Jump to content


Photo

Katere barve za lase uporabljate?


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#121 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16247 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 31 March 2008 - 03:11 PM

V soboto sem se prvič v življenju pobarvala. Najprej sem hotela dati gor samo preliv, da bi dobili lasje malo leska. Na koncu sem vzela barvo od Poly Palette #800 dunkel braun, ki pa mi je prijela zelo zelo temno, skoraj črno. Ampak mi je super všeč. biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#122 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2008 - 04:23 PM

Vse temno rjave primejo praktično črno, sej o tem smo že večkrat pisali. Ne se zanašat na slike na embalažah, ker totalno zavajajo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#123 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 31 March 2008 - 06:09 PM

Ma js nism mela kakih drugih. Sam js nism misnla da se mi je na bed spiral, sam tist temen odtenek se je posvetlil in na koncu sem mela tako barvo kot je na sliki bla. In ta mi je bla potem ful obstojna.
  • 0
Why so serious?

#124 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 31 March 2008 - 06:53 PM

Aha aha no potem pa ni takega problema smile.gif Čez koliko časa se ti je pa potem barva čisto sprala ? Aja pa da te še vprašam kje si ji jo kupila ker jaz namreč nikjer ne najdem teh prelivov ermm.gif
  • 0
We must let go to live on.

#125 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 31 March 2008 - 06:56 PM

Jst sem se zdej 2x sama pobarvala z Garnier Belle color, obstojno barvo, prvič medium brown, drugič natural golden auburn in obakrat mi je prijelo natanko kot je na slikci. Sicer lasje niso tako lepi kot pri kakšnem prelivu, ampak tud ne pride 10x temnejša barva ven.. Jst sem bla ful zadovoljna.
  • 0

#126 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 March 2008 - 07:16 PM

Jaz sem probala že mali milijon teh barv. Če je katera boljša/slabša ne znam ocenit. Npr barve s katerimi sem se nazadnje barvala... Pri Brilliance Luminance (barvala ognjeno rdeče in svetlo rjavo) mi je bilo všeč, da je barva prijela ful intenzivno, ni pa mi bilo všeč, da se je ful spirala. Pri Belle Color (barvala na lešnik/svetlo rjavo) mi je bilo všeč, da se je manj spirala in da imajo dokaj naravne odtenke.
Spirajo se pa katerekoli barve, ene bolj, druge manj.


Zanima me pa kaj ve jemljete kot preliv? "Barvna Subrina" ali pa vse barve, ki imajo obstojnost le do nekaj barvanj (tisto minimalno kar se najde na polici med škatlicami z barvanjem)?
  • 0

#127 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 31 March 2008 - 08:25 PM

JS mam najbolše izkušnje glede prelivou ravno s takimi, za nekaj pranj (ponavadi jih je tam okoli 20). sej ok, na konc je res že tisto sprano in se mogoče še enklrat, ampak res lepo se mi obdržijo na prvih 10-15 pranj smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#128 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 01 April 2008 - 10:12 AM

js sm preliv kupla v Milerju, na želeno barvo pa se mi je spral po treh tednih (lase si ponavadi perem na tri dni). pol je bla pa tista barva ful lepa in tud dolgo sem jo imela.
  • 0
Why so serious?

#129 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 01 April 2008 - 12:05 PM

Ma super jaz si umivam lase 2x na teden tako da bo gotovo barva še dalj časa obstojna, sam upam da pridem čim prej do Mullerja ker ne prenesem svoje naravne barve down.gif
  • 0
We must let go to live on.

#130 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 01 April 2008 - 03:38 PM

Kalypso,kako ti je pa prijela tista rjava in kakšno barvo las si imela preden si se z njo pobarvala.

Jaz sem imela tudi od luminance obe rdeči(ko sem imela še umes med črnimi lasmi znotraj rdeče pramene)in je kar dobro prmla je pa res da se obuuupno spira.

Nazadnje sem si dala pa gor preliv od Loreala casting glossy chocholates.Odtenek kuhle kastanie in niti približno ne pride kot je na slikci.Malce bolj temno in malce bolj rdečo.Zdej ko je pa sprana mi je bolj všeč.Prej mi je bila pretemna.In pa od rjavih sem bila še zelo zadovoljna z barvo od Palette deluxe odtenek karamel(caramel).Zeloooo lepa rjava btw to sta moji dve edini rjavi barvi odkar sem brunette biggrin.gif biggrin.gif In sem superzelofajn zadovoljna. thumbup.gif Naslednjič pa sprobam medium brown od castinga.

A je katera že sprobala to novo barvo od Garnierja Pure.
Odtenki so zelooo naravni in lepi.
  • 0

#131 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 01 April 2008 - 04:49 PM

Ampak na njihovi strani ni tega odtenka, samo 530 Praline, 535 Chocolate, 630 Caramele

Jaz sem imela namen dati Chocholate ampak nočem da pride full temno hmm.gif kašne barve las si pa imela preden si dala ta preliv?
  • 0
We must let go to live on.

#132 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 01 April 2008 - 05:13 PM

Odtenek ki ga je ona napisala je v nemščini...v Milerju imajo nemške verzije teh prelivov.
  • 0
Why so serious?

#133 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 01 April 2008 - 05:16 PM

Aha meni pa ni bilo nič jasno... no saj glavno je to da jih imajo tongue.gif
  • 0
We must let go to live on.

#134 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 01 April 2008 - 05:18 PM

Ja sej biggrin.gif Tko da ti si zapomni sam številko odtenka, da boš vedla kateri je biggrin.gif
  • 0
Why so serious?

#135 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2008 - 05:35 PM

QUOTE(november.rain @ 1. 4. 2008 - 16:38) View Post

A je katera že sprobala to novo barvo od Garnierja Pure.
Odtenki so zelooo naravni in lepi.


Misliš rečt Subrina Pure? Te so namreč nove, Garnier pa ima Pure linijo za nego nečiste kože, barv za lase Pure nima. Te nove Subrina Pure ne vsebujejo amoniaka.

IPB Image

Sporočam, da je danes prispel novi DM katalog in v njem piše, da sedaj tudi v DM prodajajo L'Oreal Casting Creme Gloss prelive, juhu. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#136 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 April 2008 - 05:43 PM

QUOTE(DiLeMa @ 1. 4. 2008 - 18:35) View Post

Sporočam, da je danes prispel novi DM katalog in v njem piše, da sedaj tudi v DM prodajajo L'Oreal Casting Creme Gloss prelive, juhu. tongue.gif


thumbup.gif

Meni se je spral po recimo 5 tednih, tako da sedaj ta vikend navali narode na novega, bom pa čokoladna od sedaj naprej, ker mi najbolj paše. No more red! wink.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#137 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 01 April 2008 - 06:01 PM

Super, Dilema polepšala si mi dan, ker sem bila prepričana, da še nekaj časa ne bom prišla do teh prelivov woot.gif

Sicer se mi pa zdi za preliv kar dolga doba, da zdrži 5 tednov smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#138 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 April 2008 - 08:04 PM

QUOTE(november.rain @ 1. 4. 2008 - 16:38) View Post

Kalypso,kako ti je pa prijela tista rjava in kakšno barvo las si imela preden si se z njo pobarvala.
Katera rjava? Belle Color ali Luminace svetlo rjava?

Sem našla neke slike.
Tole je belle color lešnik. Barvala pa sem se pa na zelo zbledelo Luminance ognjeno rdečo.
IPB Image
  • 0

#139 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 02 April 2008 - 12:43 PM

A je barvni preliv samo I. skupina? Kokr jst razumem je II. skupina srednje obstojna barva hmm.gif , ki pač vsebuje malo manj peroksida od trajno obstojne barve...A potem edino barvni preliv ne vsebuje peroksida? oops.gif
  • 0

#140 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 April 2008 - 12:54 PM

Viki samo prva stopnja ne vsebuje peroksida.

QUOTE(Kalypso @ 1. 4. 2008 - 21:04) View Post

Katera rjava? Belle Color ali Luminace svetlo rjava?

Sem našla neke slike.
Tole je belle color lešnik. Barvala pa sem se pa na zelo zbledelo Luminance ognjeno rdečo.
IPB Image

Mislila sem luminance svetlo rjavo.Kako ti je primla?.

Ja Dilema nevem kje sem imela glavo huh.gif slap.gif
Subrina Pure..kakšen garnier butl.gif Men se zdijo odtenki zelo lepi in naravni...kaj mislite?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users