Jump to content


Cosmerba - rjava energijsko prevodna krema


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#121 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 29 November 2006 - 05:54 PM

evo dans sm jo dobila. biggrin.gif
Prej sm jo dala gor in občutek je zlo dober.
Sam neki me zanima. A lahk recim zvečer uporablam eno drugo kremco k jo mam za obraz pa differin pa cosmerbo sam zjutraj?? al jo morem tud zvečer???

Lp
  • 0

#122 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 November 2006 - 06:11 PM

Jaz nerada mešam kreme med sabo, imam s tem tudi slabe izkušnje. Sploh pa kar se Cosmerbe tiče - je to taka krema, ki lahko res ful izboljša stanje kože in se mi zdi fino, da res uporabljaš samo Cosmerbo, ker bo lahko samo na tak način optimalno delovala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#123 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17190 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2006 - 06:44 PM


Jst jo uporabljam zdej 14 dni pa še ni nekih zadovoljivih rezultatov ermm.gif Pa občutek na koži je fajn, koža je nekaj minut matirana, ampak se zelo hitro začne nemarno svetit. ermm.gif Potem me pa dokača novo presenečenje. Ko grem spat, se zaradi Cosmerbe vsa svetim od maščobe, ko pa zjutraj vstanem, pa o maščobi ni sledu. hmm.gif

Majkemi, srčno upam, da mi bo kaj pomagala, ker drugače se bom kar zjokala. cry.gif Seveda bom pa vztrajala vsaj tri mesece.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#124 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 09 December 2006 - 10:35 PM

Živjo!!!!
No mene pa še neki zanima.
In glede kombiniranja z maskami.
Jz sem si zdele dala eno masko gor. Pa me zanima če si lahk pol dam gor cosmerbo..al ne???

Aja...pa morem zlo pohvalit to kremo. Res deluje!!! biggrin.gif
  • 0

#125 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 December 2006 - 08:20 AM

Po moje lahko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#126 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 December 2006 - 10:03 AM

QUOTE(Frida Kahlo @ 8. 11. 2006 - 17:50) View Post

Meni je na začetku Cosmerba ful izsušila kožo, do luskic... Zdaj je pa uredu.


Ja kaj si pa naredila, ko ti je tako izsušila kožo? Jo še dodatno dajala gor ali si še kaj drugega zraven uporabila?

Če katera ve... A v Sanolaborju v City Parku majo 30ml?
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#127 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2006 - 10:10 AM

Fergie ... 30 mL Cosmerbe? Hehe, žal ne - Cosmerbo se prodaja izključno v količinah 100 in 200 mL.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#128 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 December 2006 - 10:15 AM

QUOTE(DiLeMa @ 11. 12. 2006 - 12:10) View Post

Fergie ... 30 mL Cosmerbe? Hehe, žal ne - Cosmerbo se prodaja izključno v količinah 100 in 200 mL.


Aja? Čudno ker na netu piše, da imajo tudi 30ml...
Hvala za odgovor wink.gif
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#129 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2006 - 10:16 AM

Nisem še nikjer zasledila 30 ml, niti ni bilo nikoli omenjeno, ko sem kremo kupovala - ampak lahko, da se motim.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#130 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 December 2006 - 10:25 AM

Ja glej tuki piše: http://www.vidastudi...a...d=16&pid=28
Ok zdej pa tud men ni več nč jasn biggrin.gif
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#131 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 11 December 2006 - 12:31 PM

Preko neta se zagotovo lahko kupi 30ml. To so dodali pred kakim mesecem.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#132 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2006 - 12:35 PM

QUOTE(fabulous @ 11. 12. 2006 - 12:31) View Post

To so dodali pred kakim mesecem.


That explains it - torej je zdej na novo, ker mi doma kupujemo Cosmerbo že ful dolgo in prej nikol ni blo.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#133 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 December 2006 - 01:14 PM

Sam še eno vprašanje... Ta krema je tudi za suho kožo ane? Rabim zdaj eno za čez zimo pa seveda tudi kasneje, če bi se obdržala in me res zanima ta krema.
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#134 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 December 2006 - 05:17 PM

Hja, po sestavi je precej mastna. Ampak se na koži obnaša čisto drugače... probat bi bilo treba.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#135 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 11 December 2006 - 07:20 PM

jaz sem[color=#663366] naročila pred parimi minutami 100ml. si boma z mamo razdelili stroške wink.gif me res zanima ta čudež hmm.gif poročam čez čas kako se obnese!
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#136 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 December 2006 - 09:35 AM

QUOTE(fabulous @ 11. 12. 2006 - 14:31) View Post

Preko neta se zagotovo lahko kupi 30ml. To so dodali pred kakim mesecem.


Če koga zanima, tudi v Sanolaborju se jo dobi.
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#137 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2006 - 06:02 PM

Js sm glih dons dobla pošiljko, med drugim tudi tamalo Cosmerbico 30 ml in mi je taka luštkana embalaža mala. Jo bom mela skos v torbici.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#138 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 14 December 2006 - 10:27 PM

Tudi jaz si bom v kratkem nabavila kremo v majhni embalaži. Zaradi pomanjkanja financ. oops.gif
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#139 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 18 December 2006 - 09:06 PM

marička, kako ta krema smrdi blink.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#140 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2006 - 09:10 PM

Meni pa strašansko diši po limonci ... mmmmm.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users