Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#121 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5740 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2015 - 02:18 PM

in kakšni so rezultati, da jim tako ustreza???
 
Jaz ne vem, ali ne opazim pri sebi očitnega staranja ali pa mi je vseeno zanj, ampak po moje je zelo veliko v genih in le malo v proizvodih. Pa koliko si izpostavljen soncu in drugim vremenskim vplivom (mraz po moje hitro načne obraz).




Ne bi vedela kaksni so rezultati. Nobena ne izgleda mlajsa in bolj naliftana. Hec.

Se pa strinjam z drugo ugotovitvijo, da ali ne opazim ocitnega staranja ali pa ga nocem opazit. Moja nega je relativno osnovna, ne delam znanosti iz anti age izdelkov. Pa po pravici povedano, mi je skoda denarja, da dam za neko opevano kemicno kremo z visokoletecim nazivom celo premozenje. Je pa res odvisno od genov. Moja mama je dobro ohranjena, upam, da bom tudi jaz... (Moj dedek pa pri devetdesetih prakticno ni imel gub, razen izraznih...)
  • 0

#122 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2015 - 08:46 PM

Ja jaz isto v bistvu :/
 Iskalnik meni nič ne najde ever. :/

Če mi navedeta primer iskanja, vama morda lahko pomagam. : )

Tudi jaz sem zadnjič v salonu dobila sva testerja Afroditinih super dragih krem. Mi ne odgovarjata sicer (ne vem, kaj je narobe, vsaka izdatno vlažilna sestavina mi po dveh dneh uporabe začne povzročati takšne napol vodene mozoljčke...), ampak sestavine se mi ne zdijo slabe...?

http://webshop.afrod...0&product_id=71

http://webshop.afrod...0&product_id=72
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#123 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10749 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 October 2015 - 09:49 PM

Podgana, a si videla, da ima PC neke nove boosterje? En je 1% retinol booster.


  • 0

#124 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 03 October 2015 - 07:55 AM

Planet, saj slabe niso. Je pa škoda, da so ti ceramidi in hyaluron, ki so edina pametna stvar, tako zadaj na seznamu. Ne upravičijo cene. Isto kreme s kolagenom. Jaz sem navajena, da je potem kolagen na prvem mestu, ne pa na 20em :)

 

Frida, sem šla pogledat. Tega je samo 15ml :o


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#125 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2015 - 08:12 AM

Podgana, imaš prav, ja. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#126 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10749 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 October 2015 - 08:20 AM

15ml ja, ful drago.


  • 0

#127 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17027 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2015 - 01:51 PM

Jinadaze, a boš poročala o Derma E kremi? To si nabavla kot "anti-age" nego? 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#128 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22491 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2015 - 02:06 PM

Jaz sem tudi gledala par Derma E krem, ampak so komedogene in zato ne bom naročila.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#129 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17027 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2015 - 02:26 PM

Odvisno, zdaj sem čekirala njihovo stran in imajo ene stvari za moje pojme izjemno dobre anti-age sestavine, neK. 

 

Recimo Soothing Oil-Free Moisturizer

 

Purified Water (Aqua), Glycerin, Ascorbyl Palmitate (C-Ester), Pinus Pinaster (Pycnogenol®) Bark Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Organic Aloe Barbadensis Leaf Extract* (.1%), Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#130 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22491 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2015 - 03:38 PM

Sem šla pogledat še enkrat njihove kreme in je tale krema zgoraj - Soothing oil free moisturizer, dejansko edina, ki ni K, ostale imajo že na začetku sestavin eno ali dve K sestavini. Iščem eno novo dnevno anti age kremo, je zdaj tudi ta v igri. :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#131 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 October 2015 - 05:34 PM

Jinadaze, a boš poročala o Derma E kremi? To si nabavla kot "anti-age" nego? 

 

Ja, recimo. :) Je čas, da začnem, tudi Belakne kremo sem si zrihtala in bom začela mazati 2-3x na teden. 

 

Moja je polna olj in ni primerna za mastno in problematično kožo. Sem rabila nekaj bolj hranilnega, ker mi nič ni bilo več dovolj. Zaenkrat mi je super, res dobro nahrani kožo in se vidi, da prav žari,

kljub oljem ni težka, hitro se vpije in izredno malo se jo porabi; če bi jo obilneje nanesla, bi mi znala zmastiti kožo. Je tudi odlična podlaga za puder in glede na to, da je tako hranilna, je bom lahko uporabljala tudi kot kremo za okrog oči.

 

Purified water (aqua), carthamus tinctorius (safflower) seed oil, glycerin, stearic acid, glyceryl stearate SE, cetyl alcohol, persea gratissima (avocado) oil,

sesamum incidum (sesame) seed oil, helianthus annus (sunflower) seed oil, retinyl palmitate (vitamin A), glycerin soja (soybean) oil, panthenol (provitamin B5),

tocopheryl acetate (vitamin E), allantoin, cedrus atlantica (cedarwood) essential oil,  phenylethy alcohol, vanillin, carbomer, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.

 

yh3n8C8L.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#132 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22491 posts
  • Gender:Female

Posted 11 October 2015 - 06:21 PM

Podgana, kakšna se ti zdi ta krema? http://dermae.com/pr...nogenol®-.html


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#133 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 11 October 2015 - 06:34 PM

Saj vidiš, da je super :D Nova formula pa sploh. Je pa zelo lahka, kolikor mi je znano.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#134 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22491 posts
  • Gender:Female

Posted 11 October 2015 - 06:59 PM

Ja saj meni se je tudi zdela, ampak sem raje še tebe vprašala, ker si ful v tem. :) 

 

A je res tak minus, če so kreme, sploh s takimi sestavinami, v loncku? Sem ravno na Paulini strani brala, glede te kreme točno, da je zavajajoče, da piše, da je anti aging, ker se zaradi parkiranja skoraj vsi koristni učinki vitaminov izgubijo.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#135 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 October 2015 - 08:03 PM

Jaz sem za mami naročila ta serum, bom poročala, kako ji bo všeč.

 

msms2473_2.jpg

 

Hvala, Podgana, zakon si! :*


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#136 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 11 October 2015 - 08:20 PM

Meni je ta e-derma naredila mozolje. Če bi jo katera imela jo odstopim.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#137 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22491 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2015 - 04:09 AM

Katero pa imaš, to Soothing oil free?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#138 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2015 - 06:31 AM

Ja, za 100% pa doma preverim popoldne.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#139 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22491 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2015 - 02:16 PM

Ja, prosim preveri. :) Obstajata namreč dve različici te soothing kreme, ena je oil free, druga pa ne. Ta iz mojega linka nima nič takega notri, kar bi lahko delalo mozolje, po moje, tako da res nimam pojma.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#140 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26450 posts

Posted 12 October 2015 - 02:24 PM

A tele BHA zadeve od PC se torej uporablja na podoben način kot tonik? Se pravi na očiščeno kožo naneseš BHA izdelek in nato vlažilno kremo? 


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users