Jump to content


Menstrualne skodelice


  • Please log in to reply
1011 replies to this topic

#121 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26422 posts

Posted 18 April 2008 - 02:11 PM

Js teh skodelic še nimam namena sprobat, ker mi zaenkrat tamponi čist pašejo. Itak jih mam sam za v šolo za doma mam pa pol vložke, ker doma mi ni tolk važno, če se mi na rit lepjo smile.gif ga pač odlepim. Ko se bo pa to bolj razširlo pa predvidevam, da tudi pocenilo, pa mogoče sprobam.
  • 0

#122 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 18 April 2008 - 02:18 PM

JS zaenkrat še vedno ustajam pri vložkih, ker od kar jem tabletke mam tko šibko menstruacijo da ni problema.
si ne predstavljam, da bi imela to skodelico not, kako bi jo pa dobila vn?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#123

  • Guests

Posted 18 April 2008 - 02:36 PM

Najbrž tako, kakor se tudi tampon ven dobi. Primeš za vrvico (ali pa tisti pecelj na skodelici) in potegneš. Diafragma nima ne enega, ne drugega, pa jo vseeno z lahkoto ven dobim.
  • 0

#124 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30833 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 April 2008 - 03:01 PM

QUOTE(uršolinkica @ 18. 4. 2008 - 15:18) View Post

si ne predstavljam, da bi imela to skodelico not, kako bi jo pa dobila vn?


ja res, le kako jo dobi ven množica žensk, ki jo že uporablja in je svoje navdušenje nad njo izrazila na številnih spletnih straneh?
  • 0

#125 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26422 posts

Posted 18 April 2008 - 03:05 PM

Ah nemarnice jo kar notr pustijo tongue.gif
  • 0

#126 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 April 2008 - 03:49 PM

Ne, nič ne poteguješ za pecelj.
Greš s prstom noter, s strani pritisneš skodelico, da naredi pok - s tem spustiš zrak v skodelico, potem pa zagrabiš še z enim prstom (celo skodelico) in potegneš ven. Moraš spustiti zrak v njo, sicer je ne dobiš ven, ker jo drži vakuum.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#127 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2008 - 03:50 PM

In kakšno funkcijo ma potem pecelj?
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#128 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 April 2008 - 03:52 PM

Pojma nimam. Nobene verjetno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#129 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26422 posts

Posted 18 April 2008 - 03:53 PM

Za zečetnice more bit to kar nepijetno.
  • 0

#130 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15467 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2008 - 04:33 PM



Ravno ta trenutek naletela na to temo in res sem prvič slišala za to. Na začetku se mi je zdelo res rahlo smešno, ampak sem potem vse prebrala in mora bit res ful udobno in praktično. Ziher grem po njo.

Sploh zato, ker mam drugi in tretji dan ful močno in če si ponoč ne naštimam ure, al pa se ne zbudim, mam zjutri celo poplavo med nogami pa včasih še kej po posteljnini. verymad.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#131 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15467 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2008 - 04:47 PM



Pozabila sem vprašat katero velikost imate ve, ki uporabljate to?
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#132 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27077 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 April 2008 - 04:48 PM

QUOTE(Dragica @ 18. 4. 2008 - 17:33) View Post

Sploh zato, ker mam drugi in tretji dan ful močno in če si ponoč ne naštimam ure, al pa se ne zbudim, mam zjutri celo poplavo med nogami pa včasih še kej po posteljnini. verymad.gif


Heh, to ni nič, jaz sem jogi uničla, ker mi je šlo tolko skozi.. Pa si zdej razširim najlon vrečko, čez pa položim še brisačo, tako da če mi pride skozi, samo vržem brisačo v pranje.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#133 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26422 posts

Posted 18 April 2008 - 04:49 PM

Js mam na postelji vedno odejo čez, tako, ki ne pika. Pol pa vsake tolko časa sam tisto operem. Ta kri je res nadležana smile.gif
  • 0

#134 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 18 April 2008 - 04:58 PM

QUOTE(_M_ @ 18. 4. 2008 - 16:01) View Post

ja res, le kako jo dobi ven množica žensk, ki jo že uporablja in je svoje navdušenje nad njo izrazila na številnih spletnih straneh?


Js mam že z najmanjšimi tamponi problem, če jih pa samo mal notr vstavm me pa zelo boli. Nismo vse enake...
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#135 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26422 posts

Posted 18 April 2008 - 05:00 PM

Torej s tem raje počakaj. Nevem koliko imaš izkušenj s tamponi, pa z orodjem fantov ampak lahko je problem tudi v tem, da tvoja vagina pač ni še dovolj razširjena. Se pa stinjam, da ni vse za vse.
  • 0

#136 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 18 April 2008 - 05:03 PM

Ja imam namen počakat in zato tut tamponov ne uporabljem velik. pač mam majhno/ozko.
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#137

  • Guests

Posted 18 April 2008 - 05:36 PM

Uešolinkica, mogoče ga ne vstaviš dovolj globoko. Največ živcev je v vhodu v vagino, ko si enkrat tam mimo, ne čutiš več nič. Ampak ne sme ostat nekje na sredi vhoda. To napako sem tudi jaz naredila ene parkrat, ko sem bila še mlajša.


Jaz sem pa misla, da za pecelj potegneš. oops.gif No, potem je pa nekaj podobnega kot diafragma, kar se tiče jemanja ven. Čist izi.
  • 0

#138 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 18 April 2008 - 05:38 PM

Ja sm js tut to mislna da je narobe, ampak tut če ga dam sdovolj globoko, me žul in mam občutk k da bi mela vse zabasan dol in še najmanjši OB tamponi so zame preveliki :S bog blagoslovi vložke tongue.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#139

  • Guests

Posted 18 April 2008 - 05:41 PM

Pa si zihar, da je dovolj globoko? Ker po vseh pravilih, ne bi smelo žulit, ko je enkrat v nožnici. Poskusi s čist tamalim, unim ta svilenim, al kaj so...ki grejo veliko lažje not.
Sicer imam pa tudi jaz rajši vložke...tampone samo v skrajni sili uporabljam.
Zdej sem nehala Always uporabljat (zaradi testiranja na živalih), pa moram najdit eno alternativo...dobre tanke vložke. Drugače za spat pa za doma imam pa najraje stare, dobre vir 80.
  • 0

#140 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 18 April 2008 - 05:49 PM

Ja sem probavala in tudi uni so mi prevelik. Tolk kolkr lahko s prstom dam globoko gre tampon not, več pa ne in še to me žuli.
Kaj pa catrin al kaj so že vložki? a ti tut testirajo na živalih?
moja mami je tut pristašica vir vložkov, ampak samo zadnji dan, ker so premalo vpojni.
mislim da sva malo OT.... bi blo bolš če bi šle na temo Vložki? tongue.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users