Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
481 replies to this topic

#121 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 October 2006 - 03:40 PM

Čist vse piše v temi ''Tigi''. Kliči prav v studio MA.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#122 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 23 October 2006 - 04:14 PM

@ jenna: sm popravla. smile.gif
bom od zej naprej vec pisala,ok? ;)
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#123 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 October 2006 - 05:05 PM



No, lepo je brati takšne odzive. Pohvaljena! wink.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#124 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 October 2006 - 10:05 PM


Anja88 ,
sprašujemo se v tej temi, ki je namenjena za vprašanja in ne pri ocenah izdelkov, pri katerih bi tudi lahko bila bolj obširna.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#125 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 October 2006 - 06:13 AM

Tole je absurd:
http://www2.lepa-si....mp;#entry257471
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#126 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 24 October 2006 - 07:52 AM

bogi moderatorki twisted.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#127 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 October 2006 - 11:57 AM


Ja, se strinjam. evil.gif
Sem superkul vprašanje pobrisala. Če se bodo pa takšne fine ocene s strani forumašice nadaljevale, bom jih pa brisala. Opozorjena je bila. Sicer vprašanje, če sploh vidi, da te teme obstajajo... bi rekla, da ne. mad.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#128 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 October 2006 - 11:49 AM

Ja, pa še ocene (tiste nehvaležne enice) ni oddala v anketi.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#129 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 October 2006 - 01:17 PM


To je tak marsikdo žal ne oddaja. mad.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#130 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 05 November 2006 - 07:39 AM

zanima me, če ma OH kompletk kšna k je skodrana ?
ker jz sm že čuist obupala, dvakrat sm si že lase umila, alpa sam zmočila, in se mi sploh nočjo skravžlat, jaoo, dele mam take lase, da nism za u javnost cry.gif , mislm ne rečm če bi mela ravne, sam itak da ne, morjo bit kr neki valoviti, nadefinerani, obupni down.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#131 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 05 November 2006 - 09:45 AM

Mene pa zanima-ene si dajate masko pred pranjem gor, druge po pranju, kaj je boljše? Če sem prav razumela, si dajete gor pred pranjem tudi maske ki nimajo navodil da se jih nanaša prej. In še to me zanima, če si jih dajete na suhe lase?
  • 0

#132 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 05 November 2006 - 10:23 AM

BRIANA, čist vseen je, kdaj si daš masko gor, sam suh las več vase vsrka, zatorej nj bi blo mogoče minimalno bol, če si daš na suhe, ampak jo potlej kr dost več porabš. Jz sama maske uporabljam pred in nakoncu pranja, kokr mi kdaj paše, ne glede na to, kaj piše na embalaži smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#133 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 05 November 2006 - 11:12 AM

Hvala smile.gif .Bom probala na suhe.
  • 0

#134 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 November 2006 - 07:44 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 5. 11. 2006 - 7:39) View Post

zanima me, če ma OH kompletk kšna k je skodrana ?
ker jz sm že čuist obupala, dvakrat sm si že lase umila, alpa sam zmočila, in se mi sploh nočjo skravžlat, jaoo, dele mam take lase, da nism za u javnost cry.gif , mislm ne rečm če bi mela ravne, sam itak da ne, morjo bit kr neki valoviti, nadefinerani, obupni down.gif

mladoletna a ti to resno?k pol ne vem,no,če bi si ga kupla-dost bedno ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#135 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 05 November 2006 - 07:48 PM

res, "kvaliteta" las je zlo fajn, sam oblika pa totalno grozna, obupna, jz sm čist paf, in zato k niti po dveh pranjih lase niso postal normalno skravžlani, sm si jih šla dost op enm letu peglat, ker prej taka nism bla za u javnost, obup cry.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#136 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 November 2006 - 01:01 AM

Jah pol pa probi lase oprat s prejšnjim šamponom pa boš vidla,ne.Jz mislm,da ma kle tud kaka k ma skodrane-vsj mal skodrane?Pa če bi se zgodil kaj takšnga,bi povedala.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#137 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 06 November 2006 - 02:22 PM

mislm ja, sej mam vrjetn sam jz te probleme, tko da ti kr lepo naroč, ker kvalitetn je pa res wink.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#138 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12116 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2006 - 03:04 PM

Tole sicer ni noben konstruktiven komentar, ampak mogla sm z vami delit zabavno ob nihridinem postu o gliss kur fluidu za konice, ki naj bi smrdel po kislih netopirjih biggrin.gif umiram!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#139 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 December 2006 - 03:11 PM

To sem jaz tudi zasledila in zraven pokala od smeha ... nenormalno. laugh.gif laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#140 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17188 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2006 - 03:24 PM


Ja. laugh.gif Od kod ji vendar kisli netopirji? laugh.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users