Jump to content


Photo

Toniki


  • Please log in to reply
647 replies to this topic

#121 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 15 June 2006 - 01:17 PM

QUOTE(*Tia*)
hvala za odgovore kak se imenuje in slikco Claudija... laugh.gif da nebom potem kje narobnega kupla....nebi blo dobro... tongue.gif ermm.gif


se mi je že zgodilo ja biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#122 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 June 2006 - 08:08 PM

ewoo dans sem si končno dans kupla tistega zelenga od garniera... biggrin.gif kok lepo diši...
  • 0

#123 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 20 June 2006 - 02:13 PM

a je Cera di cupra tonik za amstno kožo??
  • 0

#124 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 June 2006 - 02:22 PM

Tonik je primeren za vsako kožo, mastno ali suho, saj je pomemben zaradi antioksidantov.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#125 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 20 June 2006 - 02:33 PM

jutr nameravam kupt garnier, ga bom prvič tongue.gif
a ma garnier tud u kolekciji mleko pa kšno kremo za obrz? sam tako bl za mlado kožo? pa če ma,e lahko slike kšna prlep da nom jutr narobe kupila ermm.gif
  • 0

#126 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 20 June 2006 - 02:36 PM

http://www.lepa-si.c...?t=1510&start=0
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#127 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 June 2006 - 06:39 PM

QUOTE(MLadoLetNa)
jutr nameravam kupt garnier, ga bom prvič tongue.gif
a ma garnier tud u kolekciji mleko pa kšno kremo za obrz? sam tako bl za mlado kožo? pa če ma,e lahko slike kšna prlep da nom jutr narobe kupila ermm.gif

Najboljši je tonik. Essentials (zeleni). Kreme za obraz so tudi zelo dobre. Bolj mastne so Ultra Lift, TF za suho kožo. Manj mastna in vlažilna je pa TF za mastno kožo. Te so vse za mlado kožo.
IPB Image

Mleko za obraz pa baje ni dobro od Garnierja.
Ima pa Garnier tudi zelo kvaliteten gel za čiščenje kože - tudi v tej zeleni embalaži.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#128 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 20 June 2006 - 06:51 PM

bom pol kupila vrjetn kremco, tonik, za gel še nevem, kero mleko mi pa priporočaš za bl ko ne suho kožo ? biggrin.gif
  • 0

#129 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30845 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 June 2006 - 07:04 AM

Mislim, da je zelo pohvaljeno mleko od Alverde (znamka DM) - vrtnica.
  • 0

#130 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 June 2006 - 07:17 AM

QUOTE(MLadoLetNa)
bom pol kupila vrjetn kremco, tonik, za gel še nevem, kero mleko mi pa priporočaš za bl ko ne suho kožo ? biggrin.gif

Tisto mleko meni ne sede. meni je eno zelo všečno Vichy 3v1. Je pa drago.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#131 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 June 2006 - 07:58 PM

Eno čist banalno vprašanje. Kdaj se tonik nanaša in ali je nujno potrebno najprej si z gelov očistiti obraz ter nato nanesti tonik?
  • 0

#132 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29012 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 June 2006 - 08:01 PM

fergie, men se zdi, da ja. ker z gelom si očistiš, s tonikom pa pofrišaš. jaz sicer razmišljam o prenehanju uporabe tonika sploh. da bom malo manj pocala po koži. tudi maske bom za nekaj časa ukinila, oz. jih uporabljala le po potrebi.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#133 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 June 2006 - 08:03 PM

QUOTE(sonchika)
QUOTE(MLadoLetNa)
bom pol kupila vrjetn kremco, tonik, za gel še nevem, kero mleko mi pa priporočaš za bl ko ne suho kožo ? biggrin.gif

Tisto mleko meni ne sede. meni je eno zelo všečno Vichy 3v1. Je pa drago.

Stane okoli 3k, je pa v tubi 200ml, tako da je cena še kar znosna. Jaz imam eno tubo celo večnost.
sonchika, a ti si tole 3v1 še potem splakneš z vodo? Jaz ja, vendar sem rahlo zmedena - ker vsebuje tudi tonik, kateri pa se naj ne bi spiral. Si pa nekaj časa nisem spirala in sem mela ful lepo kožo, nobenih reakcij ali česa nevšečnega.

Fergie, toniki se nanašajo na očiščen obraz (z gelom, čistilnim mlekom).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#134 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 June 2006 - 08:14 PM

[quote=Špela]fergie, men se zdi, da ja. ker z gelom si očistiš, s tonikom pa pofrišaš. jaz sicer razmišljam o prenehanju uporabe tonika sploh. da bom malo manj pocala po koži. tudi maske bom za nekaj časa ukinila, oz. jih uporabljala le po potrebi.

No, sej to vprašanje se meni vedno poraja: ali je bolje čimmanj nanašati na kožo oz. obratno. Seveda ne da pretiravaš, samo da določene stvari so potrebne za uporabo.

Hvala obema za odgovor wink.gif
  • 0

#135 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 June 2006 - 08:16 PM

.
Jaz poleti, ko sem cel dan doma, velikokrat uporabim samo tonik za ofrišanje.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#136 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30845 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 June 2006 - 08:24 PM

jaz pa po Cera di Cupra večkrat sploh kreme ne dam, ker mi koža ne deluje potrebna tega. tongue.gif

No Cere mi zmanjkuje in sem tokrat nabavla zelenga Garnier.Mislim, da bo OK.
Sam pakunge so pa smotane tako od Cere kot od tega, ful se ulije ven iz flaške.
Dobro, da sem si shranila flaško od porabljenega Marcatorjevega tonika, iz katere se da ful lepo dozirat na vatko, čisto nadzorovano. smile.gif
  • 0

#137 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 June 2006 - 03:18 PM

M, daj povej kako se ti kaj obnese Cera krema; ziher imaš kako varianto za suho/občutljivo kožo, ne? Zdaj imam še kremo Clinians, ki mi fino odgovarja, čez zimo pa sem si mislila nabavit Cerino (skupaj s tonikom).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#138 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30845 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 June 2006 - 04:35 PM

Ej, nimam jaz kreme Cera di Cupra, verjetno si površno prebrala, ko sm napisala, da po tem toniku niti kreme ne uporabim, ker je tonik dost smile.gif

ma zdej v tej vročin mi res ne paše krema na fris, ker bi pol takoj zašvicala, razen, ko grem ven, si namažem na obraz Vichy capital soleil (mam ful testerčkov) kremo za obraz spf 60.

Ja drgač pa ima Cera varianto s čebeljim voskom za suho kožo, sem že zasledila kar nekaj pohval uporabnic. Pa mislim, da je v Sparu celo neka akcija zdej te kreme.
  • 0

#139 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 June 2006 - 06:19 PM

a pol ma cera di cupra 1 tonik in še ta je sam za suho kožo? ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#140 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 June 2006 - 06:22 PM

.
Ima samo en tonik (in eno čistilno mleko) in ta bi naj bil namenjen zreli koži. Ampak kolikor vem, paše in na suho in na ne tako suho.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users