Jump to content


Photo

Zabaviščni parki


  • Please log in to reply
157 replies to this topic

#121 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2011 - 10:49 PM

Moji otroski spomini povezujejo strah in labirint s tem filmom: http://www.imdb.com/title/tt0091369/.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#122 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 06 September 2011 - 04:07 PM

o Planet hvala za tole
to sem gledala za silvestrovo, ko sem bila 5,6 letni otrok...za vedno mi je ostalo v spominu...nikoli pa nisem našla za kateri film gre

  • 0

#123 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2011 - 11:49 AM

A evo, nisem edina, ki se ji je vtisnil v spomin. ;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#124 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25762 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2011 - 11:54 AM

QUOTE(_Planet_ @ 5. 9. 2011 - 23:49) View Post
Moji otroski spomini povezujejo strah in labirint s tem filmom: http://www.imdb.com/title/tt0091369/.


ja!


  • 0

#125 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2011 - 01:20 PM

happy.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#126 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 September 2011 - 01:32 PM

Jaz grem ju3 v Gardaland! woot.gif
Pa se kupon sem nasla na internetu, s katerim placam 30€ namesto 36,50. Yay!
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#127 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 September 2011 - 09:42 PM




thumbup.gif

Uživaj!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#128 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 May 2012 - 02:46 PM

Midva s fantom greva torej jutri v Gardaland, vzela bova samo popoldansko karto (greva bolj mimogrede) za štiri ure, eno vprašanje - a mislite, da bo ful gužva na blagajni za karte kupit, bi morala bit kakšne pol ure prej tam? Popoldanska drugače velja od 14-18h. A je ful gužva zdaj maja verjetno? Pa saj ene 2x na Blue Tornado bo pa valda ratalo it? :D

Parkirišče je za plačat? Kako je pa s puščanjem stvari, ko greš na vlakce? Do zdaj nikoli nisem mela tega problema, ker je bila vedno mami z nami, ki je ostajala dol haha, in je potem ona vse skupaj čuvala. Rabim še kaj pomembnega vedet, preden grem?
  • 0

After all this time?

Always.


#129 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 16 May 2012 - 02:54 PM

Vzemi čim manj s sabo, sploh za štiri ure. Drugače sem pa jaz vedno puščala stvari tam in ni bilo nobenih problemov, ampak jasno ni nobene garancije.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#130 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 May 2012 - 02:59 PM

Mah saj s sabo u bistvu ne bi mela nič drugega, kot telefon in fotoaparat, pa kakšen bankovec. Ampak v žepe si pa tut ne upam tlačit, RAZEEN!!! :woot: Lahko uzamem adidas jopco z žepi na zadrgo, uuu ja super verjetno bom to naredila. :D

Kako je glede gužve mislite? Napovedano je sicer ful lepo vreme, hm. V temi sem nekje zasledila, da obstaja koledar obiskanosti iz lanskega leta, kje se to najde? :oops:
  • 0

After all this time?

Always.


#131 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 May 2012 - 03:05 PM

Glede gužve - po moje je ne bo pretirano, ker je še šola, čeprav če praviš da je napovedano lepo vreme potem ne vem, ma pomoje več kot srednja gužva ne bi smela bit.

Jaz stvari vedno puščam v pic-nic zoni, nikoli ni nič zmanjkalo. Nikakor pa ne tovori kakega ruzaka s sabo, ker na večinoma stvari te ne bodo pustili gor, sploh pa ne na Tornado Blue :D

In pa ja, definitivno pridi vsaj pol urce prej, ne bo škodilo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#132 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 16 May 2012 - 03:07 PM

Na Blue Tornado itak pustiš ruzak zraven svojega sedeža, in potem ko ustavi te pripelje točno nazaj do ruzaka :D
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#133 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 May 2012 - 03:08 PM

Vem, ampak večinoma pa ni tako, in ga moraš puščat kar tam nekje, ob poti.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#134 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 May 2012 - 03:11 PM

Ruzaka itak ne rabim, ker za štiri ure glih ne rabim sabo neke garderobe ali hrane ali česarkoli, bolj me je zarad tehnike ( :D ) zanimal, sam bom to rešila z žepi, hvalaa!

Samo še to, na avtocesti je izvoz verjetno dobro označen? Al je treba bit kaj pazljiv kako se pride do tja. Btw, če startava recimo okrog pol 10h iz Ljubljane, več kot 4 ure naj ne bi rabila od Verone ane?

Haha, kako sem zabita, sori. :D
  • 0

After all this time?

Always.


#135 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 May 2012 - 03:20 PM

Hmm, iz Trsta so do Verone slabe 3 ure - ene dve urci pa tričetrt, ciiirka. Iz kopra torej skoraj 3 in pol. Iz Ljubljane torej 4 in pol, more or less.

Jaz grem ponavadi ven na izvozu Sommacampagna. Vem pa da je še en izhod, Peschiera del Garda, se mi zdi je vseeno kje greš ven.
NE piše Gardaland na avtocesti! :D
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#136 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 May 2012 - 03:30 PM

Uf, hvala za to informacijo! Ampak po tem izvozu je pa verjetno kaj označen Gardaland?
  • 0

After all this time?

Always.


#137 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 May 2012 - 03:33 PM

Ja, ko prideš ven iz AC pa te vodijo table.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#138 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 May 2012 - 10:28 AM

No, še poročilo. Midva sva šla ven na izvoz Peschiera del Garda in te tam že vodijo table oz. je že na avtocesti napisano, da je to izvoz za Gardaland. Vreme sva imela super, bilo je vsaj 25 stopinj. Prišla sva 10 min do 14 ure, karta stane 17€ za 4h. Ljudi je bilo sicer ogromno, vrst pa NOBENIH. Nikoli nisva čakala dlje kot minuto ali dve, edino čisto zadnjo vožnjo 15min do 6h sva čakala slabih 15min na Rapturja.

Nazadnje sem sicer bila v G. leta 2005, od takrat pa mislim da je nov samo ta Rapture. Ker sva imela bolj malo časa sva razne fantazijske stvari izpuščala in sva bila 2x na Top Spinu, pa 2x na Magic Mountain, 1x na Blue Tornado (včasih sem bila obsedena z njim, zdaj je pa Rapture VELIKO boljši - tu sva bila ene 3x), še na prosti pad sem se spravila 2x in zraven spustila dušo. Je pa to v bistvu meni edina res adrenalinska stvar, na ostalih vreščim od veselja in navdušenja, po prostem padu sem se pa res tresla in rabila kakšno minuto, da sem prišla k sebi, čeprav vseen ni bilo tok hudo, kot sem imela v spominu, predvsem zato, ker je ful nizek. V Winter Wonderlandu v Londonu pozimi je bil ziher VSAJ 2x višji (prej 3x).

Ohh, res je bilo zakon, priporočam v takšnem času! Pa tudi 4 ure so bile čist dovolj, ker ni bilo treba nikjer nič čakat. Pa za toliko malo časa niti stvari ni potrebno nosit sabo, midva sva imela samo mobitele in pa adidas jopce (žepi na zadrgo),pa je bila stvar rešena.
  • 0

After all this time?

Always.


#139 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 June 2012 - 11:35 AM

http://www.europapark.de/
Posted Image
Končno mi je uspelo videt Europapark. Moji vtisi so, da je super. Ogromno je adrenalinskih naprav a la blue tornado iz Gardalanda. Sama sem šla le na par, ki niso zgledale tako hude, ampak so se izkazale za precej adrenalinske: npr. Eurosat
Na najhujše (blue fire, timbur coaster, silver star) nisem šla, ker sem preveč pussy.Tole je recimo ena izmed njih:
blue fire: fant je bil navdušen.
Posted Image

Ogromno je tudi bolj milih naprav (šalčke, Fjord rafting, Tiroler Wildwasserbahn, Poseidon, Marionetten...) na katerih pa sem uživala. Z izjemo Timbur Coasterja (http://www.timburcoaster.com/) so bile čakalne dobe na najbolj obleganih atrakcijah maximalno pol ure, na manj obleganih atrakcijah kot so bile npr. šalčke pa si prišel, počakal, da se je vrtiljak ustavil in so ljudje izstopili in že si se vrtel.


Če se boste kdaj nahajale v tem delu Nemčije in si zaželele nekaj adrenalina, obiščite Europapark. Meni je bil bolj všeč kot Gardaland v katerem sem pa bila pred leti, zato imejte v mislih, da je spomin že nekoliko obledel, medtem ko je vtis Europaparka še precej svež.
  • 0

#140 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 25 June 2012 - 11:38 AM

V Europarku sem bila pa že ohoho let nazaj v Nemčiji in mi je tudi veliko veliko boljši kot Gardaland. Imam res lepe spomine nanj in se mi zdi, da je tudi bolj atraktiven kot Gardaland.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users