Jump to content


Photo

Mozolji


  • Please log in to reply
1813 replies to this topic

#121 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 03 March 2006 - 12:48 PM

ja saj bi ji pa mi ni htela niti klimicina predpisat k sm ga ze itak mela zj mi ga pa bo zmanjkalo pa bo hudiic mad.gif (bla je druga zdravnica ko ponavadi) sam a ves mogoce ce so ti exfoliac izdelki uredu? sicer pa bi raje ostala na schellerju al pa na annemarie börlind (a ma kdo kšne izkušnje s tem?)
kako pa se je izkazal vichy normaderm ??
  • 0
Memento mori.

#122 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 March 2006 - 01:21 PM

Exfoliaca ne poznam, se mi pa zdi, da sem že ocenila kakšen njihov izdelke. poglej pod Sestavine.
Kaj uporabljaš od Schellerja? AB ni najboljša (ne poznam kakšne kreme, ki bi bila odlična), Normaderm je pa zanič in ga nikakor ne priporočam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#123 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 March 2006 - 01:32 PM

Normaderm je sranje ... alkoholna bomba. Sem ga uporabljala in je bilo na začetku mal izboljšanja, potem pa ne več ... škoda vsakega centa za to zadevo.

Exfoliac izdelkov pa na žalost ne poznam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#124 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 March 2006 - 07:40 PM

Mene pa zanima kaj bi bilo primerno za mojo 11 letno sestro, ki ima resnično težave z mazolji. Ima mastno kožo, ter kar nekaj mazoljev po obrazu, skoraj turev, še več jih pa ima na hrbtu. Zdravnica ji je predpisala neko kremo, ki pa je pomoje preagresivna za njeno mlado kožo? Cleanence k je najbrž preagresivna. ermm.gif:
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#125 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 March 2006 - 10:32 PM

Jaz bi ji toplo priporočila Differin.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#126 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25334 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 March 2006 - 08:18 AM

ne vem, js sm mela ze vse sorte - dalacin T v 3h razlicnih oblikah (gel, dermalna raztopina, pa neka zadeva v steklenicki), differin, skinoren pa klimicin (menda nisem cesa zamesala) - na zacetku je bilo zmeraj videt ucinek, posebej pri skinorenu - potem cez nekaj casa se je pa koza navadila in je bilo spet veselo rolleyes.gif cist odvisno od tega, kako bo koza kaj sprejela.
  • 0

#127 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2006 - 10:02 AM

Kje bi se ga kupil, pa kaj je to? A je to cela linija izdelkov al sam krema?
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#128 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25334 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 March 2006 - 10:05 AM

QUOTE(Lindsay)
Kje bi se ga kupil, pa kaj je to? A je to cela linija izdelkov al sam krema?


ce mene to sprasujes, po dobis na recept pri zdravniku. v lekarni pac.
  • 0

#129 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2006 - 12:39 PM

Kje pa se kupjo te Exfoliac izdelki?
  • 0

#130 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 March 2006 - 03:15 PM

V lekarni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#131 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 12 March 2006 - 04:04 PM

joj men so se pa zdej s5 tko spustil teli mozolji da je še mami rekla kaj js delam zdej s sabo da jih mam tok!!!
pa kaj nej nrdim da jih ne bo več oziroma da jih bo vsaj mn!!
sm probala skinoren pa ja no je mal deloval sam me je pa tko srbela koža da ni blo res!!!! blink.gif čeprov je na listku z navodili pisalo da bo na začetku tako!sam je blo pa res GROZNO!!
pa sm nehala uporablat. pa je zdej tko ko je... sad.gif

za tale differin pa še zmeri ne vem kje se ga dobi!!a zmeri spregledam???
DiLeMa prosim če poveš še enkrat!!!!aja pa kolk stane če se ga kup!? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#132 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 March 2006 - 04:08 PM

Differin, še enkrat, se dobi na recept. In zelo izsuši kožo. Ampak moraš vztrajati, če ne, ni nič.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#133 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 12 March 2006 - 04:17 PM

A katera pozna Garnier PureA? Kakšen je?
  • 0

#134 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 12 March 2006 - 04:28 PM

jz sm mela Garnier Pure kremo pa mi ni bla uredu - imam mešano kožo pa mi jo je mal izsušila. Mogoče bi teb bla uredu če maš mastno. Pa film mi je tud nardila na obrazu ermm.gif
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#135 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 12 March 2006 - 04:37 PM

ja jst sm tut že mela Pure kremo pa mi ni bla nč posebnga....sam jst govorim pa o PureA k je ena bl nova in sm že slišala a jo kr hvaljo.
  • 0

#136 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 12 March 2006 - 05:05 PM

QUOTE(sonchika)
Differin, še enkrat, se dobi na recept. In zelo izsuši kožo. Ampak moraš vztrajati, če ne, ni nič.


a pa ma učinke???
po kolkem času pa?? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#137 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 12 March 2006 - 06:30 PM

QUOTE(vrana)
ja jst sm tut že mela Pure kremo pa mi ni bla nč posebnga....sam jst govorim pa o PureA k je ena bl nova in sm že slišala a jo kr hvaljo.


aja nism še slišala zanjo oops.gif
bom pogledala če jo majo kje..
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#138 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 07:58 PM

Kristy, seveda Differin pomaga. Pri nekaterih deluje prej, pri drugih kasneje. Kakšen mesec ali dva je pa že dobro vztrajat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#139 Gina

Gina

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 13 March 2006 - 11:24 AM

Ojla!

Pišem prvič. Rada bi pohvalila forum in ob enem vprašala za nasvet. Prejšnji teden sem kupila tekočino proti mozoljem in bi rada vprašala, če katera pozna in če kaj pomaga. Hvala za odg. (upam, da sem v pravi temi)

Lp
  • 0

#140 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2006 - 11:39 AM

Gina, najprej dobrodošla na forumu! wink.gif

Težko je povedat, če gre za dobro tekočino, ker ne vem ničesar o njej. Mi lahko poveš kaj več? Idealno bi bilo, če bi poznala točne sestavine, da bi lahko sama potem na podlagi le-teh ocenila, če gre za dobro in učinkovito stvar (sestavine so po navadi napisane na ovitku proizvoda). Kje pa si kupila to zadevo in kako se ji reče?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users