Jump to content


Photo

kodri???


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#121 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 February 2006 - 04:31 PM

Jst? Frizerske salone sm začela obiskovat šele prejšnje leto, pred tem pa ene 12-13 let nič. Mela sem pa kr zelo uničene od barvanja, cufanja, žganja /mela sm "home-made-dredi" fazo/plus vse živo, in sem si rekla dost, zdej bom pa skrbela za lase. Plačam ful malo, ker si samo strižem konice. Največ kar sem dala je blo mislim da 3.500, ponavadi čez pridem tam okoli 2.500-3k. (obiskujem pa eni salon nasprot Razstavišča, nič fancy, bila sem pa tudi v Lassani, samo se nisem strigla, vem pa da je kr poceni).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#122 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 25 February 2006 - 02:00 PM

Romanca teb je prov, da ti lase vsaj skodra ... js sm si naprimer na morju umila glavo pa sm si navila lase pa mela celo noč in dan pa sm mela tok mal skodrane, da se ni skor nič vidlo! Pa naprimer dans sm se eno uro mučla z likalnikom (ne ravnanjem!! ampak z tistim k maš pol cik-cak) pa se mi ni nč poznal. Ker js mam kr dolge lase pa ravne..res ravne!!Pa nič ne pomaga za kodranje!! sad.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#123 nikaa*

nikaa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 07 May 2007 - 04:43 PM

heii! rada bi imela kodre..sam ne unoo fuuul kodre tko valovite lase pa sm si kodrala lase z figarom pa s tem si uničujš lase!!! a ve kera kako bi lahko imela kodre? pa kako se lahko navijm kr js sm poskušala na suhe lase pa čez noč pa nism mela skodrane. plis help!! sad.gif

  • 0

#124 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 May 2007 - 05:50 PM

Sprijaznit se bo treba s tem, kar imaš. Sicer ti pa preostane samo uničevanje las z raznimi napravicami.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#125 monni

monni

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4072 posts
  • Interests:...zanimive stvari....

Posted 07 May 2007 - 06:32 PM

lahko pa si lase spereš z slano vodo pa pol navijš pa bo mogoč bl stal al nevem baje
da se ti pol bl zvijejo..nism še probala
  • 0
Kakršna sem pač sem. Tako sem narejena, to sem pač jaz. Kadar mi gre na smeh, smejem se na ves glas.
Ljubim tistega, ki me ljubi. Mar je to moja stvar, če res ni zmerom isti ta, ki me vzame za par.
Kakršna sem pač sem. Taka sem, to sem pač jaz.

Jacques Prévert ,Sem kakršna sem

#126 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3233 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 07 May 2007 - 08:22 PM

nikaa povej, kakšne pa imaš drugače lase, a jih imaš kej valovite a so čist ravni?

Jaz imam valovite in če hočem kodre bl na izi, je vse kar nardim to da ko so še mokri dam gor mal pene za kodranje in ko si sušim lase jih nenehno mečkam in prtiskam ob lasišče, zj res nevem kako bi ti razložia, pa pol ko so posušeni dam še mal pene gor

al pa za bolj definirane in bolj izrazite kodre, dam gor peno ko so še mokri, posušim z nastavkom za kodre (tisti ogromni ki ima ene špice ven) in pol še mal pene po končanem sušenju pa je to to

pa nikol ne smeš navijat suhe lase na navijalke ker si jih boš samo nacufala pa nobenga efekta ne bo od tega... morš mokre, pa kkšno stvarco za kodrčke dat na lase -npr peno, navit pa magar pustit čez noč, pa takoj ko si jih podreš jih oblikuješ s peno in našpricaš z lakom da ti bojo vzdržali
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#127 nikaa*

nikaa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 11 May 2007 - 04:31 PM

js mam čist ravne lase sad.gif ...ej tnx za nasvet....bom probala z navijalkam pa s peno ..tenx biggrin.gif
  • 0

#128 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 20 November 2007 - 04:36 PM

Nisem vedla, kam točno umestiti vprašanje.

Opažam, da imam vedno bolj ravne lase. Ne morem povedat, kdaj so se mi začeli ravnat. Njihovo formo sem pripisovala teži, dolžini. Prav tako, nisem več toliko uporabljala fena z difuzorjem, temveč sme jih pustila, da se naravno posušijo.
Kontracepcije nisem menjala. Ok, sem šla pred tremi meseci iz Diane na Yasminelle, a v tem ne vidim vzroka, ker se je stanje začelo spreminjat že prej.

Kakšna ideja? Zakaj se mi je to zgodilo?

Lasje na obeh slikah so posušeni z istim fenom. Na laseh ni nobenih dodatkov. Še to: preden sem posnela zadnjo sliko, nisem uporabila nobenih težkih regeneratorjev ali mask.

25. 2. 2005
xxx
20. 11. 2007
xxx
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#129 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 November 2007 - 04:53 PM

Adriane, lasje se sčasoma spreminjajo in ni nujno, da ima tle prste vmes kakšen zunanji dejavnik. Dragica je imela v srednji šoli čist ravne lase, potem je imela eno obdobje ful kodrastih las, zdej ima pa take neenakomerno valovite. Js sem tudi imela včasih popolnoma špagetasto ravne, zdej pa imam malo frkaste, še posebej se to izrazi takrat, ko grem z mokrimi spat.

Sicer pa ... te moti, da se ravnajo? Meni so zelo lepi na obeh slikah, tudi čupa na 2. sliki ti izredno lepo pristoji. Barva mi je tudi fenomenalna, taka globoka, sijoča, super lepa.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#130 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 20 November 2007 - 05:23 PM

Sem kot otrok tudi sama mela kodrčke. Ne vem kdaj, so se mi zravnali na čisto ravne. V srednji na prehodu iz prvega v drugi letnik, so se kodri vrnili. Zdaj grejo spet stran sad.gif
Sem kljub temu upala, da bo za tem stal kakšen razlog, da se bom lahko "borila" proti njemu.

Kaj pa vem, kak mi je. Mi je tak tudi všeč. Saj ni slaba. Res ne! A bi mi bilo kljub temu čljubše, če bi imela kodre, ki bi jih potem po želji zravnala, kot pa valovite lase, ki si jih ne morem nakodrat.

Hvala za odgovor in mnenju glede mojih las smile.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#131 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 20 November 2007 - 06:05 PM

Joj, jaz sem imela v OŠ take lepe kodrčke, zdaj mam pa tko, prvi dan ko si operem lase imam ful kodrov, potem pa kar nekam poniknejo, čedalje bolj se mi ravnajo. Pa tole opažam zdaj zadnje 2 meseca, mogoče sta pa letni čas & vlaga krivca. =)
  • 0

#132 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 November 2007 - 06:20 PM

Jaz sem pred faxom imela ravne lase. Nekje v 2. letniku so se mi začeli kodrat, danes, par let po tem, imam pa spet ravne lase. Nenavadno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#133 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2007 - 07:30 PM

Jz mam pa skoz iste tongue.gif
  • 0

#134 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13972 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2007 - 08:17 PM

Adriane, jaz imam bolj izrazite kodre če imam pravilno postrižene, da mi lase nekako izstriže. Kaj več ti o tej tehniki ne bi znala povedat.

  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#135 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15570 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2007 - 04:37 PM



IPB Image

Ravnokar sem si tegale naročila preko e-baya. Firma je nemška - Ermila. Je profi in keramičen. Upam, da bo ok. Je pa s poštnino vred 35 €. Upam, da se nisem kej nasrala. oops.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#136 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 04:52 PM

Dragica, da si boš lase pred uporabo tega strupa lepo negovala in ščitila, drugače te bova z Dilemo po riti! closedeyes.gif

QUOTE(Frčica @ 20. 11. 2007 - 20:17) View Post

Adriane, jaz imam bolj izrazite kodre če imam pravilno postrižene, da mi lase nekako izstriže. Kaj več ti o tej tehniki ne bi znala povedat.

Mam jaz zdaj tudi stopničasto porezane in bi ravno zaradi tega morali bolj nakodrano past, a ne. Zravnali so se mi...
Na tisti sliki, ki sem jo objavila za primerjavo, ma popolnoma ravno postrižene. No, malenkost je zgornja plast las krajša, a vidiš, kako so nakodrani.

Ah, no. So se pač tak odločli. Mogoče si kdaj še premislijo. Jih bom z veseljem sprejela biggrin.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#137 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 November 2007 - 05:00 PM

Adriane, sej sm ji dala cel TIGI Fashionista Smooth & Shine, tak da zaščito pred tem hudičem že ima ... drugo je potem to, če jo bo uporabljala ali ne. Sicer pa gre baje za dober ravnalnik, keramičen je in mislim, da ob zmerni uporabi ni razloga za paniko. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#138 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13972 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2007 - 05:14 PM

QUOTE(Adriane @ 26. 11. 2007 - 16:52) View Post

Dragica, da si boš lase pred uporabo tega strupa lepo negovala in ščitila, drugače te bova z Dilemo po riti! closedeyes.gif


Mam jaz zdaj tudi stopničasto porezane in bi ravno zaradi tega morali bolj nakodrano past, a ne. Zravnali so se mi...
Na tisti sliki, ki sem jo objavila za primerjavo, ma popolnoma ravno postrižene. No, malenkost je zgornja plast las krajša, a vidiš, kako so nakodrani.

Ah, no. So se pač tak odločli. Mogoče si kdaj še premislijo. Jih bom z veseljem sprejela biggrin.gif

stopničasto ja, ampak meni moj frizer naredi še nekaj pa ne vem kaj biggrin.gif Zvije pramen las in jih pol striže počez, če si predstavljaš.... Je pa res da imam precej goste lase in mi more vzet volumen.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#139 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31311 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 November 2007 - 06:06 PM

^^ja jst sm tud to vidla pr moji frizerki, ko je strigla prijateljico.
Sicer ni imela kodrov, je pa hotla bit neravno - stopničasto postrižena in je to počela. Tko bolj neenakomerno je to, bolj živahno.

Jst si drgač zdej lase sušim naravno in se mi ful kodrajo, ker mam krajše lase - do brade oz. ponekod malo daljše, imam ful polno frizuro in mi je kul. biggrin.gif
najboljš je en dva dni po pranju, ko se kodri že mal sprimejo in poležejo.
  • 0

#140 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26735 posts

Posted 26 November 2007 - 06:55 PM

js mam tud naravno skodrane sam se mi ful mastijo tako, da jih umivam vsak drugi dan

kakšni bi bli moji kodri dva dni po pranju biggrin.gif jih nbi blo ker bi jih mast čist zravnala... fuj tongue.gif si nočem niti predstavlat
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users