Jump to content


Photo

90-dnevna dieta


  • Please log in to reply
355 replies to this topic

#121 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 05:49 PM

Jaz ti predlagam da začneš 1. januarja od začetka.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#122 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 06:03 PM

ja,komplikator sem biggrin.gif
pa kaj!!!
a po 14 dneh se že kej pozna ?kok kg prbližn?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#123 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 06:04 PM

Kolk se pozna je pa popolnoma odvisno od človeka in od tega, koliko kilogramov hoče izgubit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#124 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 07:03 PM

dilema,a lah poveš kok se je teb poznal po 14dneh?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#125 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 07:07 PM

Rea ne spomnim se več ... jst sm mela to tak pred enim letom mnda. Ne vem kolk se mi je poznal ampak se mi je.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#126 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 25 December 2005 - 07:25 PM

se pozna...brez skrbi smile.gif
  • 0

#127 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 December 2005 - 08:18 PM

js sm se tut odlocla da bom s 1.1 zacela biggrin.gif sam pr men je problem ker sem ful zbircna glede hrane rolleyes.gif jem priblizno 30% hrane ermm.gif pod teh 30% pa na zalost spadajo sladkarije ipd cry.gif sicer nikol nism bla debela, ampak sm se v zadnjih mescih zredila ermm.gif samo nevem ce bo ta dieta men kej pomagala kr se totalno nc s sportom ne ukvarjam oops.gif sej vem da je to narobe, ampak sm se tko navadla da me usak najmanjsi napor al pa sprehod totalno zmatra oops.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#128 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 26 December 2005 - 11:37 AM

tud brez telovadbe se da prezvet..gre vseen dol biggrin.gif
  • 0

#129 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2006 - 10:46 PM

ej punce js sm ze na dieti, pa me neki zanima biggrin.gif ce grem zjutri na kavico, a lahko pijem kavo? a ce ne smem kave a lahko sok? al morm narocit vodo? pol bojo misll da nimam dnarja za kavo. al pa sok biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#130 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 02 January 2006 - 10:56 PM

Evo, združite modrost te teme s temo " Je treba hrano prezveceti cim veckrat??". Ven pride nekako takole: prehranjujte se samo z vodo in z nekaj sadja, pa temeljito prežvečite twisted.gif twisted.gif twisted.gif biggrin.gif
  • 0

#131 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 January 2006 - 10:57 PM

QUOTE(*pikica*)
ej punce js sm ze na dieti, pa me neki zanima biggrin.gif ce grem zjutri na kavico, a lahko pijem kavo? a ce ne smem kave a lahko sok? al morm narocit vodo? pol bojo misll da nimam dnarja za kavo. al pa sok biggrin.gif

Kava odpade, sok pa pride v poštev samo, če ne ješ sadja. Ker je sadni sok sam po sebi obrok.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#132 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2006 - 11:02 PM

QUOTE(sonchika)
QUOTE(*pikica*)
ej punce js sm ze na dieti, pa me neki zanima biggrin.gif ce grem zjutri na kavico, a lahko pijem kavo? a ce ne smem kave a lahko sok? al morm narocit vodo? pol bojo misll da nimam dnarja za kavo. al pa sok biggrin.gif

Kava odpade, sok pa pride v poštev samo, če ne ješ sadja. Ker je sadni sok sam po sebi obrok.

o ful dobr!!!! pol mi ni treba zjutri banane pojest rolleyes.gif polepsala si mi dan sonchika biggrin.gif a pa more bit naravni sok a je lohk pago oz. fructal? kaj pa limonada? pa caj???
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#133 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 02 January 2006 - 11:11 PM

js pijem sam 100% sokove...ponavadi ananas...al pa se raje doma iztisnenga iz pomaranc pa kake limone..
  • 0

#134 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 January 2006 - 09:09 AM

Pikica, tudi čaj je lahko. Samo nesladkan. Takrat se ti ne šteje kot obrok. To je še bolje - lahko piješ čaj in poješ sadje.
Sicer je pa lahko tudi frucat sok - samo jaz bi pazila na to, da ni preveč sladek, da ti ne bo krvni sladkor naredil lupinga. Zelo slabo se boš počutila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#135 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 January 2006 - 01:26 PM

aha, kaj pa ko mam OH dan? a lahko pijem npr. kakav zjutri, ker so itk tut sladkarije dovoljene biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#136 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 January 2006 - 01:47 PM

Ne, ne smeš. Zjutraj je sadje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#137 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 January 2006 - 02:11 PM

cry.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#138 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2006 - 02:17 PM

Jaz pa jutri začnem ... in bom zdržala vse tri mesece, pa če je konec sveta. Bi rada enkrat končno preizkusila svojo voljo, da vidim če lahko zdržim do konca.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#139 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 January 2006 - 04:26 PM

dilema, a ni ze enkrat tega ti prebrodla? mene zdj mal matra, k so bli prazniki...bo ze mogl it do konca...
  • 0

#140 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 January 2006 - 04:34 PM

dilema kok pa mislš zdj zgubit kg?mene tud mika,sam sm knjigco zgubila..zdj si morm pa z neta snet
... a ma kera 2,pa jo proda?mami je čist depresivna k jo je zgubla
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users