Jump to content


Photo

Kreme za samoporjavitev


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#121 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 17 April 2006 - 10:09 AM

QUOTE(Anaa)
Jaz bom mogla eno samoporjavitveno uporabit junija če še nebo sončka. Mam valeto in odprto oblekco. Nebi bla rada ko jogurt. Kera je najboljša ?


kaj pa če bi šla v kak salon na ono špricanje?
  • 0

#122 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 April 2006 - 10:28 AM

Tudi meni se zdi, da je bolje, da si bela. Ker če ne uporabljaš STjev redno in se misliš namazati samo pred valeto, boš kot krava liska. Nikakor ne priporočam.
Edino tisto špricanje, morda.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#123 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 April 2006 - 12:42 PM

Jaz bi se med špricanjem zadušila ker bi se tak režala. Meni je to tak smešno. laugh.gif Odpade. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#124 Lia

Lia

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts

Posted 17 April 2006 - 01:56 PM

Zanimivo, da nekatere tako pogosto hodite v solarij. A se ne bojite kožnega raka? ermm.gif
Z ST - ji imam pa dobre izkušnje (razen z Oriflame - ovim, ki se me sploh ni prijel), nisem bila nikoli flekasta. Pa čeprav sem bela kot sneg drugače biggrin.gif . L'orealov Sublime Bronze je bil moj prvi, barva je bila super, le smrad, ki se je kasneje razvil, je bil obupen. Sedaj pa uporabljam Jonsonov losjon in mi še najmanj smrdi oz. mi sploh ne ermm.gif . Pa še barvo dobivam lepo postopoma.
  • 0

#125 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 17 April 2006 - 03:52 PM

Men so pa te samoporjavitvene kreme kar neki...moja sošolka je prejšni teden pršla čist čudna v šolo-prov preveč rjava, pa ful smešn je mela tam pr laseh kar belo. Pa ona k je drgač skor čist bela, nasledn dan pa kar zagorela 8) To se mi zdi najbl smešn
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#126 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30912 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 April 2006 - 03:58 PM

Ja, sej to je tud men smešno, in zato se jaz nikoli ne bi s tem preveč mazala, ker sm ful bela, pol bi bla pa kr naenkrat rjava..zakaj le?
  • 0

#127 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 April 2006 - 05:38 PM

QUOTE(Lia)
Zanimivo, da nekatere tako pogosto hodite v solarij. A se ne bojite kožnega raka? ermm.gif
Z ST - ji imam pa dobre izkušnje (razen z Oriflame - ovim, ki se me sploh ni prijel), nisem bila nikoli flekasta. Pa čeprav sem bela kot sneg drugače biggrin.gif . L'orealov Sublime Bronze je bil moj prvi, barva je bila super, le smrad, ki se je kasneje razvil, je bil obupen. Sedaj pa uporabljam Jonsonov losjon in mi še najmanj smrdi oz. mi sploh ne ermm.gif . Pa še barvo dobivam lepo postopoma.


A ta od Loreala je bil v spraju?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#128 Lia

Lia

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts

Posted 17 April 2006 - 05:49 PM

hahaha ja previden je pa treba biti pri mazanju in kar precej natančen tudi. In res čudno in nenaravno izgleda, če čez noč postaneš precej rjav biggrin.gif . Meni se barva razvije šele po enem tednu in ker imam svetlo varianto losjona, nisem zelo rjava, ampak ravno prav. Tako da ne izstopam wink.gif
Bela polt je na nekaterih prav lepa, a tako kot ne paše vsem takšna in takšna barva las, ne paše vsem barva polti. Jaz osebno sem bela takšna kot smrt, pa še skoraj črne lase imam in zaradi tega je belina samo še bolj opazna. In ne morem nositi črne ali živih barv, ker ne pašejo na mojo belo polt. Se sama sebe ustrašim, ko se pogledam v ogledalo :pale: . Sedaj, ko sem pa lepo obarvana, sem pa prav sexy biggrin.gif
  • 0

#129 Lia

Lia

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts

Posted 17 April 2006 - 05:50 PM

QUOTE(Verja)
A ta od Loreala je bil v spraju?


Verja, ne. V tubi je bil.
  • 0

#130 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 April 2006 - 05:59 PM

QUOTE(Lia)
QUOTE(Verja)
A ta od Loreala je bil v spraju?


Verja, ne. V tubi je bil.


Jaz si bom kupila v spreju tega od Loreala upam, da bo o.k. A ti je lise kej puščal?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#131 Lia

Lia

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts

Posted 17 April 2006 - 06:14 PM

Jaz sem se skoraj takoj po tistem, ko sem se namazala, oblekla, ker ni šans, da dve uri letam gola okrog. Sem ga pa posrala, ker sem spala v tangicah in ko sem jih dala dol, je izgledalo, kot da jih imam še vedno na sebi biggrin.gif .
Lis je tudi bilo nekaj, ja. Največ za pasom pižame, a ne pretirano. Pa na notranjih robovih majčk se je tudi malo poznalo, a ker imam vsak dan drugo, me to ne moti wink.gif
  • 0

#132 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 April 2006 - 06:21 PM

O joj, jaz sem mislila, da ni lis.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#133 Lia

Lia

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts

Posted 17 April 2006 - 06:33 PM

Mah, važno da ni lis na koži wink.gif
  • 0

#134 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 07:28 AM

A res nobena tle gor ni uporabljala spreja?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#135 x.puppa

x.puppa

    sramežljivec

  • Člani
  • 79 posts

Posted 20 April 2006 - 06:00 PM

QUOTE(Verja)
A res nobena tle gor ni uporabljala spreja?


Ne.. Sam talo zadewo ko je omenla Lia, je kr fajn.. Jaz tud uporablam wink.gif Tak, da kr to poskus.
  • 0

#136 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 April 2006 - 04:52 PM

Baje ima sedaj Dove nekaj podobnega kot Johanson.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#137 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 24 April 2006 - 05:15 PM

enkrat mi je ena kolegica govorila,da si je njena mama kupila neko kremo za samoporjavitev telesa,pa si je namazala,pa so se ji po rokah naredili oranžni fleki...jaz sem že tudi razmišljala o tem,da bi si kupila to kremo za samoporjavitev sam se bojin,da ne bo pri meni enako,kot pri njoj.... rolleyes.gif
  • 0

#138 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 24 April 2006 - 05:28 PM

jaz sem mela od niveje sun touch pa se mi niso nič fleki poznali... :dontknow:

edino pozabla sn se z rokavicami mazat, tak da sn še dlani mela rjave oops.gif smile.gif
  • 0

#139 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 24 April 2006 - 05:40 PM

hmm..ne vem...mislim,da je bila krema iz oriflema,zato pa se ne čudim..za kaj takega bi ziher šla v drogerijo,pa mal pač več dam za njo,pol je vsaj ok..
  • 0

#140 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 24 April 2006 - 05:44 PM

mislim da nima oriflame glih neke ful šit krem.
pa lahko si jo kupiš za 5.000 , pa če se ne boš vredu razmazal oz. namazal, boš flekast
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users