Jump to content


Photo

Nega nog


  • Please log in to reply
591 replies to this topic

#121 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2009 - 08:54 AM

Jaz mam pa zadnje čase grozne probleme s stopali (to, da jih ful ne maram pa itak laugh.gif ), tako kožo mam k stare mame, čis suhe pa tko "debelo" lol. oops.gif Mam od Alverde tisto kremo k je Špela omenila pa od Ikee z ureo, pa nič ne pomaga. rolleyes.gif Bom še tle ognjič probala, na rokah deluje.
  • 0

#122 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26081 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2009 - 09:30 AM

^^
Absolutely poskusi, meni je zakon, imam sicer tudi zelo suho kozo na podplatih - cudna je, nic elasticna.. blink.gif


Špela, nisem opazila, da bi ognjic kaj zelo obarval kozo, "spalne" nogavice so malo rumene, ampak se opere. Si pa vedno namazem samo zvecer, so pete se ves naslednji dan lepo nahranjene. Poleti noge dostikrat zjutraj tudi operem, da mi ne bi slucajno puscale odtisov v poletni obutvi (malo sem obsedena s tem smile.gif, pozimi ni problem, ker imam nogavice).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#123 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19775 posts

Posted 18 October 2009 - 08:21 AM

Ko ravno obarvanosti govorite. Mene je skoraj KAP ohmy.gif . Se namažem po nogah z alverde vrtničnim oljem, si oblečem tanko trenirkico čez, grem čez kakšno uro, dve na wc in od takrat je školjka ravno na predelu, kjer pridejo stegna, rjavkasta ohmy.gif . Naslednji dan jaz o tem "nisem nič vedela" oops.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#124 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26081 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2009 - 09:56 PM

Mladoletna, ko se namazem z obicajnim mlekom za telo se en cas hodim na WC tako, da si desko oblozim z WC papirjem, sicer je vsa mastna (pa se ne mazem na debelo, ne pretiravam z nanosom) in mi gre na zivce. Ne prenesem mastnih odtisov od prstov ali cesarkoli drugega kjerkoli. wacko.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#125 Kokola

Kokola

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 January 2010 - 01:43 PM

[attachmentid=6405]
QUOTE(Plain Jane @ 17. 10. 2009 - 8:54) View Post

Jaz mam pa zadnje čase grozne probleme s stopali (to, da jih ful ne maram pa itak laugh.gif ), tako kožo mam k stare mame, čis suhe pa tko "debelo" lol. oops.gif Mam od Alverde tisto kremo k je Špela omenila pa od Ikee z ureo, pa nič ne pomaga. rolleyes.gif Bom še tle ognjič probala, na rokah deluje.


Najboljša krema za mehčanje kože na podplatih je od Oriflame-a Hell Relief Cream. Moja mami jo obožuje, tudi sama sem jo probala, čeprav nimam ravno trde kože. Pete so mehke že po prvem nanosu in nič mastne.

[attachmentid=6406]

Attached Files


  • 0

#126 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 January 2010 - 02:21 PM

Meni je pa odlična TALE Baleina krema. Zelo je mastna in pusti mehko kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#127 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 January 2010 - 03:47 PM



Zame je ni čez Gehwol kremo. Nuxe-ova in L`occitane-ova sta tudi v redu, ampak ni primerjave.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#128 sandriee

sandriee

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 113 posts

Posted 28 January 2010 - 10:39 AM

Moja sestra ima probleme z neprijetnim vonjem nog, posebaj poleti. Kaj ji priporočate?
  • 0
Life is beautiful. You only have to make it beautiful ***

#129 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26081 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2010 - 03:41 PM

^^

Poba si da v cevlje od Balee tiste vlozke, ki so namenjeni preprecevanju neprijetnega vonja (tanki, rahlo odisavljeni, pakiranih vec parov v eni skatli, trenutno ne najdem slike), menjas po potrebi, vsaj enkrat na 5-7 dni. Njemu pomaga, poleti se mu zelo potijo noge, sandalov noce nositi, tako da je za sluzbene namene vecinoma v adidaskah, privat pa v Crocsih, ki so tudi super, kar se tice preprecevanja potenja in neprijetnega vonja. Grdi, ampak blagodejni. biggrin.gif
Ko je poleti vrocina najhujsa ima te vlozke tudi v copatih.

Pa cevlje naj pogosto menja, da ni kar naprej v enih in istih.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#130 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 February 2010 - 09:27 PM

Meni šapovje super nahrani Kneipp Fusscreme - torej Kneippova krema za stopala. Res je super, kaj takega še nisem doživela.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#131 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14832 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 February 2010 - 09:40 PM

Kje se da nabavit? Sem bila zadnjič v velenjskem dm-u, pa imajo zelo malo kneipp izdelkov.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#132 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 February 2010 - 09:45 PM

Hmmm Miler? Jaz sem jo tam staknila. Sicer pa iz glave lahko svetujem še kak večji Merkator, tam imajo tudi Kneipp izdelke.

Pa saj a nimate v Velenju enega Milerje v unem šoping centru? Tam sem bla enkrat, po mačke sem šla. laugh.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#133 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14832 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 February 2010 - 09:54 PM

Res je! Nisem vedela, da imajo v Müllerju Kneipp. Zakon. Bo darilce za mojo superfajno big sist, ona ima s tem že od nekdaj probleme. Hvala za informejšn!
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#134 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2010 - 09:59 PM

Men gre tok na živce, ker majo povsod ful malo Kneippovih izdelkov in vse razdrobljeno in potem skačem po različnih koncih, da dobim tisto kar iščem. Nikjer ni tako, da bi mel vse al pa vsaj veliko izbire.
  • 0

#135 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 February 2010 - 10:00 PM

To je pa tudi res.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#136 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 February 2010 - 10:17 PM

QUOTE(Braunkopf @ 16. 2. 2010 - 21:27) View Post

Meni šapovje super nahrani Kneipp Fusscreme - torej Kneippova krema za stopala. Res je super, kaj takega še nisem doživela.

Prosim. ˘-˘

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#137 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 February 2010 - 10:31 PM

Lahko mi sponzoriraš naslednje nakupe te kreme. laugh.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#138 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 February 2010 - 10:33 PM


Ravno obratno, ti me bi mogla peljat na razsipno romantično večerjo za ta dragoceni nasvet.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#139 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 February 2010 - 10:34 PM

Častim kavo iz avtomata. laugh.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#140 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 February 2010 - 10:40 PM



Škrtuh.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users