imela bi pa enega tanjšega za nanos senčila - za detajle, za zunanji rob oči in za linijo pod očesom. Kateri bi bil za ta namen najboljši: Small angled brush, Contour brush ali Small precision brush? Contour brush najbrž ne, ta je najbrž malo večji?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#131 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 19 April 2010 - 12:24 AM

A kjera ve, če je ta čopič ta prav MAC čopič, al je fejk?
http://cgi.ebay.co.u...=item2559d2e994
Ščetine so drugačne? ermm.gif
http://www.maccosmet...;PRODUCT_ID=285

  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#132 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2010 - 05:32 PM

fake
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#133 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2010 - 10:00 PM

Hej punce, eno vprašanje.

Jaz sem komaj letos začela uporabljati čopice. Ker še nisem bila neki izučena in niti nisem vedela, ali mi bodo všeč, sem za začetek kupila kar set iz Mullerja, neki poceni. Ker pa sem ugotovila, da mi je nanos makeupa s čopičem vedno bolj všeč, bi rabila pomoč.
Želim si kupiti par dobrih čopičev: rabim enega dobrega za tekoč in kompakten puder (je to isti čopič) in enega za blendanje. Za začetek, kasneje kakega več.
Kaj mi priporočate? Ali naj si kupim za zraven čistilo? Gledala sem Clinique, ki je ful drag, ali pa cenejšo varjanto:Bare Escentuals i.d Well-Cared for Brush Conditioning Shampoo?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#134 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2010 - 10:22 PM

Hmm, a pa je sploh treba imeti neke posebne šampone za umivanje čopičev ali je to spet zgolj neka marketinška poteza? Jaz jih umivam kar z navadnim tekočim milom/gelom za tuširanje. Res me zanima, zakaj npr ena običajna žajfa ne bi bila v redu za čopič umit?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#135 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2010 - 10:44 PM

Js tut čopiče z navadno žajfo perem, v bistvu tekočim alverde, pa je prou fajn. Sicer ne pričakujem čudežev po prvem pranju, tko da si za to opravilo vzamem kar nekaj časa: prvo čopič namakam in spiram vodo, potem pa nekajkrat konkretno spenim, tko da ene 5 minut si ziher vzamem za čopič. Pol se pa itaq cel dan (glede na debelino) suši.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#136 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2010 - 11:16 PM

Aha, to sem zdej neki brskala po netu, sej ne vem, če bom vzela kako posebno čistilo ali bom sama naredila.
Kaj pa čopiči, ki priporočate? Iz tujine najbrž MAC, katere št. pa za te moje želje? Kaj pa SLO?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#137 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13812 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2010 - 06:33 AM

Jaz jih imam nekaj od elf, pa so mi zelo fajn in cena je ugodna-1,50 funta.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#138 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2010 - 09:53 AM

Tale je iz Avona, zadnjič sem ga kar tako naročila, je iz naravnih ščetin:
IPB Image

Za kaj pa se vse uporablja kabuki čopič? Kupila sem ga za blush, je to ok?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#139 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 30 September 2010 - 10:16 AM

Kabuki se uporablja za nanos mineralnega pudra, lahko pa tudi za kompaktni puder in blush, če ti paše tudi za tekoči puder.

QUOTE(Princeska @ 29. 9. 2010 - 23:00) View Post

Želim si kupiti par dobrih čopičev: rabim enega dobrega za tekoč in kompakten puder (je to isti čopič) in enega za blendanje. Za začetek, kasneje kakega več.


Od Mac-a za tekoči puder je 190, jaz imam enega od TBS-ja, pa raje nanašam puder (takrat ko sploh ga) z prsti. Za kompakten puder imam od Ecotools kabuki, ki je briljanten, kupila sem ga v Tušu. Za blendanje si nabavi, če imaš možnost, Macov 217, drugače si vzemi Ecotoolsov eyeshadow brush (je tak fluffy, meni super za bledantat, za sam nanos senčila ni tako dober). Za blendat je tudi super Italian round brush, samo zdaj ga ne najdem več na CS, je pa eden od E.l.f. zelo podoben: http://www.eyeslipsf...~prodID~139.htm

Čopiče perem z navadnim šamponom za lase.
  • 0

#140 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2010 - 10:48 AM

Jaz bi pa vprašala, koliko čopičev potrebujete za nanos npr. smokeyja? Glede na to, da jaz za tak videz uporabim minimalno 4 senčke (recimo dve svetlejši in dve temnejši), občasno pa še več. Ob tem se kr malo matram s čopiči, ker sme kr malo neredna pri pucanju le-teh in so na kakem kdaj še sledi predhodnjega senčila, pa mi pol to skazi videz. Mate vi za vsako senčko svoj čopič, ali svetlejše in sorodne odtenke nanašate z istim čopičem, temnejše (in med sabo spet sorodne) pa z drugim?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users