Jump to content


Photo

Pudri


  • Please log in to reply
3354 replies to this topic

#121 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 September 2005 - 03:53 PM

Še nekaj bi me zanimalo. V novem katalogu od avona so na razpolago tudi nekakšni tekoči pudri Fresh Face-Oil-Free Foundaion. Zanima me kako se obnesejo? Prekrivnost, matiranje....Cena pa je 790 SIT kar se mi zdi malo sumljivo.
  • 0
Viens, reste ici!

#122 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 September 2005 - 05:26 PM

Kaj nobena nič neve cry.gif ?
  • 0
Viens, reste ici!

#123 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2005 - 08:49 AM

Kolikor sem jaz slisala o Avonovih pudrih, niso prevec fajn. Se tistega (ne spomnem katerega trenutno), ki je bil uredu, so ukinili.
  • 0

#124 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2005 - 01:39 PM

najboljši (tud obstojni ) so tekoči pudri od loreal al pa max factor...res so dobri,sam so pa res okrog 4000sit kar je kar dost k ga tud hitr zmanka....daleč najboljši so pa od isa dore sam so pa ful dragi in če ga hočeš vsake tok časa kupt kar stane.Tko,da jst mam trenutno enga od max factorja lasting performance(35 ml) in sm zlo zadovolna z njim -ne mislm nč menat biggrin.gif
  • 0

#125 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 September 2005 - 04:07 PM

Sem gledala danes v Mullerju REVLONOV korektor in se mi je zdel fajn, stal je pa 1500 SIT. Sonchika je rekla da stane 800 SIT. Okej sem mi ni problem pri ceni ampak nevem zdaj če je pravi...da si nebi napačnega kupla..
  • 0
Viens, reste ici!

#126 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 September 2005 - 10:22 AM

Jaz imam pa trenutno najraje Revlonov CS natural. Ne grem za noben denar več nazaj k max faktorju.

¤PunChkA¤, jaz sem tut gledala kje je revlonov korektor za 800sit, pa ga ni bilo. Morm skocit v bliznji prihodnosti v Lekovo trgovino, tam imajo kar dosti cenejse.
  • 0

#127 malena3

malena3

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 18 September 2005 - 09:53 PM

QUOTE(espea)
Jaz imam pa trenutno najraje Revlonov CS natural. Ne grem za noben denar več nazaj k max faktorju.

¤PunChkA¤, jaz sem tut gledala kje je revlonov korektor za 800sit, pa ga ni bilo. Morm skocit v bliznji prihodnosti v Lekovo trgovino, tam imajo kar dosti cenejse.


Mene pa nekaj drugega zanima....
skoz sem uporabljala max faktor pudre, sam še do zdej nisem najdla takega da bi rekla..vav...namreč imam bolj temno polt ne svetle...mozoljev nikol in se spomnim, da sem nakupovala v eni drogeriji in mi je odtenek na roki prišel čisto drugače kot na obrazu....tko da sem falila cirka 2 cifri odtenka...
mogoče katera pozna puder, ki bi zakril podočnjake in ki je temnejše barve...?
  • 0

#128 Elise

Elise

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 18 September 2005 - 10:01 PM

QUOTE(malena3)

Mene pa nekaj drugega zanima....
skoz sem uporabljala max faktor pudre, sam še do zdej nisem najdla takega da bi rekla..vav...namreč imam bolj temno polt ne svetle...mozoljev nikol in se spomnim, da sem nakupovala v eni drogeriji in mi je odtenek na roki prišel čisto drugače kot na obrazu....tko da sem falila cirka 2 cifri odtenka...
mogoče katera pozna puder, ki bi zakril podočnjake in ki je temnejše barve...?


puder je treba obvezno preveriti tudi na obrazu, ne samo na roki (jaz ga na robi brade pa še na vratu, da ne sfalim preveč). Za podočnjake si je pa najboljše omislit korektor. Vsaj če rabiš prekrivanje samo tam, potem nima smislna uporabljat ful prekrivnega pudra po celem obrazu. IMHO. Sicer je pa pudrov za temnejšo polt malo morje, problem so pudri za svetlo kožo (ker menda je v Sloveniji svetla polt ful redka rolleyes.gif )
  • 0

#129 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 September 2005 - 10:26 PM

zdj je neka akcija,da,če kupiš max factorjev adapt,dobiš zraven še nek puder v kamnu blink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#130 Matejka

Matejka

    sramežljivec

  • Člani
  • 18 posts

Posted 19 September 2005 - 05:18 PM

uporabljam Chanel DPF, ki je zame osebno najboljši smile.gif
  • 0
Diamonds are girl's best friend!

#131 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 September 2005 - 01:41 PM

Če bo ktera kupla (al pa če je) colour adapt,nej sam napiše sm za tisti puder v kamnu,če si lahko odtenek sam kizbereš al kako to gre!hvala wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#132 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 September 2005 - 07:55 PM

QUOTE(rea)
Če bo ktera kupla (al pa če je) colour adapt,nej sam napiše sm za tisti puder v kamnu,če si lahko odtenek sam kizbereš al kako to gre!hvala wink.gif


Ne, ne moreš si ga sam izbrat. Na voljo imaš en odtenek in sicer št. 05, translucent-to je pa tko al pa tko najbolj uporaben, ker je brezbarven, samo fiksira.
  • 0

#133 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 September 2005 - 08:04 PM

QUOTE(Nadi)
QUOTE(rea)
Če bo ktera kupla (al pa če je) colour adapt,nej sam napiše sm za tisti puder v kamnu,če si lahko odtenek sam kizbereš al kako to gre!hvala wink.gif


Ne, ne moreš si ga sam izbrat. Na voljo imaš en odtenek in sicer št. 05, translucent-to je pa tko al pa tko najbolj uporaben, ker je brezbarven, samo fiksira.

o! končno nekdo!!hvala,nadi! a mogoč še veš do kdaj traja akcija? pa,če kaj veš,če povsod ta akcija velja(nama,milr,dm...)?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#134 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 September 2005 - 08:10 PM

Rea,

če ne bi včeri veselo brskala in šopingirala po trgovinah ne bi vedla. Mislim, da akcija velja vsepovsod, vsaj v Muellerju sem vidla napis, pa v Nami, pa v Limoniju...Do kdaj traja pa ne bi vedla, mal prečekiraj po trgovinah.
  • 0

#135 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 September 2005 - 08:24 PM

QUOTE(Nadi)
Rea,

če ne bi včeri veselo brskala in šopingirala po trgovinah ne bi vedla. Mislim, da akcija velja vsepovsod, vsaj v Muellerju sem vidla napis, pa v Nami, pa v Limoniju...Do kdaj traja pa ne bi vedla, mal prečekiraj po trgovinah.

ok. hvala!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#136 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5735 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2005 - 08:44 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Še nekaj bi me zanimalo. V novem katalogu od avona so na razpolago tudi nekakšni tekoči pudri Fresh Face-Oil-Free Foundaion. Zanima me kako se obnesejo? Prekrivnost, matiranje....Cena pa je 790 SIT kar se mi zdi malo sumljivo.



sem ga naročila in danes dobila. več pa ne bi znala povedat, ker sem tako grdo odtenek falila, da gre jutri nazaj. če se namažem sem takšna kot smrt. ko dobim ustreznejši odtenek bom pa več znala povedat.

aja: naročila sem ga pa samo zaradi firbca in zato, ker sem na vsak način hotela glitter eyeliner.
  • 0

#137 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 September 2005 - 09:34 PM

QUOTE(-supergirl-)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Še nekaj bi me zanimalo. V novem katalogu od avona so na razpolago tudi nekakšni tekoči pudri Fresh Face-Oil-Free Foundaion. Zanima me kako se obnesejo? Prekrivnost, matiranje....Cena pa je 790 SIT kar se mi zdi malo sumljivo.



sem ga naročila in danes dobila. več pa ne bi znala povedat, ker sem tako grdo odtenek falila, da gre jutri nazaj. če se namažem sem takšna kot smrt. ko dobim ustreznejši odtenek bom pa več znala povedat.

aja: naročila sem ga pa samo zaradi firbca in zato, ker sem na vsak način hotela glitter eyeliner.

kaj,to dobiš zraven?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#138 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 21 September 2005 - 09:39 PM

Punce, kakšen korektor in katera firma bi bila primerna za moje podočnjake, ki so posledica težav z ledvicami? So temne barve, podočnjaki seveda. biggrin.gif
  • 0

#139 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 September 2005 - 09:06 AM

Wilma jaz sem v Oriflamovemu katalogu naletela na eno novo zadevo za prekrivanje podočnjakov.

Flawless Under Eye Concealer

Izjemna sestava izdelka preprečuje nastanek temnih kolobarjev okoli oči in prekriva že nastale podočnjake in temne madeže. Vsebuje pigmente, ki razpršijo svetlobo na obrazu in tako optično prekrijejo nepravilnosti. Lahka, vlažna tekstura izdelka se zlahka zabriše v uporabljen puder.

Evo, lej kok lepo sm ti vse prepisala iz kataloga. biggrin.gif wink.gif

Aja ... zadeva je novost in trenutno stane 890 sit, potem kasneje pa bo 1490 sit. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#140 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5735 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2005 - 10:20 AM

QUOTE(rea)
QUOTE(-supergirl-)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Še nekaj bi me zanimalo. V novem katalogu od avona so na razpolago tudi nekakšni tekoči pudri Fresh Face-Oil-Free Foundaion. Zanima me kako se obnesejo? Prekrivnost, matiranje....Cena pa je 790 SIT kar se mi zdi malo sumljivo.



sem ga naročila in danes dobila. več pa ne bi znala povedat, ker sem tako grdo odtenek falila, da gre jutri nazaj. če se namažem sem takšna kot smrt. ko dobim ustreznejši odtenek bom pa več znala povedat.

aja: naročila sem ga pa samo zaradi firbca in zato, ker sem na vsak način hotela glitter eyeliner.

kaj,to dobiš zraven?



ne, stane 490,00 sit, če naročiš nekaj iz linije colour trend. in ker imam šmink, glossov in senčk že več kor preveč sem se odločila za probat tole. pa je žal barva napačna!
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users