Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#121 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 01 June 2006 - 07:15 PM

pardon OT sam se ne morem zadržat: Tia a mi2 se poznama? biggrin.gif ta tvoj zadnji post mi je nekam znan...si iz mb?
  • 0
Memento mori.

#122 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 June 2006 - 07:20 PM

OT: ja sm ja.......a ti si pa tista Claudija tut z Mb ja ne......uuu...dej čaki ti na zasebca mojo cifro pišem...da se ne eni kavci dobima....ijoo neorm vrjet da te tuki srečam... biggrin.gif biggrin.gif dans pa mam srečn dan smile.gif
  • 0

#123 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17019 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2007 - 08:25 PM


Ima katera doma mogoče Nivea Baby Toddies Wash Gel ?

IPB Image
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#124 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 January 2007 - 12:37 AM

Ooo izgleda izredno zanimivo. twisted.gif

a imaš sestavine morda?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#125 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17019 posts
  • Gender:Female

Posted 19 January 2007 - 06:35 AM


Ne. Ravno zato sprašujem. Bom še pobrskala na netu. Sicer sem jih gledala v trgovini in se mi zdi gel ful fajn - je zelo nežen, vlažilen in te kroglice, ki naj bi se stopile v stiku z vlažno kožo, so menda kroglice vitamina E.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#126 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 January 2007 - 07:30 AM

Super druper. Moram it pogledat.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#127 Hikoki

Hikoki

    Na hitro si nekaj zmisli

  • Člani
  • Pip
  • 181 posts

Posted 19 January 2007 - 10:52 AM

Živjo!
Moja sestrca ma tale Toddies gel za obraz, sestavine sem pa napisala v Sestavinah smile.gif

  • 0
Amen desu

#128 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 19 January 2007 - 03:10 PM

Jaz imam ta gel že kar nekaj časa. Diši po malinah in ima take prave kroglice, ki se stopijo ;).
Super nežen gel za obraz.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#129 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 January 2007 - 05:29 PM


Koliko pa stane? Najbrž tam okoli 700 sit a ne.
A se dobi v Leclercu?


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#130

  • Guests

Posted 05 January 2008 - 12:35 PM

Mi lahko kera svetuje kak gel za umivanje obraza, da je cisto alpa vsaj pretezno naraven?? Lahko je tut losjon, milo.. whatever. Zdaj sem komaj po enem letu porabla Lushev Coalface, mi je super, eno najboljsih mil za umivanje obraza, samo ma pa noter SLS in sem razmisljala, da bi vzela kaj drugega. Trenutno mam Schellerjev kumaricni losjon, ki je tut ok, ampak mela bi kaj se bolj naravnega. Pa da je vsaj priblizno normalna cena..
  • 0

#131 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 January 2008 - 12:37 PM

Kak Laverin morda? Kakšno kožo pa imaš? Jaz sem imela ognjičevega, in ga tudi ocenila, potem je uredu tudi iz linije Neutral, so ga punce imele. Vsi tej pa vsebujejo alko, če ti to ni ovira so pa super. Naravni in nežni.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#132 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 January 2008 - 01:50 PM

Jaz mam Lavera Basis Sensitiv, je tudi naraven in ok, seveda vsebuje alko, pa nežen je do te mere, da ne spuca MUja - ampak če si ga predhodno spucaš z mlekom, seveda ni panike. Jaz si ne (sem navajena, da si MU odstranim z gelom za umivanje obraza in vodo) in je pri meni zato to kar eno tako malo razočaranje.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#133 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17019 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2008 - 02:34 PM



Laverini se mi zdijo brezvezni... Količina 75 ml pomojem ne more zadostovat za več kot 2 meseca (ali 1?) cena za tako količino je pa tud čist pretirana - okrog 7 €.
Poskusi Scheller Mineral Balance gel za občutljivo kožo - po sestavi je naraven; ali pa Alverde č. gel z morskimi algami (itak je samo eden pri Alverde) - modra tuba. Slednjega sicer še nisem poskusla, sam bo verjetn moj naslednji nakup. smile.gif (je ocenjen tud med sestavinami)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#134 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 January 2008 - 02:39 PM



Mojega gela je 125ml stal je pa natanko 6,46eur.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#135 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2008 - 03:14 PM

Ta Alverde z algami meni ni nevem kaj ... mi ima dokaj brezvezen vonj, pa tudi konsistenca mi je bolj tak-tak ... nekak redko gelast je. Ni slab, nikakor, sploh pa glede na ceno, ampak mi pa po drugi strani tudi res ni nič posebnega, ga ne bi več kupila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#136 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 January 2008 - 03:46 PM

A res Jenna tvojega je 125? Mojega in tistega iz Neutral linije je pa 75. Nesramnost pa taka. laugh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#137

  • Guests

Posted 05 January 2008 - 03:51 PM

Schellerja ne bi, mineralni mi ni bil fajn, kumaricni mi je pa ok, sam bi kaj bolj naravnega.
Lavere se nism probala, predvsem za to, ker se mi ne da narocat po internetu, ali iskat kje bi ga lahk kupla v trgovini. Mogoce se bom pa spravla zraven.. Kozo mam predvsem normalno, zdaj pozimi kar suho (sem si celo kupla celo Alverdino jojobo, pa mi ni nic prevec), poleti pa mal mastno.. to se najbrz kvalificira kot normalna koza? smile.gif

Pac, nekak sm zdaj nasla naravno kremo, ki mi ustreza, tonik tudi, sampon in gel za tusiranje tut, naravnega gela za obraz pa ne. Pa ne vem, a js premalo gledam, al je pa res na tem podrocju izbira manjsa.
  • 0

#138 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 January 2008 - 03:53 PM

QUOTE(Sarah @ 5. 1. 2008 - 15:46) View Post
A res Jenna tvojega je 125? Mojega in tistega iz Neutral linije je pa 75. Nesramnost pa taka. laugh.gif

Ja, sem gledala pri nakupu tudi na to. Čeprav nisem glih zadovoljna, zaradi neučinkovitega odstranjevanja MUja. A tvoj ognjičev dobro spuca MU?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#139 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 January 2008 - 04:03 PM

Ej nevem, jaz si ga zmeraj prej spucam z odstranjevalcem. Bom enkrat probala direkt z gelom pa ti povem. wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#140 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 January 2008 - 04:16 PM



Ok, važi, tnx!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users