Jump to content


Photo

Kako se zrediti?


  • Please log in to reply
162 replies to this topic

#121 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 02 November 2006 - 11:09 AM

QUOTE(IceLady89 @ 1. 11. 2006 - 10:35) View Post

jah...če ne bi bila presuha..potem mi ne bi vsaki osebek rekel: joj, kak si ti suha..
ker mam že tega čisto dovolj! cry.gif

sajk...bom pogledala...tnx smile.gif



Ja to pa tud meni govorijo. mam 171,5 cm in niham med 53-55kg. Sama vem da nisem presuha in dokler mi zdravnik ne bo svetoval drugače ali pa me opozoril...jih js lepo ignoriram in rečem.."eni se pa trudimo zato" al pa "ja meni je pa res fajn"...Ko mi že totalno presedajo, pa jim napovem, naj na sebe gledajao, pa svoje kile pazijo, moje pa pustijo pri miru.


  • 0
IPB Image

#122 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 02 November 2006 - 12:25 PM

jst imam tud tko 170cm in 52-53kg... tud slučajno nisem presuha, sem pa suha biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#123 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2006 - 06:41 PM

QUOTE(Anja88 @ 2. 11. 2006 - 13:09) View Post

Ja to pa tud meni govorijo. mam 171,5 cm in niham med 53-55kg. Sama vem da nisem presuha in dokler mi zdravnik ne bo svetoval drugače ali pa me opozoril...jih js lepo ignoriram in rečem.."eni se pa trudimo zato" al pa "ja meni je pa res fajn"...Ko mi že totalno presedajo, pa jim napovem, naj na sebe gledajao, pa svoje kile pazijo, moje pa pustijo pri miru.


To ti bom rekla: Ne oziraj se na druge!

Če se ti dobro počutiš v svoji koži in si vesela, energična punca, potem te nima kaj skrbeti!

Js sm tud veljala za noro suho punco... Na trenutke mi je kdo rekel: "Fak, Ana, kok si TI suha!!!"... To mi je šlo blazno na živce, ker sem se sama tega zavedala, da sm pač suha, da bi bla pa kaj bolna... ne bi rekla...
Počutila sm se dobro, bolna nism bila skoraj nikoli (morm potrkat)... Velka pa sm 173 cm, pred 4 meseci pa sm mela 53- 54kg

Zdej sm se mal zredila in sm še bolj zadovoljna s svojo postavo... Zdej pa mam 58,5 kg!!! Sm čist vesela oops.gif biggrin.gif
  • 0

#124 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 November 2006 - 01:17 PM



Kaj če sta najina EMŠOTA enaka ?
  • 0
Viens, reste ici!

#125 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 November 2006 - 01:25 PM

Pol greš pač v društvo Schizophrenics Anonymous ... twisted.gif
  • 0

#126 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 20 November 2006 - 11:30 AM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#127 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 20 November 2006 - 12:16 PM

Pij shake za pridobivanje mišične mase, to boš valjda lahko spila. Pa spokaj se mal telovadit .. magari sprehodi, to da apetit. smile.gif
  • 0

#128 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 November 2006 - 12:20 PM

Pridi k meni za kakšen teden. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#129 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82847 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 November 2006 - 07:49 PM

QUOTE(sajk @ 20. 11. 2006 - 14:16) View Post

Pij shake za pridobivanje mišične mase, to boš valjda lahko spila. Pa spokaj se mal telovadit .. magari sprehodi, to da apetit. smile.gif


Sajk, oprosti, ampak mislim da s temi B shake-i že pretiravaš. Pač niso primerni za vsakega, njej bi veliko bolj koristili OH. Za začetek.

Minnie,mislim da si si že sama odgovorila. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#130 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 November 2006 - 08:07 PM

QUOTE(Jinadaze @ 22. 11. 2006 - 19:49) View Post

Sajk, oprosti, ampak mislim da s temi B shake-i že pretiravaš. Pač niso primerni za vsakega, njej bi veliko bolj koristili OH. Za začetek.

Guess what, shake za pridobivanje mišične mase ni beljakovinski shake. Oz. predstavljajo beljakovine samo 40% delež. Tko da ja, OH.
  • 0

#131 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 November 2006 - 08:57 PM




Bejš s totimi šejki kemija sama kemija. Fuj, tonemo v kemiji. Kaj ne opazite tega ? Sajk, zakaj sploh rabiš toto sranje ? Zakaj ga vlivaš v svoje telo in se forsiraš za neko mišično maso in eh, bvz.
  • 0
Viens, reste ici!

#132 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 November 2006 - 08:59 PM

QUOTE(Ana @ 22. 11. 2006 - 20:57) View Post

Bejš s totimi šejki kemija sama kemija. Fuj, tonemo v kemiji. Kaj ne opazite tega ? Sajk, zakaj sploh rabiš toto sranje ? Zakaj ga vlivaš v svoje telo in se forsiraš za neko mišično maso in eh, bvz.

Jaz se nič ne forsiram ... tele deklice tu bi pa bojda rade nekaj jedle, pa ne morejo smile.gif Toto sranje je pa fajn zato, ker lahko po treningu daš telesu to, kar potrebuje. cool.gif
  • 0

#133 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 November 2006 - 09:04 PM


Ablablablablabla .. zakaj pa sploh treniraš ? Bull Shit je vse skup. Telo ni ustvarjeno za to.

Danes sem ekstremno divja in sovražno naravnana. Se opravičujem.

  • 0
Viens, reste ici!

#134 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 November 2006 - 09:10 PM

QUOTE(Ana @ 22. 11. 2006 - 21:04) View Post

Telo ni ustvarjeno za to.

Tvoje morda twisted.gif Couch potatoe pa to tongue.gif

(danes ekstremno rad zajebantsko odgovarjam, opravičujem se pa ne twisted.gif )
  • 0

#135 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 November 2006 - 09:12 PM



Buf. IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#136 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 November 2006 - 09:20 PM

BFG smile.gif IPB Image
  • 0

#137 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 23 November 2006 - 07:54 AM

QUOTE(Ana @ 22. 11. 2006 - 21:04) View Post

Ablablablablabla .. zakaj pa sploh treniraš ? Bull Shit je vse skup. Telo ni ustvarjeno za to.


sorry, sam vsi tvoji posti kazejo na veliko nevednost na tem področju... raj pust une, ki imajo kaj pojma, da svetujejo tistim, ki so se pripravljeni s čem seznanit in nardit kaj zase

da ne omenjam, da je res neumen ta stavk "zakaj pa sploh treniraš ? Bull Shit je vse skup. Telo ni ustvarjeno za to" ... sej niso vsi bodybuilderji, ki se pumpajo z inekcijami... to da greš na fitnes in treniraš ter se naporom primerno prehranjuješ je samo dobro za telo, njegovo kondicijo in pripravljenost na psihične in fizične napore, ki jih zahteva današnji svet.

Eni to govorijo samo, da lahko opravičujejo svojo lenobo down.gif

  • 0
Posted Image

#138 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82847 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 November 2006 - 02:05 PM

QUOTE(sajk @ 22. 11. 2006 - 22:07) View Post

Guess what, shake za pridobivanje mišične mase ni beljakovinski shake. Oz. predstavljajo beljakovine samo 40% delež. Tko da ja, OH.


Potem se pa opravičujem. Sem živela v nevednosti. tongue.gif
Ampak mi res ni logično - OH shake za pridobivanje mišične mase? hmm.gif

Ana - glede na to, koliko nekateri porabijo (večinoma s športom), bi morali skoraj non-stop jesti, itak pa ima večina hrane pa nizko prehransko vrednost.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#139 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 November 2006 - 02:24 PM

QUOTE(Jinadaze @ 23. 11. 2006 - 14:05) View Post

Potem se pa opravičujem. Sem živela v nevednosti. tongue.gif
Ampak mi res ni logično - OH shake za pridobivanje mišične mase? hmm.gif

Ja ... kaj ti ni jasno wink.gif Lej, v telesu imaš mišice, kosti in maščobo. Poleg notranjih organov in kože. In sedaj - v kaj bi ti pridobivala, če ne v mišičevje? tongue.gif Kosti so take kot so, to se verjetno strinjava. Maščobe? Saj ne rečem, pri takih kilažah kot jih imajo nekatere punce tu gori ... tudi, ja. Ampak levji delež pridobljene mase bi moral it v mišice. smile.gif
--
Aja, ti se čudiš, zakaj OH ... brez OH ni nič. tongue.gif Prisotne morajo biti tudi beljakovine sicer ... v omenjenih shakeih tudi so, vendar je več OH. smile.gif

QUOTE(Jinadaze @ 23. 11. 2006 - 14:05) View Post

Ana - glede na to, koliko nekateri porabijo (večinoma s športom), bi morali skoraj non-stop jesti, itak pa ima večina hrane pa nizko prehransko vrednost.

Ne, ne, to ni točno, napačna predstava. Ni res da bi v onih shakeih bilo blaaazno neke energije ki je sicer zlepa ne bi mogla vnesti v telo. En tak shake je čisto primerljiv z energijsko vrednostjo 150g testenin. Odvisno no kaj točno je notri itd., ampak v grobem je to to, lahko da sem falil 25%, ocenil sem pa navzgor.
Glavna ideja je torej v praktičnosti, kdaj lahko to zaužiješ. Težko si predstavljam da bi po fitnessu ven potegnil taler testenin in jih jedel. Čas po treningu se imenuje pogosto "okno priložnosti" - takrat je najbolje za telo, da vneseš hrano. Ta čas pa seveda ne traja prav zelo dolgo in če se dovolj obiraš na poti domov zlahka mine. biggrin.gif

V tej temi sem pa to omenil zato, ker pogosto berem kako zelo site ste, pa da ne morete jesti, pa da bi jedle ... predstavljam si pač, da 3-4dl sorazmerno brez težav spijete, telo bi se verjetno navadilo na večji vnos hrane in bi se lahko počasi začele normalno prehranjevat.
  • 0

#140 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 November 2006 - 04:47 PM



Se opravičujem. Bom tiho drugič. Včeraj sem mela ful slab dan. Vse se je zgrnilo na mene.

Če sem koga užalila, se mu opravičujem.
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users