Jump to content


Photo

Šminke


  • Please log in to reply
335 replies to this topic

#121 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 29 April 2008 - 07:43 PM

Hevea: Lindsay Ellingson
Kaj je AD? Art Deco?
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#122 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 April 2008 - 07:44 PM

Ja. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#123 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2008 - 07:51 PM

Hvala Brokoleta!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#124

  • Guests

Posted 30 April 2008 - 12:06 PM

A mogoče katera pozna kakšno šminko, ki bi bila na foro lipfinity, ker so mi res fajn obstojne, ampak jaz bi vedno imela kak odtenek, ki ga tam ni.
  • 0

#125 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 04 May 2008 - 01:51 PM

je že kera prečekirala nove naravne odtenke od maybelline?
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#126 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2008 - 03:37 PM

Brokoli, oranžne ima tudi Shiseido thumbup.gif
  • 0

#127 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 04 May 2008 - 04:03 PM

A res? woot.gif Morm it ta tedn res v Mullerja. cool.gif

  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#128 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 16 June 2008 - 08:03 AM

A je že katera probala od L`oral Glam Shine 6 h glos? Zanima m kakšen je, je res obstojen? Kakšna je pa kaj cena? oops.gif
  • 0


#129 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 June 2008 - 10:15 AM

Ja sej ga imajo punce, Dilema, pa če se ne motim je celo že ocenjen. Cena je 10€.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#130 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2008 - 11:53 AM

Men je blazno lep, res lepe ustnice naredi, ampak ni pa lih obstojen. Pa izsuši mi jih.
  • 0

#131 Starlight

Starlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 23 August 2008 - 10:27 AM

Na začetku te teme ste omenile oljni odstranjevalec šminke... Katerega priporočate, kje se kupi? ermm.gif Omenile ste pa tudi kremo za usta in bi za to tudi prosila če mi lahko priporočate kakšno... Pa še cena obojega me zanima hmm.gif
  • 0

#132 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 23 August 2008 - 10:34 AM

Kremo za usta?Misliš balzam za ustnice v lončku?
  • 0

#133 Starlight

Starlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 23 August 2008 - 10:40 AM

QUOTE(Helena @ 28. 9. 2004 - 14:11) View Post

Pozdravljena..
Da se šminka ne ugrudi moraš poskrbet najprej sama, s pravilno nego ustnic. Vsak večer in vsako jutro po temeljitem čiščenju, ustnicam privošči nego s kakšno kvalitetno kremo za usta..pa ne mislim s tem na kakšno klasično labello....temveč na vlažilno kremo, ki ustnica, hrani, ščiti in preprečuje, oziroma odpravlja izsušenost. Na takih ustnicahne bi smelo bit nobenih grudic.
sicer pa sama nisem pristaš dolgoobstojnih šmink, ker zelo poškoduejjo ustnica. To, da je šminka obstojna, pomeni, da se ti dobesedno vpije v ustnico in ni najbolj zdravo....raje izbiraj med vlažilnimi šminkami, nanašaj jih s čopičem ( s čopičem naneseš ravno pravšnjo količino in bolj obstojno je vse skupaj)..pa imej jih vedno v torbici.......


Tu sem vidla omenjeno kremo za usta... Nimam pojma kaj je mela v mislih, zato sprašujem wink.gif
  • 0

#134 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 23 August 2008 - 11:07 AM

Aja..Hm, jaz še nisem slišala za kremo.

Meni je super za nahranitev ustnic Lushev kakavov balzam za ustnice.Vsebuje olja, izvlečke kakava... Zelo lepo nahrani ustnice, meni je 1A.
  • 0

#135 Starlight

Starlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 23 August 2008 - 11:11 AM

Jaz se sicer nisem nikol šminkala, zdaj ko bom dala pa ven aparat in bom mela čudovite ravne zobke bi jih pa rada malo razkazovala in si bom nabavla kako rdečo šminko, zato me zanima glede odstranjevalca in te "kreme"... biggrin.gif Sicer sem do zdaj uporabljala Labello Hydro care, ki mi ustreza, ker se hitro vpije in mi že tako zelo mehke ustnice naredi še bolj mehke in sviljnate cool.gif
  • 0

#136 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 23 August 2008 - 11:22 AM

No pa saj če se bojiš da bi ti šminka izsušila ustnice..pa si nabavi eno tako bolj vlažilno:)
  • 0

#137 Starlight

Starlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 23 August 2008 - 11:31 AM

Ja, sej nameravam neko vlažilno, ker bi rada da se mal sveti, ne maram onih šmink ki zgledajo koda jih maš že 3dni na ustnicah... down.gif
Sam vseen me še zanima kaj je s tem oljnim odstranjevalcem... Men so moje ustnice namreč en izmed mojih najljubših delov telesa, zato bi rada res dobr poskrbela za njih tongue.gif S tem namenom sm se po nasvete obrnila na ta forum, ker vidim da majo nekatere res dost izkušenj in da mi boste znale svetovat thumbup.gif
  • 0

#138 Starlight

Starlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 25 August 2008 - 05:51 PM

Ka mi nobena nezna pomagat?? cry.gif Prooosiiiim biggrin.gif

(Na začetku te teme ste omenile oljni odstranjevalec šminke... Katerega priporočate, kje se kupi? ermm.gif Omenile ste pa tudi kremo za usta in bi za to tudi prosila če mi lahko priporočate kakšno... Pa še cena obojega me zanima hmm.gif)
  • 0

#139 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2008 - 06:15 PM

QUOTE(BlackPerla @ 16. 6. 2008 - 9:03) View Post

A je že katera probala od L`oral Glam Shine 6 h glos? Zanima m kakšen je, je res obstojen? Kakšna je pa kaj cena? oops.gif


meni je tudi ful izsušil ustnice, pa ni mi bila všeč taka "metalik" barva na ustnicah... rolleyes.gif

QUOTE(Starlight @ 25. 8. 2008 - 18:51) View Post

Ka mi nobena nezna pomagat?? cry.gif Prooosiiiim biggrin.gif

(Na začetku te teme ste omenile oljni odstranjevalec šminke... Katerega priporočate, kje se kupi? ermm.gif Omenile ste pa tudi kremo za usta in bi za to tudi prosila če mi lahko priporočate kakšno... Pa še cena obojega me zanima hmm.gif)


Omisli si kak naravnejši oljni odstranjevalec, npr. z mandljevim oljem od Afrodite (prodajajo prav v taki lični steklenički in je namenjen prav čiščenju).
  • 0

#140 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 25 August 2008 - 06:22 PM

QUOTE(Starlight @ 25. 8. 2008 - 18:51) View Post

Ka mi nobena nezna pomagat?? cry.gif Prooosiiiim biggrin.gif

(Na začetku te teme ste omenile oljni odstranjevalec šminke... Katerega priporočate, kje se kupi? ermm.gif Omenile ste pa tudi kremo za usta in bi za to tudi prosila če mi lahko priporočate kakšno... Pa še cena obojega me zanima hmm.gif)


Nisem še slišala niti za oljni odstranjevalec šminke, niti za kremo za usta huh.gif . Če bi rada dobro poskrbela za ustnice uporabljaj kakšno mastnejšo labelo (zelo dobra je Schellerjeva z ognjičem) pod šminko ali pa npr karitejevo maslo (L'Occitane). Pa zvečer lahko narediš piling iz mešanice olivnega olja in sladkorja, nato pa jih na debelo premaži z medom. Za odstranjevanje pa uporabljaj tisto kar imaš za obraz. Če imaš mastno kožo vzemi kakšen otroški gel umivanje, če pa imaš bolj suho kožo pa kakšno mleko za odstranjevanje ličil. Pa uporabljaj vlažilne šminke (poglej med ocenami, dobre so naprimer Maybellinove)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users