Jump to content


Photo

Vložki


  • Please log in to reply
409 replies to this topic

#121 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2006 - 08:24 PM

.
No ja, je blo za pričakovat, da se bodo uporabnice vložkov protivile mojemu mnenju, pa vendar. O tem sem že pisala. Tampon je za moje pojme bistveno bolj higieničen, kot vložek. Pri tamponu se vse dogaja noter, zunaj ni nič videt, kot da ne bi nič blo. Dejstvo pri vložkih pa je, da si spodaj (tudi, če si jih skos menjavaš), krvav, a ne. Najbrž si lulike uporabnice vložkov ne umivate vsakih 10 minut, ko kaj ven priteče. In torej se že po 10ih minutah razvije neprijeten vonj tistega, kar je priteklo ven. To je dejstvo. In pol se še to fino pajsa med nogami.....



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#122 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 June 2006 - 08:25 PM

še nekaj zanima...ko grem na morje...a se mi bo tisti štrikec od tampona videl skozi kopalke?
  • 0
Memento mori.

#123 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2006 - 08:26 PM

.
Ja, saj verjamem. Ampak jaz ne bi prenesla občutka, da nekaj iz mene teče in da sem v bistvu "mokra" spodaj skos. Brrr.
In tole z menjavanjem vložka vsakih 30 minut. Hja, saj pol sploh ne moreš iz stanovanja nikamor! Ker dvomim, da maš skret na vsakih 30 minut pred nosom, če si kje zdoma. Pa da imaš ne vem..... 10 vložkov poleg.

edit: super, si spremenila post! biggrin.gif A še dobro, da ga je Špela citirala. twisted.gif Ne bo se ti videl, če si ga boš lepo dala, no..... med ustnice.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#124 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29012 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 June 2006 - 08:27 PM

QUOTE(Claudija)
ja sam če se redno umivaš in menjavaš vložke na vsake 30 min tok ko jas pol res ni nič narobe..in je higienično


men se zdi to res brezveze, na pol ure menjat vložke, saj to ni normalno. blink.gif ermm.gif biggrin.gif jaz prisegam na tampone.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#125 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30845 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 June 2006 - 08:28 PM

Na pol ure menjava vložka blink.gif ?
  • 0

#126 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 18 June 2006 - 08:33 PM

jz si ga u dneh ko mam najblmočno menjavam na približn 2 uri ...
tko da je na pol ure res čist brezvezno menjat wink.gif
  • 0

#127 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 June 2006 - 08:33 PM

Jenna a ti uporabljaš tampone že od vsega začetka??? ermm.gif
  • 0
Memento mori.

#128 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2006 - 08:34 PM

.
Takorekoč. Zakaj muzanje?
Ene prva 2 meseca sem vložke, tako da VEM, kakšna je razlika.



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#129 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2006 - 08:35 PM

Jenna saj vem, da so že ble polemike okrog tega in se popolnoma strinjam s tabo, da si okrog luknje krvav ampak tisti "usran" me je malo predramilo. No saj nisi tak fejst "usran". No vsaj jaz ne, ker mam ful šibke krvavitve. Pa tut ko si grem vložek menjat se pač spucaš z robčki za intimno nego odspodaj pa je to to ..

Pač vsakemu svoje. Jaz bom kr kombinirala .. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#130 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2006 - 08:42 PM

.
No ja, morda sem s tole besedo "usran" koga pehnila, se pardoniram. Ampak dejstvo pač je, da tole ustvari neprijeten vonj. Pa se lahko z robčki pucaš klko se hočeš. Tudi, če si vložek menjavaš vsake pol ure, se to fino pajsa med nogami in posledično ustvari že praktično takoj neprijeten vonj. Tudi, če bi si tampon ven potegnil in ga pustil na luftu 5 minut, bi se začel razvijat neprijeten vonj.
Pa nočem zaj tule vse babe, ki uporabljajo vložke, označit za umazane packe biggrin.gif, ampak tole so dejstva, ki jih najbrž itak ve vsaka. Tudi jaz sem jih, ko sem še vložke uporabljala pred mnogimi biggrin.gif leti.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#131 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2006 - 01:15 PM

vsaka naj uporablja tisto kar ji paše. debate o tem a si usran, če uporabljaš vložke so pa malo mimo. vse imamo menstruacijo in hvala bogu, da imamo možnost izbire kaj bomo uporabljale. ob pravilni osebni higieni na katero moramo biti v tistih dneh še bolj pozorni, pa ni nobenega smardu, pa če uporabljaš vložke ali tampone. jaz že celo življenje uporabljam vložke (ker tamonov ne prenašam najbolje), pa ni še nihče rekel, ti maš pa menstruacijo, pa vložek in smrdiš.
tako, da mislim, da ta debata ni čisto na mestu!
  • 0

#132 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 19 June 2006 - 01:44 PM

jaz pa zelo raje uporabljam tampone kot vložke. vložke sicer uporabljam ponoči, ampak se mi zdi razlika velika. s tamponi se veliko bolje počutim... splh pa si v teh vročih dneh ne morem predstavljati da bi uporabljala vložke.še sreča da mamo možnost izbire in vsaka lahko uporablja kaj želi.
  • 0

#133 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 June 2006 - 02:34 PM

Jaz tud nekako menjavam vložke in aplikatorske tampone. Ponavad jo zmeri dobim čez vikend, tko da nosim vložke. Če pa moram kaj ven/v šolo pa raje uporabljam tampone.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#134 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 June 2006 - 02:50 PM

jst pa sem stara 13...a lahko uporabljam tampone?..kr bi jih full rada...za na morje
  • 0
Memento mori.

#135 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 19 June 2006 - 03:04 PM

če imaš menstruacijo, potem ni nobene ovire da ne bi uporabljala tamponov
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#136 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2006 - 03:10 PM

Ja če je ne bi mela, pol ne bi spraševala. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#137 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 19 June 2006 - 03:18 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja če je ne bi mela, pol ne bi spraševala. biggrin.gif biggrin.gif


mišljeno je blo, da lahko vsaka punca z menstruacijo uporablja tampone-NE GLEDE NA STAROST :!:
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#138 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 June 2006 - 03:20 PM

ok..še neki je...pa če mi lahko čimprej odgovorite...jas grem danes v mb...pa me zanima ktere tampone naj si kupim???hvala
  • 0
Memento mori.

#139 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2006 - 03:21 PM

Claudija, začni z najmanjšimi, da ne boš imela težav z vstavljanjem, če še nisi navajena ... torej o.b. najmanjše.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#140 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 19 June 2006 - 03:47 PM

No da obnovim svoje znanje biggrin.gif Tampon je pravilno vstavljen, če ga ne čutiš - al obstaja še kako nenapisano pravilo?
Sem prav malo začudena nad sabo - ker so tuki nekatere punce pisale o težavah pri vstavljanju - ker nisem mela nobenih problemov, nisem ga čutila pol ko sm ga enkrat vstavla, tako da sm se že začela spraševat a je z mano kaj narobe ker ni šlo nič narobe biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users