Jump to content


Photo

Maske za lase


  • Please log in to reply
559 replies to this topic

#121 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 May 2006 - 07:59 PM

Meni je Repair & Shine tudi super.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#122 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 May 2006 - 09:34 AM

QUOTE(DiLeMa)
Meni je Repair & Shine tudi super.


Ampak Loreal se ti zdi boljši?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#123 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 May 2006 - 11:02 AM

Nekje isto ... s tem, da mi trenutno vonj L'Orealove bolj ustreza, sem se naveličala sadnega Fructisovega vonja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#124 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 May 2006 - 07:25 AM

No, če je pa tako podobna potem je pa ne bom kupila, bom rajš še enkrat kupla od Fructisa za barvane lase, ker ta mi je fenomenalna.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#125 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30862 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 May 2006 - 04:05 PM

jst moram tud kako masko spet kupit smile.gif
sam jst mam uno Garnier v vrečkici dost za en mesec zihr..
  • 0

#126 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 May 2006 - 04:01 PM

_M_ katero pa nameravaš kupit?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#127 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30862 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 May 2006 - 04:03 PM

Kok maš hud avatar! tongue.gif
Uno z limono in olivnim oljem, ki sm jo že imela,
une z vanilijo pa ne bom več, me ni nič posebej navdušila.
Mogoče se pa premislim in vzamem vseno katero v lončku, nevem, bom jutri sporočila! smile.gif
  • 0

#128 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 May 2006 - 04:07 PM

Hvala!
Sporoč jutri katero si kupla tongue.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#129 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14832 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 May 2006 - 04:09 PM

gmmmh, men je bil prejšn bul ušejčsmile.gif
repair&shine; men je fajna, uporabljam jo skupaj z istoimenskim šamponom, sam piše gor frequent use. Zakaj bi to bolj občasno in ne redno uporabljal, kje je frka?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#130 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30862 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 May 2006 - 05:11 PM

frequent pomeni pogosto, kajne?
  • 0

#131 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 May 2006 - 05:32 PM

Ja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#132 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14832 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 May 2006 - 05:46 PM

O madona biggrin.gif
(in jst mam angleščino 5..)biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#133 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 04 June 2006 - 05:01 PM

jst bom pa kr tuki postavla vprasanje: in sicer, kupila sm si od Loreala ta novo kolekcijo nutri glos(šampon, balzam, masko). Zdj me pa zanima kako nj to uporabm...ponavad si dam gor sampon pa pol balzam-sam ka pa maska...nj dam pol se masko cez vse to? al enkrat eno, drugic drugo?
aja, kok casa si ve pustite masko gor na laseh? oops.gif
  • 0
Posted Image

#134 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 04 June 2006 - 06:37 PM

jaz če si dam masko si balzama sploh ne dajem gor!
masko pa imam gori mogoče enkrat dlje kot piše na etiketi ali pa toliko kot piše. odvisno koliko časa mam wink.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#135 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 04 June 2006 - 07:56 PM

Jst sm pa probala od fructisa masko repair&shine in mi sploh ni bla ušeč, ful sm mela čudne lase po uporabi, take brez življenja!
Zgleda da men fructisovi izdelki ful ne pašejo, probala sm že dost stvari sam mi nč ni blo ušeč! rolleyes.gif
  • 0
Posted Image

#136 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 June 2006 - 11:28 AM

QUOTE(*naca*)
Jst sm pa probala od fructisa masko repair&shine in mi sploh ni bla ušeč, ful sm mela čudne lase po uporabi, take brez življenja!
Zgleda da men fructisovi izdelki ful ne pašejo, probala sm že dost stvari sam mi nč ni blo ušeč! rolleyes.gif

Enako! Meni tudi njihove maske sploh nič ne pomagajo, pa še vonj mi ni všeč... ermm.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#137 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 June 2006 - 11:46 AM

Meni je božanska Fructis maska za barvane lase. Dobila sem jo v eni nagradni igri in je za suhe in poškodovane lase (tudi barvane). In mi popolnoma nič ne zmasti las. Še dobro, da sem jo dobila, sama je tako ali tako ne bi kupila, ker sicer uporabljam samo šampon.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#138 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 June 2006 - 12:30 PM

No, še ena, ki je ugotovila kako lepi so lasje po uporabi maske. biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#139 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 08 June 2006 - 07:52 PM

jaz si bom zdj kupila masko za lase od Loreala-pa me zanima-koliko časa si ve pustite masko gor na laseh?ker ponavadi pise na etiketi da samo par minut pol pa berem tu po forumu da si ene pustite ful dalj časa....kaj je zj bols?
aja pa se to...nobena mi se ni napisala odg na moje prejsnje vprasanje, in sicer, ce si daste balzam gor si daste pol se masko, al se to uporablja ločeno?pač enkrat eno, enkrat drugo? oops.gif
lp
  • 0
Posted Image

#140 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2006 - 07:56 PM

*Ar|anchY* jaz uporabljam enkrat eno in drugič drugo. Ni nobene potrebe, da bi uporabljala oboje naenkrat. Sicer pa sama večino časa skos uporabljam maske, balzame takorekoč nič, edino zdaj tega L'Oreal Nutri Gloss, ki pa je efektiven kot maska.

Masko/balzam sama vedno pustim na laseh najmanj 15 minut, večinoma pa nekje pol ure. Tako se mi lasje res lepo zmehčajo in regenerirajo, poleg tega bolj vsrkajo vonj in zato dlje lepo dišijo. Pa glej, da boš lase pred nanosom maske dobro ožela/sfrotirala, da ne bodo preveč mokri ... tako mokri lasje, da od njih obilno kaplja, so zelo prepojeni z vodo in zato v manjši meri sprejmejo regenerativne snovi iz balzama/maske.

Upam, da si dobila zadovoljiv odgovor. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users