Jump to content


Photo

Posteljne nezgode


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#121 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15476 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2007 - 07:25 PM



OMG laugh.gif laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#122 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 06 December 2007 - 07:44 PM

Hehee laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#123 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6709 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 07 December 2007 - 10:39 AM

laugh.gif

Sam to je pa mene vedno strah,da bi dol šel,pa ga nebi mogla ven dobit. TAk,da ponavadi vedno vmes tipam,če je še gor.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#124

  • Guests

Posted 07 December 2007 - 01:56 PM

Jah, saj jaz tudi ponavadi malo preverim, pa to se mi itak še nikoli prej ni zgodilo. biggrin.gif Samo ko si v elementu, ne razmišljaš ravno ves čas, ali je gor ali ne. Sicer pa, vse se je dobro končalo tokrat. Na srečo. laugh.gif
  • 0

#125 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 07 December 2007 - 05:00 PM

Hehe Nila, teb pa ni dolgčas laugh.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#126 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 07 December 2007 - 05:42 PM

QUOTE(Nila @ 6. 12. 2007 - 19:16) View Post

Nama se je pa včeraj zgodilo, da se je kondom snel in potem ga nikjer nisva našla. Imela sva pa enega slabega, ki sva ga dobila nekje zastonj (malce šparava ta boljše, da ne bodo takoj pošli biggrin.gif). No, on ugotovi, da kondoma nima gor. Pregledava celo posteljo, tla, vse ... Kondoma ni. Potem sežem notri kolikor globoko morem in iščem, če je morda ostal v meni. Spet nič. Potem že skoraj obupava in greva spat, potem mi pa v glavo šine misel, da je mogoče vseeno nekje v meni. oops.gif laugh.gif Fant ima full dolge prste, zato ga kar zadolžim, da gre notri in pregleda "teren". Vmes sem se smejala kot pečena, nikakor se nisem mogla zadržat. biggrin.gif Prvič ni uspelo in jaz še v večji smeh. V drugo se pa full skoncentrira in ga privleče ven. Jao. laugh.gif Ko konča, pa reče: "No, pa sva rodila. Zdej greva pa lahko spat." thumbup.gif


Hahahaha!!! Ful smešno, ker se je že meni tudi zgodilo. laugh.gif

Ampak pri meni je bilo tako, da sva bila nekje v naravi, ponoči, pa sva bila sveto prepričana, da je padel kondom nekam na tla in ga pač ne vidiva.
Potem je bilo men ves čas nekam čudno tam dol, pa pridem domov, grem na wc, pa se zasliši en ful nenavaden zvok, pa malo potipam in ugotovim, da mi je noter ostal! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#127 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16243 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 April 2011 - 10:20 AM

Zaj sm se spomnila ene štorije ob kateri se še vedno začnem ful smejat ko se spomnim. Pač v špa imajo ful neke tumaste postelje, ko niso prav postelje, ampak bolj na princip kvazi začasnih postelj, pač če se preveč na rob vsedeš se dvigne. In enkrat midva ful sredi akcije, in sma očitno prišla preveč na rob, se postelja obrne in obadva zletima dol. Ma pravo salto sma naredla. Prvo nekaj trenutkov tak nobenemu nič jasno, kaj je blo, nato smeh in akcija dalje. biggrin.gif

Pa enkrat se zbudima pa je blo na sredi sobe ful krvi, ampak ono konkretna špura. Wtf, spet nič jasno, gledama drug drugega kje kdo krvavi, če si je kateri glavo presekal ali kaj, in na koncu se izkaže da sm imela jaz malo poškodovan tamali prst na nogi, krvi pa kot da bi koga klali. rolleyes.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users