Jump to content


Photo

Lip glossi


  • Please log in to reply
564 replies to this topic

#121 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 December 2005 - 03:46 PM

lejck, probi dat malo meda na usta, men to ful pomaga ce mam suha pa razpokana usta. dons je nedelja, tko da bos tezko kje kupila kej kar bi ti hitr pomagal ermm.gif ce bos pa dost vztrajna z medom, bos jutr k nova wink.gif trust me wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#122 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2005 - 04:29 AM

QUOTE(lejck)
NO ampak js mam zdej en ful problem, ustnce mam ful suhe res tko ogabno suhe da ne morš verjet, od učeri k sm šla smučat se mi je pa stanje še ful poslabšu tko da ne vem kaj nardit...labello mi sploh ne pomaga,..
mogoče tista sos zadeva? al nek blistex ste omenjale...

Meni najbolj pomaga (glede same zaščite in 'zdravljenja') vazelin z ognjičem od Shellerja in pa čisto karitejevo maslo od L'Occitane (tega mam samo za čez noč - ker mi ni skos za pomakat prstov not v mastne reči). Niso pa slabi tudi Blistex - Lip Relief Cream, slišala sem že pohvale od moje kolegice za Weledo - Lippenpflege in od L'Occitane ena takšna medena zadevca za ustnice..... ampak se mi zdi, da je to bla limited edition. Nisem pa ziher.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#123 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 December 2005 - 11:14 AM

QUOTE(Jenna)
L'Occitane ena takšna medena zadevca za ustnice..... ampak se mi zdi, da je to bla limited edition. Nisem pa ziher.


vazelin z medom se dobi v redni prodaji, stane 2160 sit.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#124 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 06 December 2005 - 10:09 PM

thx!
jutr grem v nabavko tongue.gif
  • 0

#125 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 December 2005 - 01:16 AM

a shellr ma tud vazeline?zanimiv,nikol vidla! a v dm-u?!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#126 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 December 2005 - 01:35 AM

.

Ja. Ene boljših po mojem mnenju. Jaz jih kupujem v Mullerju, pa tudi v DMu.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#127 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 22 February 2006 - 03:38 PM

A katera pozna dekorativno kozmetiko E. Funkhouser? Nikoli še nisem slišala zanjo. Od znanke sem dobila vabilo na jutrišnjo predstavitev njihovih izdelkov - glosi, maskare.
  • 0

#128 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 05:20 PM

Slišala sem zanjo, ampak ti ne vem povedat nič. Pojdi na predstavitev in poročaj.

Sicer pa se jaz ne odmaknem od Revlonovih glosov. Super Lustrous. Vauu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#129 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 22 February 2006 - 05:48 PM

Sonchika, hvala. Ti si res prijazna - vedno odgovoriš.
smile.gif

Koliko pa stanejo Revlonovi glosi?
  • 0

#130 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 05:54 PM

Men je dobr tudi od Estee Lauder - pa tako lepo diši. Jaz imam Pure pops - berry twist.
  • 0

#131 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 06:12 PM

QUOTE(Uzi)
Koliko pa stanejo Revlonovi glosi?


Mislim, da nekaj čez 2k.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#132 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 06:23 PM

Ni res. Okoli 1500 SIT v Lekovi trgovini.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#133 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 06:28 PM

Ja, v Lekovi je vse ceneje. Mi v Celju je nimamo in govorim za druge, 'normalne' trgovine.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#134 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 22 February 2006 - 06:31 PM

ja 1480 točno biggrin.gif V lek trgovini seveda biggrin.gif
Drgač sm pa jst full dolg iskala good gloss in sm s tem revlonovim res full zadovolna in ga bom zdej redno kupovala. Iskala sm barvo k nebi bla rjava in ne roza, ampak taka kožna pa dost pigmentirana in sm jo najdla. Super Lustrous- Nude Lustre 04.
  • 0

#135 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 06:42 PM

To sem tudi jaz gledala. Kupila sem si pa odtenek, ki je podoben barvi ustnic, samo se ne spomnim imena.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#136 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 22 February 2006 - 07:05 PM

Dilema in druge, hvala tudi vam. Zdaj sem izvedela še natančno barvo! Tudi jaz namreč iščem barvo, ki ne bi bila ne rjava ne roza.
Super Lustrous- Nude Lustre 04 torej.
Pa ste res zakladnica podatkov.
smile.gif smile.gif
  • 0

#137 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 March 2006 - 01:30 PM

So glossi od Oriflama o.k. ?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#138 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 March 2006 - 03:52 PM

Jst mam sam tistega ki si ga dubil u poletni akciji, tj brezbarven z vonjem kivija. Lahko rečem da ni noben presežek, ima res čudovit vonj, ni tako obstojen, zelo mi je pa všeč da ni nič lepljiv, kar je pravzaprav edini plus pred drugimi za tako ceno.
  • 0

#139 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 March 2006 - 05:56 PM

No, sej to me je zanimal, če so lepljivi, ker to mi gre na živce.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#140 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 11 March 2006 - 09:20 AM

nisem imela časa prebrati vse teme, zato se opravičujem če ponavljam vprašanje: kakšni so glossi od s-he, miss sporty in essence? koliko stanejo in kje se jih dobi?


tnx*
  • 0




5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users