Jump to content


Photo

Kateri proizvodi so naj, naj in vas niso razočarali??


  • Please log in to reply
327 replies to this topic

#121 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 May 2006 - 07:16 PM

.
MUF - lak za nohte
MicroCell 2000 - Nail Repair (se mi zdi, da se že poznajo učinki zgolj po uporabi par dni)
L'Occitane spf oljčna krema
Maybelline - Dream Matte Mousse






.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#122 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2006 - 02:37 PM

Just mleko za telo, ki vsebuje slezenovec, kamilico, koruzo, pantenol in alantoin. Primerno je za suho in razdraženo kožo, sestavine so zelo dobre, vlažilne in ravno prav mastne, z veliko naravnimi ekstrakti. Zadeva meni naravnost presunljivo lepo diši, vonj je tudi izredno obstojen ... sploh se ne morem nehat vohat. V kožo se izvrstno vpije, rezultat je pa meni res the best ... jaz imam po uporabi tega mleka prav neverjetno mehko in gladko kožo, da se skos neki gladim in dotikam. biggrin.gif Drugače se mi zdijo Just izdelki precenjeni, tole mleko mi je pa zelo všeč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#123 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 08 June 2006 - 02:41 PM

Ja, to mleko res lepo diši, ampak je ful drago (5400 sit), če se ne motim. cry.gif
  • 0
IPB Image

#124 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2006 - 02:50 PM

Točne cene ne vem (mi je mami nabavila) ampak mislim, da je tam nekje, kot si ti rekla, količinsko je pa mleka 250 ml ... velja pa omenit, da se ga izredno malo porabi.

Nasploh se mi zdijo Justovi proizvodi precej dragi, sicer spet zavisi od posameznega proizvoda, ampak v splošnem se mi zdijo zadeve preplačane. Sem od njih imela že ogromno stvari, pa ni nobena postala stalnica, razen tiste zeliščne kapljice 31, ki so meni fenomenalne pri prehladih in se mi zdijo dobesedno čudežne.

Sem imela pa še njihovo kopel z mlekom, medom in rižem za občutljivo kožo (neverjetno za ponoret dišeča zadeva, vendar predraga, ker ni sestavinsko noben presežek) potem sem imela še peno za tuširanje s slezenovcem, zelo mehka in gosta zadeva, kot pena za britje, krasno dišeča, sestavinsko dobra, ampak nič pretresljivega. Pa imela sem še univerzalno kremo in kremo za noge, oboje nič posebnega oziroma jima mogoče delam krivico, ker ju ne potrebujem.

Zdej sem nabavila še mleko in kremo za sončenje ter kremo materina dušica, ki se jo vtira v kožo na prsih, plečih in nogah in je baje fajn (nisem še preizkusila).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#125 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 08 June 2006 - 03:03 PM

Hvala Dilema. Sem bila ravno predvčerjašnim na predstavitvi Justa, ampak nisem mogal pogledat podrobno vseh sestavin, tako da nisem vedela, kaj naj sploh vzamem. Potem sem vzela samo kapljice Tea Tree, ki so tudi ful hvaljene (baje naravni antibiotik). To slezenčevo mleko me je tudi zamikalo, ker res ful diši, samo cena je pa cry.gif Verjetno bom vezla naslednjič še sivkino kremo, pa kopel iz morskih alg in lubenice me tudi mika (Dilema si to mogoče že sporbala?).
  • 0
IPB Image

#126 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2006 - 03:16 PM

Te kopeli so menda vse zelo podobne, samo vonji se bolj kot ne razlikujejo. Meni ta z mlekom, medom in rižem za ponoret diši.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#127 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 08 June 2006 - 03:24 PM

Ja, to z mlekom, medom in rižem sem tudi vohala in sem si jo tudi označila, da bi jo bilo dobro prihodnjič kupit wink.gif Vendar, ko pogledam ceno, me vse mine laugh.gif
  • 0
IPB Image

#128 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2006 - 03:27 PM

Kolk pa sploh stane ta kopel? Meni namreč vse mami financira. oops.gif Je pa kopeli količinsko bolj malo in tudi porabi se je zelo veliko, po moji oceni, tako da je cena zato še manj upravičena.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#129 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 08 June 2006 - 04:32 PM

Gel za tuširanje z mlekom, medom in rižem pride 3.900 sit, tisti z algami pa 5.900 blink.gif Ne vem, mislim, da se da dobiti enako kavlitetne in dosti cenejše gele.
  • 0
IPB Image

#130 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2006 - 06:20 PM

Jaz nimam gela za tuširanje, ampak prav kopel. Se pa strinjam, da so cene absurdne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#131 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 June 2006 - 09:46 PM

babylove otroška kopel: resnično krasen multitask izdelek. pohvalno!
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#132 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 08 June 2006 - 10:20 PM

Loreal Nutri Gloss balzam, res hvale vreden, lasje so po uporabi čudoviti, mehki, sijoči, ful se lepo razčešejo, pa še dišijo lepo. Priporočam :!:
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#133 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 June 2006 - 11:27 AM

.
L'Occitane - suho mandljevo olje (moje navduševanje pod ustrezno temo)




.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#134 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 June 2006 - 11:42 AM

masažna olja od l'occitane: multipurpose proizvod, dobre sestavine, lepo dišijo, vpojnost v kožo fantastična, koža mehka, nahranjena in dišeča. uporabna za kopel, tuširanje, masažo in nego kože po kopeli/tuširanju.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#135 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 June 2006 - 12:08 PM

[quote=Špela]masažna olja od l'occitane: multipurpose proizvod, dobre sestavine, lepo dišijo, vpojnost v kožo fantastična, koža mehka, nahranjena in dišeča. uporabna za kopel, tuširanje, masažo in nego kože po kopeli/tuširanju.

Super!!! IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#136 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 June 2006 - 12:16 PM

[quote=Jenna][quote=Špela]masažna olja od l'occitane: multipurpose proizvod, dobre sestavine, lepo dišijo, vpojnost v kožo fantastična, koža mehka, nahranjena in dišeča. uporabna za kopel, tuširanje, masažo in nego kože po kopeli/tuširanju.

Super!!! IPB Image[/quote]

hehehe, sej so samo malo čez 2k!!!!!! biggrin.gif jenna, saj ne rabiš tega imet!
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#137 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 June 2006 - 08:34 PM

Dilema me je spomnila na JUST... men je pa od njih najboljša Tea Tree krema (uporabljam za celjenje ran... beri: ko razpraskam mozolje), pa "kremo za noge" imam in je enkratna - fora pa je, da je sploh ne uporabljam za noge (ni treba - namenjena je prvotno suhi koži na petah, pa za komolce), samo je pa tud una na predstavitvi rekla, da je to v bistvu zelo hidratantna (vlažilna) krema in da je fina za vsa mesta, kjer imamo razpokano kožo in za suhe ustnice.

Men je to trenutno nepogrešljiva krema po umivanju. Sicer imam mastno kožo, sam ustnice imam pa totalno suhe in po tem, ko si jih namažem s to kremo so super. Porabi se je zelo mal, tako da je vredna svojega denarja (tako kot Tea Tree). Uporabljala sem jo pa tud, ko sem imela lišaje in mi jih je pocajtal biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#138 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 01:39 PM

Mene pa še ni tak nasplošni Nivea nikol razočarala čeprav ni blo wedno tk ko so oblublal ampak je pa wseeno se neki pr powprečnem držal...čeprav še nisem wseh proiwodow preizkusila...
  • 0
Memento mori.

#139 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 10 June 2006 - 02:00 PM

nivea soft kremca mi je fajn biggrin.gif
  • 0

#140 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 June 2006 - 02:41 PM

Meni zelo všečni so robčki za odstranjevanje MUja od Balee in Cadea (tisti modri 3v1).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users